java program silme

Sponsorlu Bağlantılar

memo2001

Üye
    Konu Sahibi
java program silme
Suudi Arabistandan 12 yaşındaki kızıma 600 riyal yaklaşık300 liraya kızıma çakma bir iphone 4 aldım. MTK6235 . Usb’ yi bağlayıncabilgisayarda bu çıkıyor. (MT6235) Menüolarak orjinale azbuçuk yakın yapmışlar.Sadece simgelere uzun süreli basınca simgeler titriyor. Titremeye başlayıncasimgelerin yerini değiştirebiliyorsun. Ama silemiyorsun. Aslında telefonun birçok problemini çözdümsayılır. Fakat birkaç program var onları silip kıza vermeyi düşünüyorum. (içinde kadınları gıdıklama , soyma falan programları koymuşlar ( java) ) onlarısilmeden kızıma veremiyorum. programların isimleri "elover" ve"skirt". Her yere baktım. 10 gündür internette aramadığım yer kalmadıbeceremedim, bulamadım. Program yükleme var fakat silme yok. Ne yazıkki tersmantık ta işletilemiyor. Telefonun task managerini de bulamadım (eğer varsa) Telefondajavanın içinden bakıyorum sadece yükleme seçeneği var silme yok. Bu programları nasıl silebilirim... Teşekkürler…

guardiny

Üye
eğer program menüdeyse malesefki çin telefonlarda hiçbir şekilde silinmiyor.acaba uygulamalar çalışıyormu elover ve skirt?mesela bendede çin iphone +skirt up var ama skirt up çalışmıyor.büyük ihtimalle eloven ve skirt up bir resimden ibarettir yani çocuğununz açmaya kalkışsa bile uyarı ve hata verir kendimden biliyorum :D

memo2001

Üye
    Konu Sahibi
eğer program menüdeyse malesefki çin telefonlarda hiçbir şekilde silinmiyor.acaba uygulamalar çalışıyormu elover ve skirt?mesela bendede çin iphone +skirt up var ama skirt up çalışmıyor.büyük ihtimalle eloven ve skirt up bir resimden ibarettir yani çocuğununz açmaya kalkışsa bile uyarı ve hata verir kendimden biliyorum :D

KUSURA BAKMA KARDEŞİM CEVABINI YENİ GÖRDÜM...

ya yok çalışıyordu bu programlar. ben bu +18 programları nasıl silebilirim diye düşünürken bir saflık yapıp hem telefona hemde hafıza kartına format attım. telefon çalışıyor hiçbir problem yok fakat sadece deki birkaç program gitti. (özellikle talking cat şu konuşan kedi ) yani ben bu formatlama işlemini yapmadan önce program çalışıyordu. aynı orjinal iphone gibi sese tepki veriyor, gıdıklıyorsun, vuruyorsun falan... herşeyi ile aynı idi. Hatta dediğim gibi elover ve skirt programları da çalışıyordu. şimdi hafıza kartı ve telefonu formatlayınca çalışmıyor çince yazılar çıkıp birşeyler yüklemeye çalışıyor ama biryere gelince donup kalıyor. internetten araştırmalarıma göre yapılacak en basit şey bu talking catin hafıza kartındaki dosyasını başka bir telefondan kopyalayıp benim telefonun hafıza kartına atmak gibi görünüyor...

ozan72

ozan72

Üye
Sayın memo2001,

ben telefoncu işiyle uğraşıyorum.Geçenlerde benim de elimde bu bahsettiğin İphone 4 telefonlardan geçti.Telefonun dokunmatiği orjinaliyle bire bir denilebilir.Aslında tip bakımından filan güzel bir telefon.Ben de uygulamaları görünce kaldırmaya çalıştım çünkü o şekilde telefonu satamazdım.Ayarlardan filan kaldırmaya çalıştım olmadı öyle bir seçenek yoktu.En sonunda üzerine tıkladığında çarpı işareti geldiğini hatırladım.İlk denemede gelmedi sadece yer değiştirme filan geldi.Ama birkaç defa deneyince silme işareti (çarpı işareti) çıktı.Bende ona bastığımda uygulama kaldırıldı.Bunu hepsi için tek tek yapmak gerekiyor ve hangisini kaldıracaksan o uygulamanın üzerine güzelce elini basılı tutman gerekiyor.Sağa ya da sola kaydırmadan.

Umarım yardımcı olmuşumdur.Sana şimdiden kolay gelsin.

Üst Alt