AciL Yardım Lütfen , TeLefonuma BişeyLer OLdu :( (Sorun ÇözüLdü)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
marist

marist

Üye
    Konu Sahibi
AciL Yardım Lütfen , TeLefonuma BişeyLer OLdu :( (Sorun ÇözüLdü)
Merhaba ArkadaşLar. Bu ; http://www.maxicep.com/yararli-bilg...eyenler-sistem-hackde-var-266279.htmlAdresten Aşağıdaki İşLemi Yaptım ;

6. Telefonda kocaman bir dosya buldum, c:/private/102072c4/reserved.bin, 4.5 Mb civarında bir dosya bu.
Bunu sildim ve telefon hafızasında bu genişlikte yer açıldı eğer telefonunuzda varsa konmtrol edin.

bu dosyalar FOTA (firmware over the air) için, çünkü bunu kaldırdığım zaman ve uygulama yöneticisine gidince o yeniden en tepede, yani kaldırma güvenli, asla FOTA güncellemeleri yapmayacağımız için ihtiyacımız olmayacak bu dosyaya.

Bunu Yaptım , Sonra TeLefonum Dondu, Kapattım Açtım Sonuç OLarak Aşağıdaki ResimLerde.

Evet Gördüğünüz Gibi BoyutLarı Göstermiyor, Çogu Yerde .... OLmuş Lütfen Yardım Edin Ne Yapmam Gerek Format Demeyin Sakın Çünkü O Kadar Program, Oyun YükLü Hepsini BuLana Kadar Canım Çıkar.
O Konuyu Açan Arkadaşta NOT oLarak Yazması Lazımdı !!! TeLefona Bişey OLabiLir Diye !!!!

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
benim zamanında yardım ettiğim bir n97 konusu vardı. Telefon yedeği al anlatımda yaptığım gibi. Sonra formatla telefonu. Format atmadan düzeltme şansın olmayabilir. Kesin bir şey diyemeyecem .

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
evet evet format at :oke:

Style72

Üye
.....format at...

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Arkadaşım private dosyalarını kurcalayan kişi formatı göze almalıdır.
Her ne kadar istemesende yapacağın şey yedek alıp format atmak, Başka bir yolunu bilen varsa bizde öğrenmiş oluruz bu arada

marist

marist

Üye
    Konu Sahibi
benim zamanında yardım ettiğim bir n97 konusu vardı. Telefon yedeği al anlatımda yaptığım gibi. Sonra formatla telefonu. Format atmadan düzeltme şansın olmayabilir. Kesin bir şey diyemeyecem .

Her ne kadar istemesende yapacağın şey yedek alıp format atmak, Başka bir yolunu bilen varsa bizde öğrenmiş oluruz bu arada

Yaw Ben Nerden BiLeyim BöyLe Bişey OLacağını Adam SöLememiş ki Konuda :S

Konuda Format At demeyin Dedim ki :( Bende BiLiyorum Format Atmayı Başka YoLLar Varsa SöLer misiniz Dedim :( Bu arada YorumLarınız İçin Çok TşkLer...

MeseLa N97 TeLefonu OLan Biri Bu Dosyayı KopyaLasa Bana Gönderse, veya SiLinen DosyaLarı Geri Getirme Gibi BişeyLer Yok mu ?

badmus

badmus

Üye

Arkadasin da dedigi gibi sistem dosyalarini kurcalarsan sonuclarini goze almis olursun.
Formattan baska bi yol bilmiyorum ben.
Dosyalarinin yedegini alip format at.
Keskelerle yasanmaz yapacak bisey yok.
Bundan sonra dikkatli olmaya calis.

LeoFrankLy

LeoFrankLy

Üye
burda knu açp bekleyene kadar telefonun yedeğini al ovi suite ile. Snra hard format at . Hafza kartnda depolama modunda pc ye bağlayıp al dosyalarnı biçimlendir. Oviden tekrar yedeklerini telefonuna al programlarn oyunların geri gelicektir.

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Benim telefon N97 mini ama bu dosyaların birbirine uyacağını sanmıyorum
Örneğin yukarda verdiğin örnekte ''c:/private/102072c4/reserved.bin, 4.5 Mb civarında'' diye yazmış. Aynı dosyanın bendeki boyutu 19.07 Mb.

Mert045

Mert045

Üye
bende öylebı dosya yok :)

marist

marist

Üye
    Konu Sahibi
TeLefonu Birkaç Kere Açıp Kapattım Sorun KendiLiğinden ÇözüLdü. :locked:

nub

nub

Üye
Tek çaren format :D

---------- Eklendi @ 21:56:54 ---------- Yazıldı @ 21:56:13 ----------

Konuyu okuyamadım :D

marist

marist

Üye
    Konu Sahibi
Tek çaren format :D

---------- Eklendi @ 21:56:54 ---------- Yazıldı @ 21:56:13 ----------

Konuyu okuyamadım :D

Format DeqiLmiş İşte :) :D Bir Kaç Kere Kapattım Açtım DüzeLdi, Şimdi Yine X-plore iLe Sistem KLasörüne Baktım Dosya KendiLiğinden Yerine GeLmiş. :|

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt