Htc Sensation xe ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yaakup38

Üye
    Konu Sahibi
Htc Sensation xe ?
Arkadaslar bu iki cep telefonu arasındayım telefonu almanyadan getirtcek fiyatları önemsiz olarak yorum yapmanızı istiyorum.
Bana öyle bir neden söyleyin ki onu Kullanıyım..Ses,Kamera,İnternette kolaylık dolasabileceğim güzel bir telefon almak istiyorum..
Uygulamalar yönünden de tabiki ..

İki Telefonun özelliklerini biliyorum.Youtubeden bir sürü video izledim Türkiyede yapılan incelemeleride gördüm fakat emin olamadım iphone 'nu herkes görünce ağzı ucukluyo..
Bu iphone'nun iyi olmasından mı yoksa popüler olmasındanmıdır anlamadım..

alien61

alien61

Üye
şuanda iphone ile xe karşılaştırması yapman bile hata :) xe bir iki adım öndedir :)

Yaakup38

Üye
    Konu Sahibi
Bilmiyorum ama htc nin servisi biraz sorunlu galiba ..

gokaykac

Üye
Ben xe kullanıyorum ıphone 4 de kullandım stabilite ve kullanım kolaylığı istiyorsan ıphone al derım ama yok performans alayım daha kolay oyun yukleyeyım ve flash önemlidir benim için dersen xe derım tabıkı.

----------Eklendi @ 02:01:22 ---------- Yazıldı @ 02:00:57 ----------

ne olursa olsun 3.5 inç 4.3 ün yanında çok küçük kalıyor

Yaakup38

Üye
    Konu Sahibi
Amacı sosyal ağlarda takılıp internet paketi alıp video izleme ,fotoraf ile cok isim var gerekli yani..

Yaakup38

Üye
    Konu Sahibi
Baska yorum yapan var mı arkadaslar..

woodart

Üye
Iki haftadır xe kullanıyorum.süper hızlı pil ömrü 4s e göre 2 kat daha uzun.ekran geniş ve dayanıklı.ele çok iyi oturuyor...daha cok sey sayılabilir.kesinlikle tavsiye ederim.bir de kulaklığı ile müzik dinleme şansınız olursa vazgecemeyeceksiniz.

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
nolursa olsun hiç bi htc bu iphone 4 ten iyi olamaz

----------Eklendi @ 16:49:46 ---------- Yazıldı @ 16:49:16 ----------

iphone 4s de a5 işlemci var mükemmel

----------Eklendi @ 16:50:17 ---------- Yazıldı @ 16:49:46 ----------

htclarde bozulsa parça yok yani herşey bozulana kadar

Yaakup38

Üye
    Konu Sahibi
Tesekkürler .

efe_24

Üye
bence iphone alın memnnun kalmazsanız size istediğiniz telefonunun parasını bırakır hemde kar bile edersiniz :)

metehan_55

metehan_55

Üye
kardeşim herşey hazır olsun istiyosan iphone al.ona bas bu olsun şuna bas bu olsun olayın bu olur.iphone un hızı donanımla falan ilgili değil programlar bütünleşik olduğundan menüde gezer gibi çat çat açarsın.telefona kendin çok fazla birşey katamazsın.çok kurcalarım diyorsan XE alderim bende var çok memnunum.evdeki bilgisayarımın yüzüne bakmıyorum neredeyse.

eonder87

Üye
arkadaşım eger iphone ile android bir cihazı karşılaştırmanı windows ile linuxu karşılaştırmana benzetiyorum... iphonede flash destegi yok... androidde orjinalinde olmasa bile geliştiriciler bir şekilde flash destegini ekliyorlar hatta 11.1 sürümü bile mevcut... sosyal aglarda iphonede video izlemek zor... ancak androidde çok basit dolphin hd browser ile çok rahat izleyebilirsin...

bu arada iphone her zaman applenin tüm yazılımlarında oldugu gibi paket bir yazılım basit bir video yada mp3 yüklemek için bile convert edip sonra itunes ile yüklemek zorundasın ki ondada lisans sorunu olabiliyor...

iphone kötü demiyorum sadece telefon ile ugraşamam belli uygulamaları yüklerim ve kullanırım diyorsan çok paket yazılım olan iphone 4s i al yok ben her türlü yazılımı test ederim androidin geniş uygulama agına sürekli güncelleştirmelerine ayak uydururum her türlü ayarı kurcalarım cihazı tamamen özelleştiririm tamamen özgür olarak tüm mp3leri videoları yada bilinmeyen her türlü dosyayı drm yada program gözetmeksizin kullanırım dersen android cihazları tavsiye ederim...

bu arada androide her türlü yazılım destegi vardır office pdf e-book vs benzeri şeyleri çalıştırabilirsin ama iphonede yapabilirmisin bilmiyorum... jailbreak sorunu da cabası illa telefonun cydia dan uygulama yüklemek zorundasın başka yerden uygulama yükleyemezsin... androidde ise heryerdan...

iphoneda tamamen kendi evindesin herşeyin var ama dışarıdan hiç bir şeyi izinsiz alamıyorsun diger yanda androidde evin bomboş ama istedigini alıp istedigini istedigin gibi atabiliyorsun... istersen evinin içine pinball makinası al sana kimse bişey demez...

efe_24

Üye

yok saçmalamıyorum. iphone 4s alırsa şuanda ederi 1600-1700 kayıtlı ve simfree olanlar sensation xe de tahminimce 1600-1700 dür. ama xe alıp ikinci ele düştüğünde bence tekrar iphone 4s alabilmek için en az 100-150 lira üste koyar alabilmek için belki daha fazla bence önerim gayet mantıklı eğerki xe nin fiyatı dediğim gibiyse bide şuda var htc nin servisi gerçekten çok kötü ama iphone nunki öyle değil bu arada iki markanın fanatiği de değilim

Jomolocco

Jomolocco

Üye
Sorumu bu hiç bir telefon su an iPhone 4s i gecemez

n000k

n000k

Üye
kardeşim herşey hazır olsun istiyosan iphone al.ona bas bu olsun şuna bas bu olsun olayın bu olur.iphone un hızı donanımla falan ilgili değil programlar bütünleşik olduğundan menüde gezer gibi çat çat açarsın.telefona kendin çok fazla birşey katamazsın.çok kurcalarım diyorsan XE alderim bende var çok memnunum.evdeki bilgisayarımın yüzüne bakmıyorum neredeyse.
dostum özel mesaj kutunu bi boşaltsan :) .. mesaj attım sanada telefon hakkında birşeyler sormak için :)

----------Eklendi @ 21:29:16 ---------- Yazıldı @ 21:22:49 ----------

htc sensetaion xe sahibi arkadaşlar azcık bilgi verse.şarj olayı iyimi? özellikleri iyi mi? kamerası falan iyi fotograf çekiyormu? özelliklerinin hakkını veriyor mu? .. az bilgi istiyorum.. ve fiyat bilgisi..şimdiden teşekkürler..

jimmy-hopkins

jimmy-hopkins

Üye
Htc her zaman iyidir

buraktalak

Üye
yok saçmalamıyorum. iphone 4s alırsa şuanda ederi 1600-1700 kayıtlı ve simfree olanlar sensation xe de tahminimce 1600-1700 dür. ama xe alıp ikinci ele düştüğünde bence tekrar iphone 4s alabilmek için en az 100-150 lira üste koyar alabilmek için belki daha fazla bence önerim gayet mantıklı eğerki xe nin fiyatı dediğim gibiyse bide şuda var htc nin servisi gerçekten çok kötü ama iphone nunki öyle değil bu arada iki markanın fanatiği de değilim
sensation xe nin fiyatı 1850-1900 civarı

denizci535

denizci535

Üye
dostum özel mesaj kutunu bi boşaltsan :) .. mesaj attım sanada telefon hakkında birşeyler sormak için :)

----------Eklendi @ 21:29:16 ---------- Yazıldı @ 21:22:49 ----------

htc sensetaion xe sahibi arkadaşlar azcık bilgi verse.şarj olayı iyimi? özellikleri iyi mi? kamerası falan iyi fotograf çekiyormu? özelliklerinin hakkını veriyor mu? .. az bilgi istiyorum.. ve fiyat bilgisi..şimdiden teşekkürler..

Kardes sarji cok iyi gidiyor... Internet deneyim hiz vs super kisaca cok basarili beats muzik cok iyi ses olayi kendine bagliyor telefonu sanki sanatci yanindaymis gibi gercekci.... Xe al pisman olmazsin ben memnunum...

scven

scven

Üye
HTS SENSATİON XE al derim ben aldım 2 yıl garantisi var.çok manyak bir telefon ıphone a5 miş işlemcisi ama pişman olursun ıphone alırsan sen bi xe de müzik dinle oyun oyna sosyal paylaşım sitelerinde takıl anlarsın nasıl bir telefon oluduğunu ıphone da çinde üretiliyor bunuda hatırlatmak isterim biraz araştırın isterseniz.ıphone adı sadece amerikanın gerisi çinden :D :D hem 1 ay içinde android 4.0 güncellemeside gelecek telefonun işlemcisi 1.5 çift çekirdek olmasına ramen hızı daha da coşacak ben kullanıyorum xe hiç sorunum yok bazen dışarda kafam esiyor kulaklığı takıyorum kulağıma vede dünya ile aramda hiç bir bağ olmuyor kim napıyor nediyor anlıyamıyorsunuz manyak bişey

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt