C7 Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xerib47

Üye
    Konu Sahibi
C7 Yardım
C7 kullanıyorum, internet ayarlarımın tamamını sildim, çünkü telefonuma yüklü bir çok program açıldığında internete bağlanıyor ve kontör gidiyor. 0.facebook.com adresinden ücretsiz facebook a girmek istiyorum ama ayarlarımı yapmadan bağlanmam da zor gibi.Bunun bir yolu varmı

realplayer2

realplayer2

Üye
internet isteyen uygulamalara girmeden önce hatsıza al öle gir:) bellede mobil veri kapat diyosun sorun kalmıyo az kaldı biraz daha sık dişini:)

Recep Özmen

Recep Özmen

Üye
Internet ayarlarını tekrar yap setting wizard'tan ayarlardan her zaman sor yap sonra eğer sadece wifiden girmek istiyorsan yalnızca wlan seç.

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
C7 ye belle geldi bile yükle gitsin çok beğendim bu belleyi

realplayer2

realplayer2

Üye
ki beta hali bu kadar güzel final halini düşünmek bile istemiyorum mükemmel olur heralde.

mesut1979

Üye
ki beta hali bu kadar güzel final halini düşünmek bile istemiyorum mükemmel olur heralde.

arkadas suan c7 ye sunulan beta degil orjinal belle hali,dailymobile sayfasina bakarsan orada yaziyor yazilimin üzerinde hicbir oynama ve degisiklik yok.

n000k

n000k

Üye
arkadas suan c7 ye sunulan beta degil orjinal belle hali,dailymobile sayfasina bakarsan orada yaziyor yazilimin üzerinde hicbir oynama ve degisiklik yok.
zaten senin dediğine < hiçbir oynama ve değişiklik olmamış> hackli denir.. beta hali orjinal nokianın 1. aşaması demek..

realplayer2

realplayer2

Üye
beta her zaman deneme ve oynanmış halidir. final sürümüyle gelecek orjinal

xerib47

Üye
    Konu Sahibi
C7 Telefonumda Anna kuruluTelefondan cihaz güncellemelerini sorguladımhiç bir güncelleme yok diyorBelle nerde o zaman :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...