Qewrty klavyeli telefon almak istiyorum (aynı zamanda dokunmatik olmayacak)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
RealMorphine

RealMorphine

Üye
    Konu Sahibi
Qewrty klavyeli telefon almak istiyorum (aynı zamanda dokunmatik olmayacak)
Nokia olur ,Samsung olur, blackberry olur, 5800 ı takas yapcam önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler NOT:Dokunmatik ekranı olmayacak sadece qewrty

tempestshine

tempestshine

Üye
Bütçen Nedir?

Nokiafanboy

Nokiafanboy

Üye
BlackBerry 600-700 lira civarinda. Nokia e72 500-600 lira. 200 liraya yakin. en ucuzu Samsung Chat 222. 150 lira. Nokia c3 250 lira. Nokia Asha 200 200 lira.
Fiyatlar tam dogru olmaya bilir. ben Azerbaycanliyim. Bakudeki fiyatlara liraya cevirip yazdim. insallah yardimci olmusumdur.

RealMorphine

RealMorphine

Üye
    Konu Sahibi
blackberry bol 9700 favorim onu istiyorum 5800 ile takas yapmak istiyorum sizce olurmu ??

Nokiafanboy

Nokiafanboy

Üye
o telefonun fiyati kac? bence 5800la takas yapmazlar onu. sen cift sim kartli samsunglara bak bence.

---------- Eklendi @ 23:44:15 ---------- Yazıldı @ 23:40:36 ----------

tabii 5800 uzerinde para verirsen olur bence.

Türe

Türe

Üye
BB Bold 9900 veya Nokia E6

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
5800 la hiç bi cihaz takas yapmazlarki 5800 ı satıp üstüne koyp alacak malesef

Neverex

Üye
Blackberry Curve 8520 ye bak. :oke:

yaren_dede

yaren_dede

Üye
c3 kafa kafaya gelir fiyat olarak

tempestshine

tempestshine

Üye
blackberry curve 8520 tavsiyemdir

dejavu178

dejavu178

Üye
nokia E71

aleranol

aleranol

Üye
nokia ashalar veya c3 tam istediğin şekildeler.

---------- Eklendi @ 20:17:47 ---------- Yazıldı @ 20:14:52 ----------

nokia asha serisi veya c3 tam istediğin gibi.

RealMorphine

RealMorphine

Üye
    Konu Sahibi
Üstüne koyup alacağım hmm oda olur Samsung S3353 nasıldır sizce

hidayet02

hidayet02

Üye
Kafa kafaya c3 alırsın ancak. Bende c3 kullandım. Suan e6 kullanıyorum... C3 üde esim kullanıyor.

RealMorphine

RealMorphine

Üye
    Konu Sahibi
Nokia c3 mü alayım samsung s3353 mü alayım hangisi daha iyi ?? blackberyy beni aşıyor :P

hidayet02

hidayet02

Üye
Nokia c3 mü alayım samsung s3353 mü alayım hangisi daha iyi ?? blackberyy beni aşıyor :P

C3 Almanı Tavsiye Ederim. S3353 700 kb ve üstü java Uygulamaları Acmıyor. Internette rahatca Gezinemezsin, Zira Yetersiz Bellek Uyarısı Çok Alırsın.

Burda S3353 Yorumları incele...
http://reviews.tr.samsung.com/7463-tr_tr/GT-S3353HKATUR/samsung-samsung-s3353-reviews/reviews.htm

___kaptan___

___kaptan___

Üye
hem qwerty klavye olcak hemde dokunmatik ekran? Kardeş Nokia E6-Nokie E7-00 / E6 'da yarı dokunmatik ekran altında qwerty klavye bulunuyor / E7-00'da ise dokunmatik ekran yandan kayar kapan altında qwerty klavye bulunuyor /E7-00 8mp kamera+16GB hafıza(micro hafıza kart desteği yok)+symbian ^3 işletim sistemine sahip vs vs ben 15 günlük kullanılmış ama kullanıcı pek kullanamadığı için satmış daha garantisi bile başlamamış bu cihazı Nokia E7-00' herşeyi ile beraber kutulu net 700TL'ye aldım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt