C7 Belle Browser Sürümü Değişmiş

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tuzluca76

tuzluca76

Üye
    Konu Sahibi
C7 Belle Browser Sürümü Değişmiş
Arkadaşlar N8 Bellesindeki Browser Sürümü 7.4.1.13 iken C7 deki Bellede 7.4.2 Olmuş Bir Değişiklik, Hızlanma Gören Varmı ?

OzGuRKnowN

Üye
Bendeki Bellede 7.4.2.6 Sen eski sürümümü kullanıyorsun

nix

nix

Üye
kesinlikle çok güzel anna sürümüne göre çok hızlı ve şarj olayı da çözülmüş sabahtan beri kurcalıyorum bir dis bile düşmedi bu belle gerçekten harika

SilentOne

SilentOne

Üye
hadi yha ufff nezan gelicek bize

spartuas

spartuas

Üye
hadi yha ufff nezan gelicek bize

ya slent sende her konunun altına ne zaman gelcek diye yazıp durmasana gıcık oluyorum. Ne zaman gelirse gelir. Sıkıldım senin böyle yazı yazmandan.

• Beğen
Tepkiler: Amaru Shady
S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
Bize geldi ya yeter bence tarayıcı fena sayılmaz güzel hatta belle arayüzü çok güzel c6-01 cilere üzüldüm bi çıkaramadı şu nokia :vur

TheMadness

TheMadness

Üye
Küçük bir fix o kadar ondan öyle ;) C7 için fix N8 de hata yok ondan

FRAPSDH

Üye

ya slent sende her konunun altına ne zaman gelcek diye yazıp durmasana gıcık oluyorum. Ne zaman gelirse gelir. Sıkıldım senin böyle yazı yazmandan.

Benimde asabım bozulmaya başladı.Her konunun altına bize ne zaman gelecek ,bize ne zaman gelecek diyor arkadaş.Maxi cepi uzaktan takip ederim sırf bunu yazmak için siteye üye oldum arkadaşşşşş :DDD

Baktım hala devam , arkadaşın elindeki c6-01 yı kendisinden piyasa değerinin 2 katına almak için teklif vereceğim :D Yeter ki aynı mesajı forum olarak görmeyelim.

mesut1979

Üye
slm,dailymobilede sunan adam orjinal diyor ,ve kullanimida ayni orjinal gibi hicbir kusur ve eksik yok.

SuaT6027

SuaT6027

Üye
arkadaşlar c7 belleyi nokia mı yayınladı? yoksa sızıntı mı?

----------Eklendi @ 00:59:44 ---------- Yazıldı @ 00:59:18 ----------

orjinal değilmiş şimdi gördüm :D

SilentOne

SilentOne

Üye

bnde senden sıkıldım hiç diyormuyum

• Beğen
Tepkiler: iatis ve S.E.C.R.E.T
spartuas

spartuas

Üye

bnde senden sıkıldım hiç diyormuyum

Ben senin gibi her konunun altına ne zaman gelcek diye yazıp durmuyorum arkadaşım. Ne telefonmuş şans işi işte c7 lerede gelmiyecek sandık ama geldi işte napalım intiharmı edelim ? Senin benden sıkılmanın nedenini söylermisin ? Ben senin gibi her konunun altına bize ne zaman gelcek diye yorum mu yapıyorum ? Veya sırf post kasmak için mi yorum yapıyrum ? Ya arkaşım yürü git işine görmüyormusun senden de sıkılan var ? :off:

• Beğen
Tepkiler: polluxea♪
Emre-45

Emre-45

Üye
benım n8 de 7.4.2.6

polluxea♪

polluxea♪

Üye
:yuru

----------Eklendi @ 12:03:10 ---------- Yazıldı @ 12:01:32 ----------

valla bendede 7.4 browser sürümü

polluxea♪

polluxea♪

Üye
valla bende yani ne yalan söylüyüm...spartuas ve ozgurde tercüme oldunuz resmen :good:

gt22

gt22

Üye
arkadaşlar sıkmayın canınızı symbian bir ailedir . Meetinn olun :D

• Beğen

ozgurde

Üye
polluxea♪;4048236' Alıntı:
valla bende yani ne yalan söylüyüm...spartuas ve ozgurde tercüme oldunuz resmen :good:

valla kardeşim forumda tek bu değil bunun gibi bir iki kişi daha var.

• Beğen
polluxea♪

polluxea♪

Üye
malesef.... :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...