Bada 2.0 Hayal olma yolunda sanırım bu sene çıkmayacak....

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
werem

werem

Üye
    Konu Sahibi
Bada 2.0 Hayal olma yolunda sanırım bu sene çıkmayacak....
Arkadaşlar artık isyanlara girmeye başladım, SamFirmware bile isyan ediyor :) temmuz-ağustos dediler yemedi şimdide aralığa attılar..... nedir bu .... SAMSUNG bir kez daha çuvalladı sanırım....

XchieL

XchieL

Üye
çıkacagı yok gibi boşamı aldık diye düşünüyorum ama videolar ve resimlere bakınca beklemek istiyorum bu kadar güzel telefona bu işkence yapılmaz .
Samsung müşteriye verdigi güven %0 nerdeyse memnuniyet %0 :S :S çıksın artık bada 2.0..

erem.qns

erem.qns

Üye
2 hafta önce fln sattım wave mi. 3GS aldım hiç düşünmeyin apple'a geçmek isteyen geçsin. Wave'yi sadece kamerası için arıyorum olay bundan ibaret. Çok samimi söylüyorum 1.5 sene işkence çekmişim. Düne kadar samsung delisi olan ben şimdi harbiden apple diyorum. Kalite,servis desteği,uygulama vs vs.
En son wave mi servise verdgimde anakart değişti ve o güzelim çizilmez ekranı haritaya çevirdi başarı servis..
Sattım 0 3GS aldım. Ki bu anakart değişme olayı apple da olsa %100 sıfır cihaz verirdi KVK..

furkanosman

furkanosman

Üye
şimdi bu mesaj ne demek ki.. bence anlamı şu.. "bada 2.0 gecikti, ilk temmuz agustos gelecekti, ama şimdi kasm aralık oldu hala gelmedi" .. gibi bişeymi ki aceba :)

ehehe ben lk mesajı okumamışım arkadaş zaten yazmış aynı şeyi :D

ConnorKenway

ConnorKenway

Üye
tüh.

cellmanbash

cellmanbash

Üye
bence 2012 ye kaldı çünkü düşündüğün zaman wave 3 çıkmadan önce bada 2.0 çıkmaz ve hala wave 3 çıkmadı...

mevlutcan

Üye
Bada 2.0 çıktığında hala yükleyecek insanlar kalırsa samsung dua etsin...
Ben gayriresmi stabil 2.0 kullanıyorum fakat resmi sürümü bekliyorum...

cellmanbash

cellmanbash

Üye
bende beta 2.0 kullanıyorum ama belli bir süreden sonra mesajları sim e kaydediyor buna bir çözüm bulamadım hard format atınca düzeliyor ama bazen kasılıyor çok kasınca da tekrar başlatıyor sende de oluyor mu böyle sorunlar?

cewikkuwwet01

cewikkuwwet01

Üye
2 hafta önce fln sattım wave mi. 3GS aldım hiç düşünmeyin apple'a geçmek isteyen geçsin. Wave'yi sadece kamerası için arıyorum olay bundan ibaret. Çok samimi söylüyorum 1.5 sene işkence çekmişim. Düne kadar samsung delisi olan ben şimdi harbiden apple diyorum. Kalite,servis desteği,uygulama vs vs.
En son wave mi servise verdgimde anakart değişti ve o güzelim çizilmez ekranı haritaya çevirdi başarı servis..
Sattım 0 3GS aldım. Ki bu anakart değişme olayı apple da olsa 0 sıfır cihaz verirdi KVK..

haklısın kesinlikle hatta o kadar ciddi bir soruna bile gerek kalmadan direk yeni cihaz veriyorlar
bir akrabama da iphone 4 aldık kasanın yan tarafındaki sessize alma tuşu işlevini kaybetmişti 8. günün de yeni telefonu geldi üstelik telefoncu bile demişti sanırım tamir edilir gelir diye :)) apple bir başka bir de şu şarj olayı 3 gün falan gitse sanırım bir bunun kadar daha satar

klambery

Üye
ya yalan dolan yok bada 2.0 falan adam 0 cıkardıgı wave 3 e bada 2.0 koydu satıyo cıkarcak olsa wave 3 te war bada 2.0 hazır işte surer piyasaya diger waveler icinde ama erteleyip duruyo samsung wave pişmanlıktır :D

furkey

Üye
bence 2012 ye kaldı çünkü düşündüğün zaman wave 3 çıkmadan önce bada 2.0 çıkmaz ve hala wave 3 çıkmadı...

Wave 3 çıktı ve bir kaç ülkede satışına başlandı. Türkiyedeki fiyatı da belirlendi. Wave 3 e ait olan bada 2.0 romu da çıktı hatta üstüne update de geldi...

35fatih

Üye
yok arkadaş almaz olaydim nedir bu ya iğrenç bi sistem ne bi uygulama var ne de başka birşey market tema dolu biran önce satıp en baba telefon htc almak lazım adamlar arkasında duruyor telefonlarinin hemde süper android. bundan sonra samsung almak mi tövbe. herkes bada 2 diye tutturmuş yine program olmayacak birşey olmayacak.

kdr1903

kdr1903

Üye
arkadaşlar ben bada 2 kullanıorm ve de herşey var çok da kullanışlı yapmışlar.. ha android diyosan o başka hatta bambaşka çünkü şuan nasıl windowsdan başka işletim kullanmıyosan bilgisayarında tel de ve bi çok akıllı aletlerde de androidten başka kullanılmayacak.. ama android alcam diyosan kesinlikle samsung galaxy s II gerisi hi-ka-ye...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...