nokia lumia800 tango çıktı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
nokia lumia800 tango çıktı
Evet merakla beklenen nokia lumia800 tango güncellemesi an itibariyle nokia serverlarından indirilebilir durumda. Hepimize ve merakla bekleyenlere hayırlı olsun.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Hayırlı uğurlu olsun bu haberle birlikte ülkemize gelişi de yakınlaşmış oldu. Sağol abi :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
sürüm 8773 aynı zamanda navifirmden indirilebilir durumda. Galiba acilen lumialara flash atmayı anlatan bir konu açılması gerekiyor.

---------- Eklendi @ 15:12:05 ---------- Yazıldı @ 15:11:18 ----------

Hayırlı uğurlu olsun bu haberle birlikte ülkemize gelişi de yakınlaşmış oldu. Sağol abi :)

hay maşallah can konuyu açmamı mı bekliyordun.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
abi valla bi bakim dedim foruma direk konuyu gördüm :)

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Hayırlı olsun inşallah...

m542tf

m542tf

Üye
hayırlı olsun

theposies

theposies

Üye
yakında kavuşacagız hasret bitiyorr hayırlı olsun bekleyenler :D

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
pc de olan varsa naviden baksın sürüm kodu:1750.805.8773.12140

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Hayırlı olsun.

eRdaL.

eRdaL.

Üye
zune uzerinden yukleme yapabilir miyim guncellemeyi

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
yaparsın kardeşim

eRdaL.

eRdaL.

Üye
Yarin deneyeyim bakalim bugun icin vaktim yok

musicianfaruk

musicianfaruk

Üye
YAHU BEN AZ ÖNCE GÜNCELLEMEYİ YAPTIM AMA TÜRKÇE DİL PAKETİ HALA YOK BU NASIL OLUYO :s TELEFONUM LUMİA 800

---------- Eklendi @ 19:38:22 ---------- Yazıldı @ 19:24:50 ----------

ARKADAŞLAR BU TANGO DEĞİL SANIRIM . ÇÜNKÜ TÜRKÇE DİL DESTEĞİ FALAN GELMEDİ . VE NOKİA NIN SİTESİNE BAKTIM BU GÜNCELLEME 3G BEKLEME SÜRESİ , NORMAL BEKLEME SÜRESİ GİBİ ŞEYLERİ DÜZELTMEK İÇİN YAZIYO .

theposies

theposies

Üye
allah allah eminmisiniz

musicianfaruk

musicianfaruk

Üye
Eminim evet . yani umarım ben yalnış yapmışımdır bişeyleri ama nokia sitelerinin çoğunada baktım aynı durum var . Tango çıksa ses getirirdi sonuçta . Şuan bi programla yapılcağı söyleniyo ama o güncelleme gelse zune da yapılırdı ilk . 10 partlık bi güncelleme yaptı evet ama sitelerdeki açıklamalara göre bu kameralardaki iyileştirmeler ve bekleme süreleri adına

theposies

theposies

Üye
Eminim evet . yani umarım ben yalnış yapmışımdır bişeyleri ama nokia sitelerinin çoğunada baktım aynı durum var . Tango çıksa ses getirirdi sonuçta . Şuan bi programla yapılcağı söyleniyo ama o güncelleme gelse zune da yapılırdı ilk . 10 partlık bi güncelleme yaptı evet ama sitelerdeki açıklamalara göre bu kameralardaki iyileştirmeler ve bekleme süreleri adına

konuyu acıklıga kavuşturdugun için teşekkürler. Yakın zamanda tangonun gelmesi dilegi ile

RedFactions

RedFactions

Üye
:tşk:

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
o update önceden yayınlanmıştı batarya güncellemesi o

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt