Tam 62 Adet S60 Oyun /Cep Oyunları /S60 Cep Oyun Paketi / Symbian Oyun/ Cep Telefon Oyun Paketi

Sponsorlu Bağlantılar

CepCanavarı

Üye
    Konu Sahibi
Tam 62 Adet S60 Oyun /Cep Oyunları /S60 Cep Oyun Paketi / Symbian Oyun/ Cep Telefon Oyun Paketi

Selam Arkadaşlar Sizin İçin Seçileler Toplanmış tamı tamına 62 adet s60 (Symbian) oyundan oluşan oyun paketi..
Bir çok Telefona uygun olan bu oyunlar gerçekten canı sıkılanlara güzel bir eğlence olacaktır..
İçinde Her türde oyun mevcut .. Futbol -Spor oyunları -Araba yarışı -Savaş -Strateji ve hatta telefonda oynayabileceğiniz online oyunlar dahii var.

Genel OLarak Bütün modellerde çalışıyor .. Siz yinede indirip deneyin

Buyrun Linki veriyorumm.. Lütfen İndirenler Yorumları Eksik Etmesiin Link Çalşımıyor gibi yorumlar yapmayın daha demin Upload Ettim :) Yani Linkin Bozulması İçin En az 1 ay süre var (Oda kesin değil yanii ):)

Ekli dosyalar

Afşın

Afşın

Üye
teşekkürler

captan3230

Üye
eyw

Muammer özel

Üye
Ne her telefonda çalışması bu oyun rar destekli java deil s60v2 de çalışmaz inanmıyorsan dene bee.

----------Eklendi @ 13:33:52 ---------- Yazıldı @ 13:32:53 ----------

Siz benim ceyhancep.tr.nu sitemi ziyaret edin...

yunus5055

yunus5055

Üye
Ne her telefonda çalışması bu oyun rar destekli java deil s60v2 de çalışmaz inanmıyorsan dene bee.allahım sana geliyorum :)) ... Arkadaşım dosya boyutu küçülsun diye rar içine atılır dosyalar ... Dosyayı indirip rardan cikarman gerekiyo oyunları ... Oyunlar sis veya jar uzantılıdir .... xplore , zıpman gibi programlarla bu işlemi yapabilirsin ... Yada pc de de çıkartabilirsin ... ... Ama keşke arkadaşımız dosyayı buraya koysaymis ... Yazdığı Linkten Mobilden dosya inmiyo ... Adminlere duyurulur plsss !!

Memo2513

Üye
İndiremıorum hicbiseyi bilader.

Tuba

Tuba

Üye
konuya eklenti yaptım ama içinde mp3 varmış videolu sildim boyutu artırmak için eklenmiş boyut o sebepden düştü...

Üst Alt