Microsoft Silverlight for Symbian v2.00.10615 S60v5 SymbianOS9.4 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

ayetullah25

ayetullah25

Üye
    Konu Sahibi

Microsoft’un, Silverlight isimli mültimedya yazılımı artık Symbian isimli mobil işletim sistemlerinde boy gösterecek. Yaklaşık bir senedir Silverlight ve Symbian’ın isminin beraber anılmasıyla Symbian kullanıcılarını heyecanlandırmayı başaran bu olay, artık bir gerçek. Microsoft, gün içerisinde Silverlight Symbian için ilk betayı kullanıcıların indirimine sundu.

Haber, video, müzik, spor, borsa ve para gibi başlıklara bölünene yazılım, 5. Sürüm Symbian'lar ile uyumlu çalışabilecek. Microsoft tarafından gelen açıklamaya göre sadece; Nokia 5800XM, Nokia N97
ve Nokia N97 Mini desteği ile karşımıza çıkan uygulama, diğer 5. Sürüm Symbian işletim sistemine sahip olan cihazlarda da sorunsuz bir şekilde çalışabilecek.

in Silverlight, çapraz tarayıcı, çapraz platform uygulama. NET Framework medya deneyimleri ve masaüstü bilgisayarlarda Web zengin interaktif uygulamalar oluşturmak için, ayrıca Nokia S60 5th Edition aygıtlar için kullanılabilen 5800 XpressMusic, Nokia N97 ve Nokia gibi N97 Mini.

Silverlight bellek cihazları kısıtlı içeriği görüntülemek için optimize edilmiş bir çalışma zamanı içerir. Nokia S60 5th Edition cihazlar için Silverlight desteği içerir:

* Yeteneği mobil tarayıcı olarak Silverlight uygulamaları görüntülemek için kullanılır.
* Araçlar Silverlight uygulamaları oluşturmak için hedef cihazlar.​

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: mstfa410, hotbord_34, lebron_jamess ve 9 diğerleri

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
Daha iyi yazılımlar gelecek desenize. Teşekkürler.

MegaloManiaX

MegaloManiaX

Üye
Gelmeyecek. Bunlar son çırpınışları. Nokia yetkilileri Symbian sisteminin diğer Android ve iphone iOS sistemleriyle baş edemeyeceğini zaten açıkladılar. Ve N serisinde Symbianı durdurdular artık. Yeni çıkacak olan N8 ve bundan sonraki N 'li Telefonlar Android OS Sistemini Kullanacak.

ramakm86

ramakm86

Üye
Gelmeyecek. Bunlar son çırpınışları. Nokia yetkilileri Symbian sisteminin diğer Android ve iphone iOS sistemleriyle baş edemeyeceğini zaten açıkladılar. Ve N serisinde Symbianı durdurdular artık. Yeni çıkacak olan N8 ve bundan sonraki N 'li Telefonlar Android OS Sistemini Kullanacak.

Android degil symbian^3 kullanılacak

trailblazer

trailblazer

Üye
ilk önce bu açıklamayı yaptıklarına dair bir belge sunar mısın?
ayrıca n8 ve sonraki modellerde android kullanmaları da tamamiyle senin uydurman ilk uydurmanda olduğu gibi :)

MegaloManiaX

MegaloManiaX

Üye
ilk önce bu açıklamayı yaptıklarına dair bir belge sunar mısın?
ayrıca n8 ve sonraki modellerde android kullanmaları da tamamiyle senin uydurman ilk uydurmanda olduğu gibi :)

Buyur KAPAK Sana

Akıllı telefon pazarının en çok kullanılan işletim sistemi olan Symbian'ın, N serisinin N8'den sonraki üyelerinde kullanılmayacağı Nokia tarafından .
CNet'in Nokia Avustralya'a dayandırdığı haberine göre Ağustos ayında satışa sunulması beklenen N8, firmanın Symbian platformunu destekleyen, N serisinin son üyesi olacak. Intel'le birlikte geliştirdiği MeeGo platformunu N serisine adapte edecek olan Nokia, Symbian^3 ve Symbian'ın sonra versiyonlarıysa X ve E serisinde kullanmaya devam edecek. Bu haberle birlikte bir süredir dillendirilen N9'un MeeGo'lu bir akıllı telefon olacağı da kesinlik kazanmış oldu.
Nokia'nın MeeGo platformunun ilk üyeleri üzerindeki perdeyi yıl sonunda kaldırması bekleniyor.

Buda konunun linki:

Donanımhaber.com'u umarım biliyorsundur.

Ayrıca ben o msjı N8'in ilk resimleri cıktıgnda yazmıstım o zmn android olacagı konusunda dedikoldular geziniodu. Ama Nokianın N Serisinden Yavaş Yavaş Symbianı cektigi bir GERÇEK

kaban42

Üye
dosya bozuk uyarısı veriyor

engin_erg

engin_erg

Üye
Symbian 3 için varmı ?

ATINALI03

ATINALI03

Üye
gelmeyecek. Bunlar son çırpınışları. Nokia yetkilileri symbian sisteminin diğer android ve iphone ios sistemleriyle baş edemeyeceğini zaten açıkladılar. Ve n serisinde symbianı durdurdular artık. Yeni çıkacak olan n8 ve bundan sonraki n 'li telefonlar android os sistemini kullanacak.

yanıldın dostum n8 s60^3 olarak cıktı yanı synbıan olarak ezbere konusma ıstersen symbıan bıtmez wın xp gıbı vazgecılemez

lebron_jamess

Üye
Teşekkürler

G-maxicep

G-maxicep

Üye
tşk

sword2552

Üye
yanıldın dostum n8 s60^3 olarak cıktı yanı synbıan olarak ezbere konusma ıstersen symbıan bıtmez wın xp gıbı vazgecılemez
Symbian bitti artık windows işletim sistemli telefonlar kullanılacak nokia da.

Üst Alt