Nokia 701 e phoenixten flash atma yöntemi

Sponsorlu Bağlantılar

joe_cenk

joe_cenk

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 701 e phoenixten flash atma yöntemi
Arkadaşlar geceleri gözüme uyku girmiyor bu 01 e phoenixten nasıl flash atılacağını bilen birisi yokmu yardım etsin diyer S^3 ler gibi olmuyor farklı bir flash atma şekli var bilen biri varsa lütfen resimli bir şekilde anlatsın şimdiden ilginize tşkler

DustoJniK

DustoJniK

Üye
Şu an resimli yardımcı olamıyorum fakat yinede birşeyler yazmak istiyorum.....

Not: Phoenix ile her zaman ölü flash ta hata oranı biraz daha düşüktür.

İlkten bilgisayarına Phoenixin en son sürümünü kur kendisi bu arada usb driverleride yükler....

Yükleme bittikten sonra, C:/Program Files/Nokia/Phoenix/Products bu yolu izle ve Elinde olan RM-774 Klasörünü içine at. RM-774 Klasöründe neler olması gerektiğini biliyorsundur umarım... En Önemlisi Uda Core Rofs2 Rofs3 dosyalarının olması şart.

Kısacası İster orjinal ister Cfw yazılımı olsun içinde bu dosyaların olması gerekiyor eksik olmasın...

Phoenix programını aç.

Sol üstte bulunan
File/Open Product yolunu izle..

RM-774 kodunu bul ve OK(tamam) yazan yere tıkla...

Programın en üstünde Connections var görmemen imkansız. Usb Normal NoConnect bu gibi şeyler yazar. NoConnect yi işaretle..

Programın araç klasörler üsttedir oradan Flashing araç çubuğuna gel tıkla. Firmware update diye menü açılacak.

Product kodu yazan yerin karşısında 3 tane nokta var görürsün onu tıkla direk sana lazım olan yazılım ekranda olması gerek ona da tıkla...
DeadPhone Usb Flashing kutucuğunu işaretle alta doğru in Options menüsüne tıkla Gerekli Kırmızı yazılı dosyalar var ( Memcard vs. vs ) onları sil. tamamı tıkla.

Update software
Refurbish
Sw reset

bunları göreceksin ekranda sen bunlardan refusbishe tıklayacaksın...

Firmware update diye sana bi uyarı verecek ( Disconnect usb cable , Connect usb cable, press ok vs vs )

Hemen usb kablosunun her iki ucunu çıkar ( bir ucu bilgisayardan diğer ucunu da telden )
Peşine bataryayı çıkarıyorsun.

Sonra ilkten Bilgisayara usb kablosunu takıver. Peşine usb kablosunun diğer ucunu telefona tak ) Phoenix programında hani ekranda uyarı çıkmıştı ya ona tamam de. Hiç vakit kaybetmeden çıkardığın bataryayı telefona takıyorsun. Otomatik olarak yüklemesi gerekiyor.......

Bu kadar saygılar.....

Eksik birşey varsa özür dilerim..

----------Eklendi @ 16:29:12 ---------- Yazıldı @ 15:42:33 ----------

Bunlar da sana gerekli olan Hackli yazılım dosyaları : Nokia 701 - RM-774

Uda:
Core:
Rofs2:
Rofs3 :

• Beğen
Tepkiler: Zafer Arslan
joe_cenk

joe_cenk

Üye
    Konu Sahibi
Tşkler deniyecem

topuzovolu

Üye
Invalid or Deleted File.hata veriyor

DustoJniK

DustoJniK

Üye
Hatayı nerde verdiğini açıklarsan daha kolay yardımcı olabilirim....

topuzovolu

Üye
RM-774_111.030.0609_79u_prd.core.fpsx sadece bu dosya indriliyor digerlerinde Invalid or Deleted File indirme hatası veriyor

DustoJniK

DustoJniK

Üye
Linkler yenilenmiştir arkadaşım

• Beğen
Tepkiler: topuzovolu

topuzovolu

Üye
sagol elline saglık

topuzovolu

Üye
yükleyen ve test eden varmı üstadlar

topuzovolu

Üye
Product kodu yazan yerin karşısında 3 tane nokta var görürsün on sana lazım olan yazılım ekranda olması gerek ona da tıkla... boş çıkıyor bir şey görmüyor

DustoJniK

DustoJniK

Üye
navifirmden eno ve mmc uzantıları indir 7 kb bişey aynen at RM-774 ün içine sonra phoenixi aç dene...

topuzovolu

Üye
navifirmden eno ve mmc uzantıları indir zahmet olmasa nereden veya nasıl indirecegimi yazarmısın lütven üstad...

DustoJniK

DustoJniK

Üye
* RM774_059G9S3_111.030.0609_019.vpl
* RM774_059G9S3_111.030.0609_019.dcp
* RM774_059G9S3_111.030.0609_019_signature
* 098874v1.pcx
* RM-774_TypeLabel_Group1_DM_MoMe_Eng_CoO_001

Buyur arkadaşım işte link :

Bu dosyaları RM-774 Klasörüne at Phoenixi aç aynı işlemleri yap bu sefer olacaktır tmm hadi kolay gelsin...

serinaga

serinaga

Üye
Haydi bakalım kolay gele, umarım yaparsın ...

topuzovolu

Üye
teşekürler sagol

ASC33

ASC33

Üye

İlkten bilgisayarına Phoenixin en son sürümünü kur kendisi bu arada usb driverleride yükler....

Yükleme bittikten sonra, C:/Program Files/Nokia/Phoenix/Products bu yolu izle ve Elinde olan RM-774 Klasörünü içine at. RM-774 Klasöründe neler olması gerektiğini biliyorsundur umarım... En Önemlisi Uda Core Rofs2 Rofs3 dosyalarının olması şart.

Kısacası İster orjinal ister Cfw yazılımı olsun içinde bu dosyaların olması gerekiyor eksik olmasın...

Phoenix programını aç.

Sol üstte bulunan

Programın en üstünde Connections var görmemen imkansız. Usb Normal NoConnect bu gibi şeyler yazar. NoConnect yi işaretle..

Programın araç klasörler üsttedir oradan Flashing araç çubuğuna gel tıkla. Firmware update diye menü açılacak.

Product kodu yazan yerin karşısında 3 tane nokta var görürsün onu tıkla direk sana lazım olan yazılım ekranda olması gerek ona da tıkla...
DeadPhone Usb Flashing kutucuğunu işaretle alta doğru in Options menüsüne tıkla Gerekli Kırmızı yazılı dosyalar var ( Memcard vs. vs ) onları sil. tamamı tıkla.

Update software
Refurbish
Sw reset

Firmware update diye sana bi uyarı verecek ( Disconnect usb cable , Connect usb cable, press ok vs vs )

Hemen usb kablosunun her iki ucunu çıkar ( bir ucu bilgisayardan diğer ucunu da telden )

Sonra ilkten Bilgisayara usb kablosunu takıver. Peşine usb kablosunun diğer ucunu telefona tak ) Phoenix programında hani ekranda uyarı çıkmıştı ya ona tamam de. Hiç vakit kaybetmeden çıkardığın bataryayı telefona takıyorsun. Otomatik olarak yüklemesi gerekiyor.......

Bu kadar saygılar.....

Uda:
Core:
Rofs2:
Rofs3 :

yazdığın yöntem gerçekten işe yaradı sağol

DustoJniK

DustoJniK

Üye
Eyvallah arkadaşım...

ekoks20

ekoks20

Üye

Uploaded with arkadaşlar sorun bu. flaşatamıyorum. tel açılmıyor zaten.

---------- Eklendi @ 21:29:38 ---------- Yazıldı @ 21:15:49 ----------

acil yardım

Zafer Arslan

Zafer Arslan

Üye

Phoenix programını aç.

Sol üstte bulunan

Update software
Refurbish
Sw reset

Bu kadar saygılar.....

Uda:
Core:
Rofs2:
Rofs3 :

kardeşim allah razı olsun sayende telefonu sıfırladım günlerdir arıyorum konu açıyorum nokia 700 için konu bulamadım baktım 701 için anlatım var dedim ikiside aynı yazılımı kullanan birbirine yakın tlf işe yarar dedim yükledim sayende telefonum ilk güne döndü

tolunay378

Üye

Uploaded with arkadaşlar sorun bu. flaşatamıyorum. tel açılmıyor zaten.

---------- Eklendi @ 21:29:38 ---------- Yazıldı @ 21:15:49 ----------

acil yardım

bende de aynı sorun var lütfen yardım

Üst Alt