Sizden Tek Bir Ricam Var.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
badmus

badmus

Üye
    Konu Sahibi
Sizden Tek Bir Ricam Var.
Baslikda da belirttigim gibi bu forumda tek bir sorunum var.

Hepinizin tek tuk de olsa neredeyse her konuda bilginiz vardir.
Ve yine hepinizin bildigi gibi bilgi PAYLASTIKCA cogalir.
Ama bu foruma uye olan cogu kisi kendi isini gorup forumdan cikiyor.
Sizden tek ricam bazi bolumlere goz atmaniz.

orn: Konu Disi , Cep Telefonlari Genel vs.

Benim bunu soylememdeki amac bildiklerinizi paylasmaniz.

Tabi bunu herkes icin demiyorum. Oncelikle RamboFT , anilbaran , Kabiz Civciv vb. foruma katkida bulunan insanlar.

Ozetle sadece s60v5 bolumunde kalmayin diger bolumlerede bakin. Belki birisinin sizin bilginize ihtiyaci vardir.

Eger bu sorunu cozebilirsek forum gercektende daha iyi biryer olacak.

Black-killing

Black-killing

Üye
Dediğin gibi RamboFT anilbaran Ve kabiz Civciv gerçektende ellerinden geldiği kadar milleti bilinçlendiriyorlar sağolsunlar

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
bizlerin bildikleri daha çok s60v5le ilgili o yüzden daha çok o bölümlerdeyiz ama elimizden geldiği kadar da başka bölümlerde yardım etmeye çalışıyoruz söylediğin bölümlerde biraz daha dolaşmaya ve yardım etmeye çalışacağım :oke:

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Tamam güzel hoş yazmışsın ama bu sitede kaç milyon üye var. Niye sadece bu bölümde yazan arkadaşlar dikkat çekiyor anlamış değilim.
Bu bölüm hareketli diye mi göze batıyor ? Bu bölümde pc ile ilgili konu açıldığinı dahi gördük ve yardımcı olduk
Heq bölümün yöneticileri var azda o yöneticileri rahatsız etseniz :)

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Çoğu bölüme ara ara bakıyorum. Yani işim olan bölümde işim bitince sıra diğerlerine geliyor. Ancak tümüne yetişemiyorum. Bugün konu dışında bir üye CFW ile ilgili konu açmıştı. Yeri yanlıştı yine de yardım ettim.

nub

nub

Üye
Aslında asıl sorun insanları tek bir bölüme yogunlaşması değil,insanların sadece dosya indirebilmek için maxicepe üye olması.İlk bunu çözmemiz gerekiyor

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Aslında asıl sorun insanları tek bir bölüme yogunlaşması değil,insanların sadece dosya indirebilmek için maxicepe üye olması.İlk bunu çözmemiz gerekiyor

tamam o zaman bugünkü ev ödevin şu bu sorunu çözeceksin hadi kolay gelsin :oke: :D

nub

nub

Üye
10 dan fazla paylasım konusu olup,+100 yorumu olanlar indirebilsin :D

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
10 dan fazla paylasım konusu olup,+100 yorumu olanlar indirebilsin :D

100 tane teşekkür mesaji göreceme 10 tane adam gibi konu görmek daha çok isime gelir :)

---------- Eklendi @ 07:38:09 ---------- Yazıldı @ 07:34:26 ----------

haklısın ozan abiyle de konuşalım sorunu çözen moderatör olsun nasıl fikir :D
fena fikir değil aynen katılıyorum bu sorun bütün forum sitelerinde var. Hatta bu sorunu çözen ADMIN olsun :)

LeoFrankLy

LeoFrankLy

Üye
20 mesaj atmamış olan indiremesin bence :)

polatbilek27

Üye
ya benim telefonun bi sorunu var.bilen varsa cevap yazsın lütfen. avea simkartımı takınca telefon 2-3 dk da bi açılıp kapanıyor..

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
ya benim telefonun bi sorunu var.bilen varsa cevap yazsın lütfen. avea simkartımı takınca telefon 2-3 dk da bi açılıp kapanıyor..
teknik servise bir danışmanız lazım. Ya sim kart yuvasi sorunludur yada sim kart anormaldir :)

polatbilek27

Üye
başka turkcell kart taktığımda kapanmıyo.aynı hattı 6 seneden beri kullanıyorum bugün böyle oldu ilk defa

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
başka turkcell kart taktığımda kapanmıyo.aynı hattı 6 seneden beri kullanıyorum bugün böyle oldu ilk defa

Sim kartını sil belki kısa devre yapacak birşey yapışmıştır. Hatta gerekirse avea bayine git yeni sim kart al.

Metin MF

Metin MF

Üye
tamam da o zaman millet linki görebilmek için "asdfgsd" gibi şeyler yazacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt