telefonla konuşurken ses değiştiren pro??

Sponsorlu Bağlantılar

tycoon_gs

Üye
    Konu Sahibi
telefonla konuşurken ses değiştiren pro??
arkadaşlar telefon görüşmesi yaparken sesimi değiştirerek karşı tarafa ileten bi program var mı?
N8 için.

u_cosar

u_cosar

Üye
ben öyle bir program duymadım hiç

man20

man20

Üye
program kullanmak yerine kendi sesini değiştirmeyi dene dostum daha kolay :)

ciwan__47

ciwan__47

Üye
bez kullan ve ya hoparlör yada kulaklık olsun etkilidir :) denenmiştir:):) ayrıca tüm symbian^3'lerde çalışır:):):)

uribaju

uribaju

Üye
yok olsa ilk ben bilirdim :ehe

jatvalca

jatvalca

Üye
tycoon arkadaşın dediğini ben anladım.Benim bi ara dolia marka çin malı telefonum vardı onda vardı ole bir program.Konuşurken sesini ister kadın,ister çocuk ister hüzünlü vs gibi seslere dönüştürebiliyordu.Çok kişiyi işletmiştik o programla çok güzel hoş bir proydu ama bende çok aramama rağmen nokia için bulamadım

tycoon_gs

Üye
    Konu Sahibi
tycoon arkadaşın dediğini ben anladım.Benim bi ara dolia marka çin malı telefonum vardı onda vardı ole bir program.Konuşurken sesini ister kadın,ister çocuk ister hüzünlü vs gibi seslere dönüştürebiliyordu.Çok kişiyi işletmiştik o programla çok güzel hoş bir proydu ama bende çok aramama rağmen nokia için bulamadım

hahh işte o pro kardeşim. Malesef hiçbir yerde yok

serinaga

serinaga

Üye
bez kullan ve ya hoparlör yada kulaklık olsun etkilidir :) denenmiştir:):) ayrıca tüm symbian^3'lerde çalışır:):):)

YAW işte buna gülünür :aha:

----------Eklendi @ 00:09:45 ---------- Yazıldı @ 00:08:07 ----------

Abi burada espriler SÜPER olmuş yaaaa walla tutamıycam kendimi :zuhaha:

----------Eklendi @ 00:14:07 ---------- Yazıldı @ 00:09:45 ----------

Symbian için olduğunu sanmıyorum ancak Java tabanlı bir pro olabilir, çin malı tele olduğuna göre ???

byjxsura

Üye
hort :) çıktı mı böyle bi pro beyler?

nopapeny

nopapeny

Üye
:) olsa da teller için kullandırmazlar :)

Üst Alt