OmegA™ v4.6 Ultimate Final C6v40 Port 5800 | 5230 | 5530 | X6

Sponsorlu Bağlantılar

bjk190319033

Üye
Dostum hafıza kartını temizledikten sonra telefona takıyoruz, sonra telefonu kapatıyoruz, jafda yapmamız gerekenleri yaptıktan sonra telefonu kapalı bir şekilde bilgisayara bağlayıp flash diyiyoruz dimi sıralama böyle :D şimdi yapcamda cevabını bekliyorm.Dostum bide bn vista kullanıyorum bazıları ogm jaf ı acarken uyumluluktan bişey yapıp açıyorlar öyle bir şey yapmam gerekiyormu ?

RaDLoFF74

RaDLoFF74

Üye
ya ustam dediğin gibi yaptım modlamadan yükledim fwyi yine aynı ya bana python runtime lazım bulamadım bir türlü senin elinde ya da bildiğin bi link varsa verir misin ya

----------Eklendi @ 20:57:59 ---------- Yazıldı @ 19:46:51 ----------

tamamdır usta hallettim :) python v2 yi kurdum düzeldi

asder_fs

asder_fs

Üye
rompatcher problemli nokia5230 da hiç patch yok yüklemeye çalışınca dahili bileşen hatası veriyor v50.0.001 de var sorun

serkan0188

Üye
usta teşekkürler çok süper birşey olmuş emeğine sağlık her soruyu cevaplayışın da ayrı bi güzellik Allah razı olsun...

asdlpi

Üye
cfw yi yeni kurdum gerçekten çok hızlı ama küçük qwerty klavye neden yok? çok alışmıştım onu kullanmaya. özellikle webde gezinirken işe yarıyordu. cfw ye eklemen mümkün mü ya da yaması falan varmı bunu yapabilecek?

OzzBozz97

Üye
Bu cfw ile photon arasında kaldım yardımcı olur musunuz seçmeme? İkinci ekrana widget ekleyememek önemli bir kayıp değilse Omega çok kullanışlı gözüküyor. X6'da boş kalan ram değerini öğrenebilir miyim? Teşekkürler :D

guilty_2121

Üye
sanırım tek eksiği numaraları açıp arama yaparken n8 de ki gibi rehberle bağlantılı olmaması onun dışında gayet sorunsuz ve stabil cfw çok hoşuma gitti eline sağlık kardeş ve birde kişisel bir istekte bulunabilirmiyim? orjinal n8 teması daha tatlı duruyordu elinde varsa yollar mısın?
ayrıca 3d foto görüntüleyici bende açılmıyor bilmediğim bir ayarı mı var? yada sorun nerde olabilir?

RaDLoFF74

RaDLoFF74

Üye
sanırım tek eksiği numaraları açıp arama yaparken n8 de ki gibi rehberle bağlantılı olmaması onun dışında gayet sorunsuz ve stabil cfw çok hoşuma gitti eline sağlık kardeş ve birde kişisel bir istekte bulunabilirmiyim? orjinal n8 teması daha tatlı duruyordu elinde varsa yollar mısın?
ayrıca 3d foto görüntüleyici bende açılmıyor bilmediğim bir ayarı mı var? yada sorun nerde olabilir?

ustam 3d photoyu ayrı olarak kurman gerekiyor eğer kurarsan sorun çözülecektir :oke:

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Dostum hafıza kartını temizledikten sonra telefona takıyoruz, sonra telefonu kapatıyoruz, jafda yapmamız gerekenleri yaptıktan sonra telefonu kapalı bir şekilde bilgisayara bağlayıp flash diyiyoruz dimi sıralama böyle :D şimdi yapcamda cevabını bekliyorm.Dostum bide bn vista kullanıyorum bazıları ogm jaf ı acarken uyumluluktan bişey yapıp açıyorlar öyle bir şey yapmam gerekiyormu ?

Doğru yapıyorsun. JAF'ı Vista olmazsa Windows XP SP3 uyumluluğuyla çalıştır

ya ustam dediğin gibi yaptım modlamadan yükledim fwyi yine aynı ya bana python runtime lazım bulamadım bir türlü senin elinde ya da bildiğin bi link varsa verir misin ya

----------Eklendi @ 20:57:59 ---------- Yazıldı @ 19:46:51 ----------

tamamdır usta hallettim :) python v2 yi kurdum düzeldi

Sorunu halletmene sevindim ;)

rompatcher problemli nokia5230 da hiç patch yok yüklemeye çalışınca dahili bileşen hatası veriyor v50.0.001 de var sorun

CFW yi eksik kurmuşsun. Tekrar ve konuyu iyice okuyarak kurmayı dene.

usta teşekkürler çok süper birşey olmuş emeğine sağlık her soruyu cevaplayışın da ayrı bi güzellik Allah razı olsun...

