Lumia 800 En İnce Ayrıntılı İnceleme - Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

m542tf

m542tf

Üye
kolay gelsin

By MaJesTeLeRi

Üye
öncelikle böle bir inceleme hazırlayıp sorularımızı yanıtlayarak herkes adına teşekkr ediorum kardeşim.

Ve bir soruda bn sormak istiorum.bnde almak istiorum ama olumsuz yanlarını qörnce tereddüte düştüm sanırım.telefonn sesi ne derece de az.hanqi telefonun ses düzeyine bnziyor mesela.bn su anda X3 kullanıorum.çift hoparlör var.o telefonun ses düzeyini biliomusun bilmiorum ama snn bildiqin bi telefon varsa ona qöre söle ses düzeyini merak ettm ayrıca kulaklık sesini de tabi.

Ayrıca telefona ne kadaar para saydın.normal de nette 1000 tl ve üstü civarında.daha türkiyeye qelmedi ama net ucuz veya pahalı da qösterio olabilir.bu konuda da yardımcı olabilirsen sevinirm kardeşim.şimdiden tşkler :)

musicianfaruk

musicianfaruk

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim ben teşekkür ederim . Telefonun ses düzeyi malesef x3 ten düşük . Çift hoparlör yok bunda biliyosun . Ve tek hoparlörle çalışan ince bi cihazdan belli bi ses çıkıyo tabi . Kulaklık düzeyide malesef yine yetersiz . Az yani ve yeterli kalitede değil . Üstelik ben sony nin çok kaliteli bi kulaklığını taktığım halde böyle . Hani bilginiz olsun ses sizi tatmin etmicek . Fiyatına gelirsekte ben bi yakınıma getirttim almanyadan . Vodafone dan aldırttım türk parasıyla 840 TL verdim yani bayağı bi ucuza aldım ben ama türkiyedeki adamlar tabiki komisyon koyup satıcaktır sizlere yabancı ülkeden getirse bile .. Yani oda tahminen 1.100 - 1250 TL arası bişey olur

• Beğen
Tepkiler: By MaJesTeLeRi
theposies

theposies

Üye
Rica ederim ben teşekkür ederim . Telefonun ses düzeyi malesef x3 ten düşük . Çift hoparlör yok bunda biliyosun . Ve tek hoparlörle çalışan ince bi cihazdan belli bi ses çıkıyo tabi . Kulaklık düzeyide malesef yine yetersiz . Az yani ve yeterli kalitede değil . Üstelik ben sony nin çok kaliteli bi kulaklığını taktığım halde böyle . Hani bilginiz olsun ses sizi tatmin etmicek . Fiyatına gelirsekte ben bi yakınıma getirttim almanyadan . Vodafone dan aldırttım türk parasıyla 840 TL verdim yani bayağı bi ucuza aldım ben ama türkiyedeki adamlar tabiki komisyon koyup satıcaktır sizlere yabancı ülkeden getirse bile .. Yani oda tahminen 1.100 - 1250 TL arası bişey olur

kardeş tarayıcısına biraz daha deyiinirmisin :)

eRdaL.

eRdaL.

Üye
Kulaklik sesi gayet iyi bence radyo da ses zayif ama mp3 de guzel

musicianfaruk

musicianfaruk

Üye
    Konu Sahibi
Ben daha öncesinde iphone kullandım dostum ve onla karşılaştırdım . Yani şimdi lumiayı ezmek istemiyorum ama hiçte yeterli değil valla . Rezalet bir ses . Kulaklık sesi dediğin şeyde çok sağlam eq ayarları ve yüksek ses olurki isteyen istediği gibi ayarlar seviyeyi . Ama ben yeterli bulmuyorum .

Tarayıcısına gelirsek ben onuda ıphone a göre yetersiz buldum ama bence mobil kullanım için yeterli . Yani öyle uçuk seviyelerde hız beklemiyorum ben şahsen . Mobil siteleri açarsın hızlıca ama eğer seçeneği desktop seçeneğine getirirsen yavaş açar . Bunun haricinde kopyala yapıştır yapmak basit ve güzel . Ayrıca video oynatımlarını beğeniyorum . Gayet şık

tempestshine

tempestshine

Üye
Elimdeki telefonu çok iyi eleştiriyorsun bu açık.Bende c6-01 var.Bir sürü kötü yanı var.Ama toz kondurmam telefonuma.Sen baya baya eleştirebiliyorsun.Smart kullanıcı budur :oke:

• Beğen
Tepkiler: musicianfaruk
musicianfaruk

musicianfaruk

Üye
    Konu Sahibi
Elimdeki telefonu çok iyi eleştiriyorsun bu açık.Bende c6-01 var.Bir sürü kötü yanı var.Ama toz kondurmam telefonuma.Sen baya baya eleştirebiliyorsun.Smart kullanıcı budur :oke:

Güzel yorumun için teşekkürler :) Elimden geldiğince objektif olmaya çalışıyorum . Bi cep telefonunu ilahlaştıracak kadar övmek bana göre değil . Hiçbirşey dört dörtlük değildir .

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan ve pRime.
Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Güzel yorumun için teşekkürler :) Elimden geldiğince objektif olmaya çalışıyorum . Bi cep telefonunu ilahlaştıracak kadar övmek bana göre değil . Hiçbirşey dört dörtlük değildir .

Haklısın...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt