Hangi dizüstü bilgisayar üreticisi sizce daha başarılı?

Sponsorlu Bağlantılar

Hangi dizüstü bilgisayar üreticisi sizce daha başarılı?

• HP

Kullanılan: 25 15.2%
  • TOSHİBA

Kullanılan: 38 23.0%
  • DELL

Kullanılan: 22 13.3%
  • CASPER

Kullanılan: 15 9.1%
  • MSI

Kullanılan: 1 0.6%
  • CREA

• ASUS

Kullanılan: 30 18.2%
  • ACER

Kullanılan: 7 4.2%
  • LG

• DİGER

Kullanılan: 3 1.8%
  • Sony

Kullanılan: 17 10.3%
  • Fikrim yok

Kullanılan: 5 3.0%

• Kullanılan toplam oy
    165
L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
Arkadaşım biraz mantığını kullanırsan dizüstü le masaüstünü karşılaştırılmayacağını anlarsın. Dizüstü pc ler çokk daha kullanışlı

kullanıslı olması ayrı performans vermesı ayrı bır olay....
Arkadasın demeye calıstıgı dızustu pclerın hala yavas oldugu.. Vede dogru soyluyor..ama parasına gore parayı bastırırsan onunda hızlısını alırsın

YumukluSucurta

YumukluSucurta

Üye
1)Asus(kendi parçalarını kendi ürettiği için ve ısınma sorunu olmadığı için)
2)MSI-Monster(MSI Asus gibi kendi parçasını kendi üretir ama asus kadar çok bilinmez,Monster ise piyasadaki f/p birincisi 2000TL civarı bütçesi olan kaçırmasın derim)
3)HP(Dünyanın en büyük pc üreticisi zaten dahasını söylemeye gerek yok ama pavilionlardaki ısınma sorunu sebebiyle pek çok şikayet aldı)
4)Samsung(ramlerine kadar kendi üretimidir laptopları,ısınma sorunu olmayan,ideal laptoplardır)
5)Sony-Toshiba(pahalı fiyattan kaybediyorlar ama parası olan gözünü kırpmadan alabilir)
6)Lenovo-Casper(Lenovo IBM tarafından satın alınan çinli bir firma,Casper ise Clevo üretimi mallarında sorun yaşadı ama Quantadan aldığı güncel modellerde yazılım desteği hariç pek bi sıkıntı yok)

Tavsiyem ilk 4 markadan başka laptop almayın mümkünse,tabi para sizin için sorun değilse MSI ve Asus gaming serilerine de yönelebilirsiniz.

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
bence performans istiyorsan MSI monster en iyisidir. Gercekten verdiğin paranın hakkıni fazlasıyla verıyor

black months

black months

Üye
Casper hele nirvana modeli super

fullwar

fullwar

Üye
Ben ASUS diyorum. Çünkü oyun teknolojilerine ve üst düzey performansa daha yakın cihazlar üretiyor. Ayrıca donanım üretimi konusunda tüm platformlarda neredeyse lider bir firma. PC donanımında zaten açık ara lider. MARS II ekran kartının test skorlarına bir bakın inanamayacaksınız. Ama günlük kullanım yada iş bilgisayarı olarak Samsung'lar son dönemde hoşuma gidiyor. Samsung olmasaydı Acer yada Toshiba derdim.

futbol123

futbol123

Üye
Asus dell alienware

• Beğen
Tepkiler: L-LumieRe
fullwar

fullwar

Üye
Asus dell alienware

Alienware uçmayalım o kadar. :ehe İnsan kullanacak. :d:

futbol123

futbol123

Üye
Alienware uçmayalım o kadar. :ehe İnsan kullanacak. :d:

ee tamam oyun insanları kullanıcak işte :D

• Beğen
Tepkiler: L-LumieRe, Amaru Shady ve fullwar
Türe

Türe

Üye
Alienware :oke: gerci pek insan icin yapilmis gibi durmuyor lakin olsun :ehe bir de benim favorilerim toshibayla hp

rebirthrebirth

rebirthrebirth

Üye
casper diyen arkadaşlar ciddi mi gerçekten? Hp ve toshibayı Bmw ve Mercedes gibi görüyorum yani kalite aynı değişen sadece modeller arasındaki donanım farkı, casper'e gelince o da Tofaş, ucuz, ayağını yerden keser ama kalitesiz ve kısa ömürlü

MrExpert

MrExpert

Üye
asus ve tosıba gerisi hikaye ...:)