Oklahoma Geriye düştü, yılmadı finale çıktı

Sponsorlu Bağlantılar

v9player

Üye
    Konu Sahibi
Oklahoma Geriye düştü, yılmadı finale çıktı
Amerikan Ulusal Basketbol Ligi'nde (NBA) Batı Konferansı'nda finale yükselen takım, altıncı maçında San Antonio Spurs'ü 107-99 yenen Oklahoma City oldu.Hızlı indirme v9player iyi bir oyun. player.v9.com/index_tr.html?utm_campaign=TR_PR&utm_source=pwl&utm_medium=forumOklahoma City'deki Chesapeake Energy Arena'da yapılan maçta evsahibi takım, rakibine üstün gelerek konferans finali serisini 4-2 önde bitirdi. Oklahoma City, bu başarısıyla NBA tarihinde konferans finallerinde 2-0 geriye düştükten sonra üst üste 4 maçı kazanarak seriyi üstün kapatan 3'üncü takım olma unvanını da elde etti.OKLAHOMA'NIN FİNAL SEVİNCİ - FOTO GALERİMaçta en skorer isim, 34 sayı ve 14 ribauntluk “double-double” performansıyla Oklahoma Cityli Kevin Durant oldu. Oyunda 48 dakika forma giyen Durant galibiyetin mimarı olurken, Durant'ı 25 sayıyla Russell Westbrook ile 16 sayıyla oynayan James Harden takip etti.San Antonio temsilcisinde ise Tony Parker 29 sayı ve 12 asistle oynadı. Maçın ikinci yarısında sadece 8 sayı atıp, 2 asist yapabilen Parker'ı, 25 sayı ve 14 ribauntla Tim Duncan, onu da 23 sayı üreten Stephen Jackson izledi.Oklahoma City Thunders, NBA final serisinde, Doğu Konferansı final serisinin galibi olacak Boston Celtics veya Miami Heat ile eşleşecek.Doğu Konferansı'nda durumDoğu Konferansı final serisinde Boston Celtics, rakibi Miami Heat karşısında 3-2 önde bulunuyor. Serinin 6'ncı maçı yarın TSİ sabaha karşı Boston'da oynanacak ve Celtics sahasındaki bu maçı da kazanması halinde NBA finaline çıkacak.Maçı Miami Heat'in kazanması halinde 7'nci ve son maç 10 Haziran'da TSİ sabaha karşı Miami'de oynanacak.

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
dedim dedim inanmadınız bakın ne oldu şimdi :ehe

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
ben bu popoviçin ta... nası bi koç la bu böyle. bi takımı nerden nereye getirdi ya yuh ama artık 2-0 dan seri mi verilir be adam.

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
ben bu popoviçin ta... nası bi koç la bu böyle. bi takımı nerden nereye getirdi ya yuh ama artık 2-0 dan seri mi verilir be adam.

o oyuncularla bu da başarı. 3 adamdan başka adam akıllı adam yokken finale geldi, daha ne yapsın

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
o da doğru da birden ters oldu herşey garip. şike var kesin :D