Durumlarınızı Kimse Beğenmiyor Mu ?

Sponsorlu Bağlantılar

AndroidOne

AndroidOne

Üye
    Konu Sahibi
Durumlarınızı Kimse Beğenmiyor Mu ?
Uygulamamızın kullanıcı sayısı daha 1 gün tamamlanmadan 5000'i geçti! Herkese sonsuz teşekkürler, bol beğeniler!

Uygulamanın Çalışabilmesi İçin ;

Fotoğraf beğendirecekler fotoğraflarının herkese açık olduğuna dikkat etsinler lütfen.

Paylaşılan Durumun Herkese Açık Olması ,

Facebook Yaşınızın +18 Olması , Değilse Profil Ayarlarından Yapınız Ve Username Ekleyiniz Örnek : facebook.com/facemanyaaxd

Abonelerinize İzin Vermeniz ve Herkese Açık Olması Gerekir ,

Beğenilerim artmıyor diyenler lütfen önce okuyun;

1. Gizlilik ayarlarından durumunuzu herkese açık konumuna getirin.
-Eğer herkese açık seçeneği yoksa 18 yaşından küçük olduğunuz içindir ve bunu kullanamazsınız.

2. Profilinize girdikten sonra sol tarafdaki aboneliği herkese açık konuma getirin.
- Bu adresden Herkeze Açık ve abonelerinizi Açabilirsiniz.

3. Yazdığınız durum mesajının yanında "x dakika önce" gibi bir ibare göreceksiniz ona sağ mause ile tıklayıp bağlantıyı kopyalayın.

4. Kopyaladığınız bağlantı durum linkinizdir bunu uygulamadaki link bölümüne ekleyin.

5. Zaman tünelinde bağlantı profil adınınızın altında "x dakika önce" yazısınındadir.

6- Hesap Ayarlarından Güvenliğe Girin veGüvenli Gezinmeyi Kapatın.

LİNK

(r10 forumlarından alıntıdır.)

25umit05

Üye
işiniz gücünüz yalan ulan

• Beğen
Tepkiler: -efşan
SHS

SHS

Üye
:birak:

• Beğen
Emrgncy

Emrgncy

Üye
:sahan2:

• Beğen
15097

15097

Üye
:sahan:

• Beğen
DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
Ne oldu beğendirdin ne oldu başın göğe mi erdi :birak:

• Beğen
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
:birak:

• Beğen
lgkg300

lgkg300

Üye
facebook'da en çok suna kopuyorum bilmem rast geldiniz mi?

"Bu yazıyı 7 yere kopyala gözlerini kapat burnunu kaldır, ellerini klavyeden çek, aklına ilk sevgilini getir sonra yukarı bak, aşağı bak ve monitöre bak sevgilini göreceksin" :kop2:

Gülmekten oluyorum ya, :D bir de bunu uygulayanlar çıkıyor ya tam kopuyorum :ehe

• Beğen
DreaMagiC

DreaMagiC

Üye

"Bu yazıyı 7 yere kopyala gözlerini kapat burnunu kaldır, ellerini klavyeden çek, aklına ilk sevgilini getir sonra yukarı bak, aşağı bak ve monitöre bak sevgilini göreceksin" :kop2:

Gülmekten oluyorum ya, :D bir de bunu uygulayanlar çıkıyor ya tam kopuyorum :ehe
:zuhaha:

-efşan

-efşan

Üye

:d: Bu ne yahu. İnanıyorlar mı buna cidden?
Hiç Facebook kullanmadım. Allah göstermesin:d:

• Beğen
Tepkiler: DreaMagiC
zaza

zaza

Üye
Facebook aslında o kadar gereksiz değil kullanmayı bilene yararlı misal ben Resmi İnşaat şirketinin sayfasından güncelleme yayınlıyorum epostalara az baktığımdan proje, katalog veya bazı düzenlemeler gerektiren şeyleri facebook aracılığı ile firmalardan talep ediyorum. Hem daha kolay hemde mobil sürüm size fayda dokunduruyor. Facebooksuz olmaz benim için :) Twitter da aynı işlevleri gerçekleştirmek işkence.

marist

marist

Üye

:kop:

Üst Alt