Flaşsız-Sertifikasız Symbian Anna, S^3, S60v3, S60v5 Hackleme (Videolu Anlatim)

Sponsorlu Bağlantılar

-sunrise-

-sunrise-

Üye
eve gdince denicem emeğine sağlık

geneluye

geneluye

Üye
muhteşem bu arada 3 ay önce OPDA dan sertifika aldım OPDA 3 ay öncesine kadar sorunlu değildi şimdi bilemem

-sunrise-

-sunrise-

Üye
an itibariyle 2 ışıkta yeşil yandı rom patcher :) şmdi bi daha bu programı açmam gerekecek mi appy dedim. oldu dimi her açtığımda otomatik çalıştırayım mı bu programı..

dipnot: c7 de kendi hafızası olmadı hafıza kartına yükleyerek F olarak attım tekrar teşekkürler :)

sibernetik

sibernetik

Üye
    Konu Sahibi
an itibariyle 2 ışıkta yeşil yandı rom patcher :) şmdi bi daha bu programı açmam gerekecek mi appy dedim. oldu dimi her açtığımda otomatik çalıştırayım mı bu programı..

dipnot: c7 de kendi hafızası olmadı hafıza kartına yükleyerek F olarak attım tekrar teşekkürler :)
uğraşmak istemiyorsan orda seceneğin üstündeyken options a bas Add to Auto de her ikisi içinde o zaman bi daha uğraşmazsın ama tavsiye etmem.. yani imzasız bişi yüklüceksen veya sistem dosyaları ile işin varken yeşil yap onunda dışında mavi kalsın.. ben şahsen öyle yapıyorum. sonucta bir program ve yeşil oldugu sürece aktif olacak ve % sini bilmem ama yinede bataryadan yer veya yanlışlıkla girer bişi silersin sistemden veya cevrendeki insanlar telefonunu karıştırırken yanlışlıkla silerler sistemden bişi .

----------Eklendi @ 21:25:52 ---------- Yazıldı @ 21:22:41 ----------

valla kardeş bak bu saatte uğraşıyorum ; herşeyi denedim bi ara 3 ü gözüktü index gözükmedi sildim tekrar denedim hiçbiri gözükmüyor güncellediğini dcenicem şimdi :)

index zaten gözükmücek sadece Patcherle başlayan 3 dosya görünecek dr web te.

htosuntr

Üye
işlem nokia e6'da başarılı, installserver'i yüklemeye gerek yok, yüklendiğinde sertifikasız uygulamalar hata verip, yüklenmiyor. rompatcher'deki patch'leri otomatik mod'a alın, yeterli

installserver.exe kullanımına karşıyım çünkü güncellemelerde felan hata verebilir veya ne bilim Qt ile veya smartinstallere sorun olabilir... benim amaçım sistemin hiçbir dosyasını değiştirmeden uygulanabilir olmasını sağlamak.

Umut

Umut

Üye
Demo alabilen arkadaşlar buraya dosyayı koyabilir mi acaba? Program WiFi ile bağlanamıyor. Internet paketi de kullanmıyorum. Dolayısıyla 1. adımda kaldım:vur

sibernetik

sibernetik

Üye
    Konu Sahibi
Demo alabilen arkadaşlar buraya dosyayı koyabilir mi acaba? Program WiFi ile bağlanamıyor. Internet paketi de kullanmıyorum. Dolayısıyla 1. adımda kaldım:vur

demo keyler Imei ye göre veriliyor sanırım.. Dosya olarak alabilsinde işine yaramaz sanırım.. İnternet Paketi kullanan bir arkadaşının sim kartını tak telefona öyle indir.

Symbianist

Symbianist

Üye
paket kullanmaya ne hacet. indirdiği veri 1kb den de az olduğu için bir tuvalet parası kadar bile düşmemesi gerek.

Symbianist

Symbianist

Üye

:aman2:

----------Eklendi @ 11:01:29 ---------- Yazıldı @ 11:00:16 ----------

bu arada wlan bağlantısında kopma olmaması için herhangi bir web browser açın (örneğin ucweb). o orda bağlı kalsın siz diğer işlemlere devam edin.

Umut

Umut

Üye
Demoyu hallettim, ancak No Data hatasıyla ben de karşılaştım. Bunun çözümünü bulan yok mu acaba?

sibernetik

sibernetik

Üye
    Konu Sahibi
:aman2:

----------Eklendi @ 11:01:29 ---------- Yazıldı @ 11:00:16 ----------

bu arada wlan bağlantısında kopma olmaması için herhangi bir web browser açın (örneğin ucweb). o orda bağlı kalsın siz diğer işlemlere devam edin.

Wlan bağlantısına gerek yok.. Videoda Wlan bağlı çünkü dosyaları telefona atmak için USB yi kullanacagımdan telefonun ekran görüntüsünü alan programı wireless üzerinden çalıştırdım.

Symbianist

Symbianist

Üye
demo dediler ya o bakımdan şeyettim ben

Symbianist

Symbianist

Üye
tabi adamlar muhtemelen o arada telefon numarası da alıyorlardır. haklısın.

sibernetik

sibernetik

Üye
    Konu Sahibi
tabi adamlar muhtemelen o arada telefon numarası da alıyorlardır. haklısın.

bilemem ama zaten yüklediğin her program telefon numarasını ( IMEI ) yi alabilir. telefon numarasından kastın imei ise..

Black-GhosT

Black-GhosT

Üye
ya restore dedikten sonra bu çıkan working... yazısı çok uzun sürüyor hep öle kalıyor olmadı bende

Metin137

Metin137

Üye
saol kardeş sonunda telefonumu hackledim

sibernetik

sibernetik

Üye
    Konu Sahibi
ya restore dedikten sonra bu çıkan working... yazısı çok uzun sürüyor hep öle kalıyor olmadı bende

bende olmadı ama sanırım bu sorun ilk restoreden sonra çıkan 6 dosyayıda Restore etmek istediğinizde çıkıyor. o 3 dosyayı restore ettikten sonra dr web i kapatabilir hatta silebilirsinizde. 3 dosyayı restore ettikten sonra çıkan 6 dosyanın bi anlamı yok.

imparator34

Üye
benim tel n8 burada yazılanları harfiyyen yaptım fakat olmadı olmayan yeri rompatcher de hata veriyorrestore de yaptım 3 dosyayı ama olmadı:( yardım edebilecek varsa lütfen yardım edin.

Üst Alt