3G mobil modem çalışmayı durdurdu hatası

Sponsorlu Bağlantılar

caglar.caglar84

caglar.caglar84

Üye
    Konu Sahibi
3G mobil modem çalışmayı durdurdu hatası
Degerli arkadaslarım...Ben avea 3g mobıl modem kullanıyorum.Bu zamana kadar hıcbır sorun yoktu.Gecen gun pc ye format attım yenı kurulumdan sonra (windows 7) ''''ave connectıon manager çalısmayı durdurdu''''''   dıye bır hata verıyor vındovs sorunları algılıyor.sonra ''bir sorun programın duzgun calısmasını durdurdu. wındovs programı kapatacak ve cozum varsa sıze bıldırecek '''' seklınde bır uyarı cıkıyor.ok leyınce modemın ara yuzu kapanıyor fakat ınternet baglantısı devam edıyor.Butun suruculerım eksıksız ve tam olarak kurulu.SORUN HAKKINDA ACİLLLLL YARDIMLARINIZI BEKLIYORUM.TESEKKUR EDERIM.......

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Kesinlikle Driveri Ya Yanlis Yuklemissin Yada Driver Yuklememissin ..

Bir Driver Bulma Proqrami Ile Bilqisayarinin Driverlarini Bir Tarat Derim ..

Sonucu Tekrar Yaz Buraya ..

caglar.caglar84

caglar.caglar84

Üye
    Konu Sahibi
drıverların tamamını guncelledım ,wındowsun butun guncellestırmelerını yaptım yınede duzelmedı aynı sorun devam edıyor.

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
3G Mobil Modem için başka bir yazılım dene başka sürümünü bul yükle sisteme uygun olmayabilir

caglar.caglar84

caglar.caglar84

Üye
    Konu Sahibi
avea nın wın 7 ıcın yenı surumunu ındırıyorum ama ''gecerlı wın 32 uygulaması degıl'' uyarısı verıyor yuklenmıyor

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
avea nın wın 7 ıcın yenı surumunu ındırıyorum ama ''gecerlı wın 32 uygulaması degıl'' uyarısı verıyor yuklenmıyor
Bu hatayı veriyorsa dosya yarım inmiş hatalı anmiş olabilir. Eğer dosyada sorun yoksa virüslü olabilir Antivirüs alarm vermez ama buna izin vermiyor olabilir. Yada sistemle uyum sorunu var.

caglar.caglar84

caglar.caglar84

Üye
    Konu Sahibi

Bu hatayı veriyorsa dosya yarım inmiş hatalı anmiş olabilir. Eğer dosyada sorun yoksa virüslü olabilir Antivirüs alarm vermez ama buna izin vermiyor olabilir. Yada sistemle uyum sorunu var.
peki ne yapmam gerek bır bılgınız varmı acaba. bu guncelleme yazılımını yukleyebılecegım bır lınk varmı bıldıgın yada format mı atmam gereklı acaba....????

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
Aveanın sitesinden tekrar indirmeyi dene ama herhangi bi program kullanmadan tarayıcının kendi indirmesini kullan tekrar yüklemeyi dene eğer olmazsa format son çare ;)

caglar.caglar84

caglar.caglar84

Üye
    Konu Sahibi
Aveanın sitesinden tekrar indirmeyi dene ama herhangi bi program kullanmadan tarayıcının kendi indirmesini kullan tekrar yüklemeyi dene eğer olmazsa format son çare ;)
cok tesekkur ederim yardımcı olan tum arkadaslarıma.Sorunu buldum sonunda.Iobit malware fıghter kullanıyordum bu program modemın yazılımını yuklemesını kısmen engelledıgınden bun sorun olmus.Iobıt malvare fıghteri kaldırıp modemı kurdum sorunum duzeldı.Tabı bu arada formatta attım mecburen .cunku bu sorunu gıdermek ıcın bıldıgım bılmedıgım ne carsa yukledım laptopa.halıyle kafayı yedı garıban.Neyse tekrar tesekkur ederım...

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
Rica ederim sevindim problemi çözdüğüne :)

radaraltı67

Üye
cok tesekkur ederim yardımcı olan tum arkadaslarıma.Sorunu buldum sonunda.Iobit malware fıghter kullanıyordum bu program modemın yazılımını yuklemesını kısmen engelledıgınden bun sorun olmus.Iobıt malvare fıghteri kaldırıp modemı kurdum sorunum duzeldı.Tabı bu arada formatta attım mecburen .cunku bu sorunu gıdermek ıcın bıldıgım bılmedıgım ne carsa yukledım laptopa.halıyle kafayı yedı garıban.Neyse tekrar tesekkur ederım...

arkadaşım aynı sorun bende de var iki kere format attım yine düzelmedi internet var ama modul sayfası kapanıyo ayar oldum banada yardımcı olurmusn. o dediğin program bnde yok bulamadım ona bnzer bi programmı var bulamadım helpppp

cihatyılmaz

Üye
bendede var aynı sorun yaa sinir oldum :off:

Üst Alt