C5 03 İçin Boyutu Geliştirilmiş Rofs2 Ve Düzenlenmiş Core Dosyaları

Sponsorlu Bağlantılar

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
diğer dosyalarla birlikte flaşlıyosun dimi aceba flaşlarken mi hata yapıyosun?

Tropikal_Meyve

Tropikal_Meyve

Üye
hayır flashlarken hata yokta siz bu core dosyasını rofs2ye atarken boyutunu nasıl 4 kilobyte yaptınız

LeaD3R

LeaD3R

Üye
rofs3 ve udaçfspxin sürümü v21se olabilir sorun bende öyleymiş v22 yaptım düzeldi:oke:

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
olabilir :)

Tropikal_Meyve

Tropikal_Meyve

Üye
hayır rofs3 v22

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar flashladim telefon açıldı fakat telefon hafızası 97 mb oldu ndendir

LeaD3R

LeaD3R

Üye
zaten öyle olması gerekmiyomuydu :yuru

fazla olması lazımdıysa hard format at :oke:

Tropikal_Meyve

Tropikal_Meyve

Üye
diğer arkadaşlar 106 mb yapıyo

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
Yok arkadaş bi ben yapamadım 106 Mb.Ne zaman attıysam 67 Mb oldu.Acaba bir yerde hata mı yapıyorum diyorumda kurulum bittikten sonra ''successful'' diyor yani başarılı.Ve telefon kendi kendine açılıyor.Sorunun cevabını bilen var mı ? :hmmm

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
:hmmm

LeoFrankLy

LeoFrankLy

Üye
Yok arkadaş bi ben yapamadım 106 Mb.Ne zaman attıysam 67 Mb oldu.Acaba bir yerde hata mı yapıyorum diyorumda kurulum bittikten sonra ''successful'' diyor yani başarılı.Ve telefon kendi kendine açılıyor.Sorunun cevabını bilen var mı ? :hmmm
106 mb yapman için By_Gablin in cfw sini yüklemen lazım. Bu bir Cfw değil sadece kalıp dosya. Bunu modlayıp yüklersen telefon hafızası 97 mb olarak gelir. Fota önbelleğinide kaldırırsan hatta 101 mb flashtan sonra kullanabilirsin. gelelim 106 ya By_Gablinin cfw sinde indirdiğin dosyaları RM-697 diye klasör oluşturup phooenix productsa atıp direk flashlıcaksın . oluyomu diye denedim oluyo 111 mb başlangıç data hafızası elde ettim hiç dokunmadan

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye
106 mb yapman için By_Gablin in cfw sini yüklemen lazım. Bu bir Cfw değil sadece kalıp dosya. Bunu modlayıp yüklersen telefon hafızası 97 mb olarak gelir. Fota önbelleğinide kaldırırsan hatta 101 mb flashtan sonra kullanabilirsin. gelelim 106 ya By_Gablinin cfw sinde indirdiğin dosyaları RM-697 diye klasör oluşturup phooenix productsa atıp direk flashlıcaksın . oluyomu diye denedim oluyo 111 mb başlangıç data hafızası elde ettim hiç dokunmadan
''C5-03_SW_MC024_43_2G_5.0.fpsx'' update software'e tıklamadan önce bu dosyayı silmem gerekmiyor mu ?

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
''C5-03_SW_MC024_43_2G_5.0.fpsx'' update software'e tıklamadan önce bu dosyayı silmem gerekmiyor mu ?

Update Software Mi Refurbish Olacak O Yoksa Orda Mı Hata Yapıyon. Evet Refurbishe Tıklamadan Önce Optionsa Basıp C5-03_SW_MC024_43_2G_5.0.fpsx Sileceksin Sonra Refurbish Diyeceksin

CilginTurk1

CilginTurk1

Üye

Update Software Mi Refurbish Olacak O Yoksa Orda Mı Hata Yapıyon. Evet Refurbishe Tıklamadan Önce Optionsa Basıp C5-03_SW_MC024_43_2G_5.0.fpsx Sileceksin Sonra Refurbish Diyeceksin

Demek ki orada hata yapiyomusum :D Tamam yarın senin cfw'ye chayyene ram politikasını atip deniyecem.Ram durumunada bakarız :)

Tropikal_Meyve

Tropikal_Meyve

Üye
ben uda yı da mı atcam rofs2ye

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
evet

Tropikal_Meyve

Tropikal_Meyve

Üye
allah allah ne rofs muş arkadaş içine her şey sığıyor :)

Tropikal_Meyve

Tropikal_Meyve

Üye
yalnız core rofs2 ye atılmadan önce olan modlar atıldıktan sonra olmuyor neden olabilir

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
    Konu Sahibi
bilemicem :)

Üst Alt