Allah senden de razı olsun kardeşim yüklediğin için.

cfw yi yeni kurdum gerçekten çok hızlı ama küçük qwerty klavye neden yok? çok alışmıştım onu kullanmaya. özellikle webde gezinirken işe yarıyordu. cfw ye eklemen mümkün mü ya da yaması falan varmı bunu yapabilecek?

Yeni klavye moduyla küçük klavye uyumsuzluk gösterdiğinden kaldırdım. Yani bu CFW ile uyumsuz.

Bu cfw ile photon arasında kaldım yardımcı olur musunuz seçmeme? İkinci ekrana widget ekleyememek önemli bir kayıp değilse Omega çok kullanışlı gözüküyor. X6'da boş kalan ram değerini öğrenebilir miyim? Teşekkürler :D

Elimde X6 olmadığı için başka bu CFW yi kuran X6 kullanıcılarının cevap vermesi daha uygun olur. Bende uygulamaları açıp kapattıktan, menüyü dolaştıktan sonra mevcut RAM 50-58 MB olarak görünüyor. Ev ekranı tam dolu ve tema efektleri açık. Farklı bir tema kullanıyorum ayrıca.

N8 teması dediğin S^3 temalarıysa, orjinali ile yüklü gelen 2 temayıda çıkartmadım. İçinde mevcut. N8 ikonlarını diyorsan, kendin forumda bulabileceğin modlarla uygulayabilirsin.

Nokia Photo Browser ve diğer bileşenler konudaki Zorunlu yüklenmesi gereken bileşenler yazan kısımda verilmiştir. İndirip kurabilirsin. CFW ye entegre etseydim, bu bileşenlerin güncel versiyonunu "dahili bileşen" hatası yüzünden yükleyemeyecektik.

ustam 3d photoyu ayrı olarak kurman gerekiyor eğer kurarsan sorun çözülecektir :oke:

Aynısı söylerken bu yazdığını görmedim. Teşekkürler ilgilendiğin için.

1903__ali

Üye
tebrikler beyler valla çok iyi bir iş çıkarmışsınız

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
tebrikler beyler valla çok iyi bir iş çıkarmışsınız

Konuya orjinal resimleri ayın 13'ünden sonra gelecektir. O zaman tekrar bakarsanız çalışmanın ne denli kaliteli olduğunu görürsünüz. Düşünceniz için teşekkürler.

OzzBozz97

Üye
Çok teşekkürler rambo garantinin gitmeyeceğinden emin olsam hemen flashlarım telefonu aldığım yer gitmemesi lazım dedi bu konuda bilgisi olan yazabilir mi?

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Çok teşekkürler rambo garantinin gitmeyeceğinden emin olsam hemen flashlarım telefonu aldığım yer gitmemesi lazım dedi bu konuda bilgisi olan yazabilir mi?

Telefon versiyonuna göre yüklersen garantin gitmez. Bende bunun garantisini veriyorum.

fettahh

Üye
rambo bu yamaların dahil olduğu derli toplu duran bu sürüm çıkartacak mısın? böyle çok uzun sürüyor baştan jaflamak

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
rambo bu yamaların dahil olduğu derli toplu duran bu sürüm çıkartacak mısın? böyle çok uzun sürüyor baştan jaflamak

Bir yenilik getirmedikçe yeni versiyon çıkartamam. Ama bir düzeltme versiyonu çıkarabilirim. Ancak yinede bazı yamalar bazı telefonlarda çalışmayabilir, tekrar yamalar çıkarmak zorunda kalabilirim.

fettahh

Üye
peki sağol düzeltme versiyonunu 4gözle bekliyorum

asimetric

asimetric

Üye
orijinal tarayıcısıyla facebook'a girdiğimde yerini bildir sekmesi çıkmıyor. aynı şekilde touch.facebook.com a girdiğimde de hata veriyor. bu hata eski orijinal romunda yoktu touch facebook flash tabanlı oldugu için rahatca gezinebiliyordum.

orijinal tarayıcısı arızalı ya da benim telefonda eksik birseyler var.

acil yardım bekliyorum

edir: telefon 5800

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
orijinal tarayıcısıyla facebook'a girdiğimde yerini bildir sekmesi çıkmıyor. aynı şekilde touch.facebook.com a girdiğimde de hata veriyor. bu hata eski orijinal romunda yoktu touch facebook flash tabanlı oldugu için rahatca gezinebiliyordum.

orijinal tarayıcısı arızalı ya da benim telefonda eksik birseyler var.

acil yardım bekliyorum

edir: telefon 5800

Sekme destekli değil orjinal tarayıcı. Yerini bildir facebook'un bir özelliği mi yoksa önceden kullandığınız tarayıcının bir özelliği mi? Önceden orjinal web tarayıcısında böyle bir özellik var mıydı?

asimetric

asimetric

Üye
orijinal tarayıcısı flash ve html5 destekliydi. bu tarayıcı flash desteklemiyor sanırım. facebook un bir özelliği bu yerini bildir ve flashlı her telefonda çıkıyor

Üst Alt