Sony Xperia S Mesaj Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Arai

Arai

Üye
    Konu Sahibi
Sony Xperia S Mesaj Programı
Arkadaşlar dün Sony Xperia S 32 Gb aldım. herşeyiyle harika bir telefon fakat ben dokunmatik telefonlarda çok hızlı mesaj yazamadığım için genelde kullandığım tüm telefonları pc ye takıp, bilgisayar programları sayesinde mesajlaşıyordum. samsung pc studio , nokia pc suite gibi programlar saolsun :d: fakat Sony nin Pc Companion programında mesajlaşma kısmını bulamadım, yada yok. bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi lütfen? kendi programında yoksa, xperia s ile pc den mesajlaşabileceğim bir program önerirseniz cok sevinirim. şimdiden teşekkürler

mc_shekil

mc_shekil

Üye
dostum markette ''airdroid'' adlı program var ücretsizdir onu telefonuna yükle ve pc ile bağlantısını yap..ondan sonra ister bilgisayardan mesaj yaz gönder ister resimlerini,videolarını,zil seslerini vs telefondan al..herşeyi yapabilirsin işte bu tam senin aradığın program :oke:

market linki >> .

bu arada telefonun hayırlı olsun :good: bendede var xperia s..iyiki s2 almamışım diyorum..bunun ekranını ve fotoğraf makinasını görünce çok şaştım:aha: onu gördükten sonra s2 nin ekranı eski telefonum nokia 7250 gibi geldi:d::d:

cewikkuwwet01

cewikkuwwet01

Üye
harika bir erkanı var ama şunuda açıkca söylemek gerekir ki ekranı gorilla glass ekranlar kadar dayanıklı değil size kullanıcı tavsiyesi sakın ekran koruyucusuz kullanmayın çizilebiliyor

• Beğen
Tepkiler: mc_shekil
mc_shekil

mc_shekil

Üye
harika bir erkanı var ama şunuda açıkca söylemek gerekir ki ekranı gorilla glass ekranlar kadar dayanıklı değil size kullanıcı tavsiyesi sakın ekran koruyucusuz kullanmayın çizilebiliyor

evet bi tek o eksiği var gorilla glass olsaydı çok iyi olacaktı..çizilme denemeleri yapmadım ama çizilmeyen seramik cam falan yazıyordu bilgilerinde..

klongs

klongs

Üye
çizilmeye dayanıklı cam yazıyor

cewikkuwwet01

cewikkuwwet01

Üye
walla dayanıklılığını bilmem ama harbiden çiziliyor

Üst Alt