6303i arama kaydı sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Recep Özmen

Recep Özmen

Üye
    Konu Sahibi
6303i arama kaydı sorunu
6303i de arama kaydında herhangi numara silmek istediğimde geçersiz seçim diyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

Recep Özmen

Recep Özmen

Üye
    Konu Sahibi
güncel

vsoner

Üye
güncel....

mert41994

mert41994

Üye
Numara olmadan sadece ismin olduğu kayıt kalıyor, format dahi atsan telefona silinmiyor. V10.80 hatalarından biri yeni güncelleme bekleyeceğiz

ceramos48

Üye
Arama listesinin dolup, Silinmeyen kayıtların liste dışında kalmasını bekleyeceksin..

mert41994

mert41994

Üye
Arama listesinin dolup, Silinmeyen kayıtların liste dışında kalmasını bekleyeceksin..

Denedim. Ancak liste dışında kalmıyorlar. Kazık cakmis gibi en altta duruyorlar. 5 tane falan silinmeyen duruyor diğer 45'i liste dışı fakat o 5'li duruyor hep

Dumbledore

Dumbledore

Üye
Böyle bir sorun ile karşılaşmadım.Ancak bazı program ile versiyonu tekrar pcden kurarak düzelir mi emin değilim.

ceramos48

Üye
----------Eklendi @ 03:40:20 ---------- Yazıldı @ 03:34:35 ----------

Denedim. Ancak liste dışında kalmıyorlar. Kazık cakmis gibi en altta duruyorlar. 5 tane falan silinmeyen duruyor diğer 45'i liste dışı fakat o 5'li duruyor hep

Telefon hafızasında gelen arama, yapılan arama, cevapsız arama kapasiteleri ayrı ayrı sanırım 20 şer tane .. Silinmeyenler gelen arama ve cevapsızlar oluyo genelde. Dışarıya Arama yapınca liste sadece arama kapasitesi kadar doluyor.. 3 telefonda da aynısı oldu bir iki ay bekledik liste doldu sonra baktık silinmişler..

Sorunun çözümünü bilen, bulan varsa paylaşsın lütfen..

----------Eklendi @ 03:43:00 ---------- Yazıldı @ 03:40:20 ----------

telefonun versiyonu kaç acaba?

Versiyondan değil ,eski sürümlerde de, 10.80 sürümünde aynı hata var..

mert41994

mert41994

Üye
Ilk aldığımda telefonu 2 sene önce falandı, en ufak bir sorunu yoktu. Herşeyi tıkır tıkır çalışmaktaydı. Üzerinden süre geçince Nokia'da bu süre içinde Android, Symbian üzerine çökünce yazılım hataları ortaya çıkmaya başladı, hala daha da düzelmedi.

ceramos48

Üye
6303i de arama kaydında herhangi numara silmek istediğimde geçersiz seçim diyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

Sorun yaşayan arkadaşlar, Nokia suit ile telefon yazılımını bilgisayar üzerinden yeniden yükleyince sorun düzeliyor. Yüklemeden önce bilgilerinizi kopyalayın, yazılım yükleme sırasında yedekleme almayın..

miharbi1455

miharbi1455

Üye
Beraber yaşamayı öğren en iyi çözüm bu.ben alıştım

BYN225

Üye
miharbi1455

miharbi1455

Üye
Gelen aramalar,cevapsız aramalar,yapılan aramalar olmak üzere herbirinin 20şer kapasitesi var,mesela silinmeyen kayıt gelen aramalar kısmında diyelim,20 farklı kişiden gelen arama olunca o silinmeyen numarasız tarihsiz kayıt kendiliğinden gidiyo AMA işlem kaydını sil dediğinde hepsi siliniyo,onlar veya daha farklı isimler tekrar ortaya çıkıyo.sorun edilecek bişey değil gençler bence,sorun edenler takıntılıdır bence:)

Misafir - 508511

Sorun edilecek bir şey değil ama virüs felan var diye korkuyoz .

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Sorun edilecek bir şey değil ama virüs felan var diye korkuyoz .
Bu telefonları tutup kimse izlemeye uğraşmaz hele günümüzde uğraşan olmayacaktır niye derseniz . Telefon java tabanlı olduğu için arka planda çok işlem yapamıyor . Uygulama ve oyunların erişimini kapatma imkanınız var çok nadir uygulamalar geçebiliyor . Whatsapp gibi . ( Tarih oldu ya ) Android telefonları kullanan çok ve izlemesi daha kolay . Rahatlıkla kullanabilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: Cadillac34
Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
Bu telefonları tutup kimse izlemeye uğraşmaz hele günümüzde uğraşan olmayacaktır niye derseniz . Telefon java tabanlı olduğu için arka planda çok işlem yapamıyor . Uygulama ve oyunların erişimini kapatma imkanınız var çok nadir uygulamalar geçebiliyor . Whatsapp gibi . ( Tarih oldu ya ) Android telefonları kullanan çok ve izlemesi daha kolay . Rahatlıkla kullanabilirsiniz
Bu açıklamadan sonra konuyu kilitleyebilirdiniz :)

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt