Acillll Yardım Android tabletimin şifresini unuttummm !

Sponsorlu Bağlantılar

06kubilay06

06kubilay06

Üye
    Konu Sahibi
Acillll Yardım Android tabletimin şifresini unuttummm !
arkadaşlar samsung galaxy tab. 10.1 gt-7510 tabletim var android işletim sistemli ben tabletime her zaman bi şekil ile güvenlık koyuyordum bu sefer parola koydum ama unuttum şekil olarak koyduğumdada bazen unutuyordum ama unutunca parolayı unuttunuzmu dıe bır yazı gelıyordu ama sadece şekıl olan parolada gelıyor normal parolada elmıyor e suanda sıfreyı uuttum sıfreyı nasıl sıfırlayacam yardım edınn

furuko1231

Üye
hocam reset atarak sorunu çözersiniz fakat rehber hafızanız ve kurduğunuz programlar gider.. telefon ilk halini alır..
yapılışı:
cihazı kapatın ses açma ve home tuşu basılı halde cihazı açın.. daha sonra wipe data işlemi yaparsanız cihazınız açılacaktır.. (alıntıdır.)

06kubilay06

06kubilay06

Üye
    Konu Sahibi
bknz: burda 5. resimde şekıl ile parola var bu şekılı unutunca parolanız sıfıansınmı dıyordu google hesabımın sıfesı ıle sıfırlıyordum sımdı ise guvenlık şifrei koydum unuttum ama bunu nasıl kırcam bılmıyorum

- - - Eklendi - - -

hocam reset atarak sorunu çözersiniz fakat rehber hafızanız ve kurduğunuz programlar gider.. telefon ilk halini alır..
yapılışı:
cihazı kapatın ses açma ve home tuşu basılı halde cihazı açın.. daha sonra wipe data işlemi yaparsanız cihazınız açılacaktır.. (alıntıdır.)

benımkı telefon değil dokunmatik tablet tabletın üzerinde 2 tuş var açma kapama ve ses tuşu başka tuş yok

furuko1231

Üye
tamam bakıyorum şimdi 1 dk

- - - Eklendi - - -

Cihazı kapatın. Ses Kısma + Güç butonlarına basılı tutarak açın. Ses Kısma butonuna basarak Recovery Modu seçeneğine geçil. Ses Yükseltme ile seçin. Bu modda açılınca wipe data/factory reset ve wipe cache seçenekleriyle cihazı formatlayabilirsiniz. (alıntı. :) )

06kubilay06

06kubilay06

Üye
    Konu Sahibi
tamam bakıyorum şimdi 1 dk

- - - Eklendi - - -

Cihazı kapatın. Ses Kısma + Güç butonlarına basılı tutarak açın. Ses Kısma butonuna basarak Recovery Modu seçeneğine geçil. Ses Yükseltme ile seçin. Bu modda açılınca wipe data/factory reset ve wipe cache seçenekleriyle cihazı formatlayabilirsiniz. (alıntı. :) )
tabletı açıyorum ses kısmaya ve guc seçeneğine bsıyorum senın dediklerin yaptım suanda ekranda downloding... yazısı çıktı altında do not turn off target !! yazıyor sımdı n yapıcam

furuko1231

Üye
ses kısma tuşuymuş galiba ona bas recovery moda geç

- - - Eklendi - - -

ses yükseltme ile seç

- - - Eklendi - - -

bunu izleyebilirsin ;

06kubilay06

06kubilay06

Üye
    Konu Sahibi
suanda ekranda yazan yazılar

sağ üst köşede : odin3 dowload mode <protocol v2 >
reason:force
secure mode:secure
check signature: check
waitting usb cable ...
==> connected ! press the (start) of odin3!! yazıyor
tam ortadada dowloading ...
altta :do not turn off target!!

furuko1231

Üye
bilgisayara bağlı ise çıkar kapa ve en baştan yap

06kubilay06

06kubilay06

Üye
    Konu Sahibi
tmm dır :D 1 yerde hata yapmışım :D teşekkür ederim

furuko1231

Üye
olduysa ne mutlu bana bişey değil. :)

mancukya

Üye
Bir eklenti Galaxy tab recovery ve Download modu secmeli aciliyor kazara Download mod acarsaniz ya bataryanin bitmesini bekliyeceksinizki 2 3 gün en az yada son care odinden format o konuda dikkat edin.

TheMadness

TheMadness

Üye
Bir eklenti Galaxy tab recovery ve Download modu secmeli aciliyor kazara Download mod acarsaniz ya bataryanin bitmesini bekliyeceksinizki 2 3 gün en az yada son care odinden format o konuda dikkat edin.

power tuşuna 10sn basılı tutun :)

haktanöğütlü

Üye
arkadaşlar bir izec jedi 3 tablet aldım tablete şekıllı kilit koydum ve kılıdı unutdum kılıt sopnradan aklıma geldi ama aklıma geleden hotmaılımı doğrulama yerine girdim ve hotmailimi doğru bir şekilde girmeme rağmen kabul etmiyor tableti acıp kapıyorum aynı yere cıkıyor geri gitmiyor tablet sayfada takıklı kalduı ne yapam gerekır lütfen söylermisiniz?

ceylan-953

Üye
arkadaşlar sizin dediklerinizi yaptım ama olmadı benim tabletim casper nirvana 7 video da izledim birsürü factory reset demem için dokunmatiği çalışmıyor onun için açma-kapama tuşuna basmam gerekliymiş basıyorum ama hala olmuyor hata bendemi yoksa tablettemi??? lütfen yardım edin :bilmm

Jokzilla

Üye
hacı benim tablette de aynı sorun var gmail hesbaımı kabul etmiyor şifre değiştirmek için gmail hesabınızı girin diyor ben reset atacam ama ses açıp kapama tuşu yoktur.... gmail e girdiğimde cihazın kayıtlı oldugunu görüyorum ama tabletten girince kabul etmiyor... bi yardım edermisin hocam yaw...

ahmet karacalı

ahmet karacalı

Üye
Arkadaşlar yardım EDİNN
Bir androıd tabletim var ama üzerinde ses açma/kısma tuşu yok
bu tabletim kilitlendi google hesabı istiyor YARDIM EDİİNNNN

eslao

Üye
Böyle bir öneri var

İnternettin HOCA

İnternettin HOCA

Üye
Reset atmayı bi dene yapamadıysan telefoncularda tablet yapıyor telefoncuya bir götür

{°≥°}

ormanci32

Üye
Arkadaşlar galaxy tab 4 8.0inc tablet almıştım kimse oynamasın die pın koydum şimdide onu unuttum ses kısma güç ve home tuşuna basarak açtım uyarı verdi devam etmak için ses açma geri gitmek için ses kısma tuşuna bas dedi tabi ingilizce dedi devam ettim şimdide 7 saattir 'Downloading... Do not turn off target ' yazıo sol üst tarafta tabletin modwli üretici vs. Yazıo napabilirim