Nokia c3-01 nasıl telefon

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

qwer35

Üye
    Konu Sahibi
Nokia c3-01 nasıl telefon
Arkadaşlar Nokia c3-01 almayı düşünüyorum nasıl telefon yada başka telefon önerisi verseniz 450 tl filan..

----------Eklendi @ 21:29:11 ---------- Yazıldı @ 19:59:50 ----------

acilll cvp atarsanız yarın alacagım

qwer35

Üye
    Konu Sahibi
yokmu cvp atacak ya?

mangdaşire

mangdaşire

Üye
540 tlye i5510 var.eger oyun oynayıp müzik dinleyeceksen çok iyi cihaz.

qwer35

Üye
    Konu Sahibi
c3-01 nasıl arkadaşlar

61semih

61semih

Üye
bence tipsiz bir telefon :hmmm

• Beğen
Tepkiler: Ocean258

qwer35

Üye
    Konu Sahibi
tipsizmi :D güldüm sadece :D aldım telefonu hoşuma gitti baya özellikleri iyi inceliyorum

61semih

61semih

Üye
tıpsız tabıkı sana guzel gelmıs olabılır gorecelı tabıkı guzellık

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
C3-01 oldukça sade bir telefon ve bence tasarım açısından iyi bir telefon.C3'e göre ses ve kamera açısından iyilestirmeler var.C3'ün satıs basarısını klasik tasarımlı telefonlarda da yakalamak için çıkarılan bir model.Hayırlı olsun pisman olmazsın.Ayrıca Htc touch'dan daha karizma bir yapısı oldugu kesin arkadasım :ehe

Emre-45

Emre-45

Üye
C3-01 oldukça sade bir telefon ve bence tasarım açısından iyi bir telefon.C3'e göre ses ve kamera açısından iyilestirmeler var.C3'ün satıs basarısını klasik tasarımlı telefonlarda da yakalamak için çıkarılan bir model.Hayırlı olsun pisman olmazsın.Ayrıca Htc touch'dan daha karizma bir yapısı oldugu kesin arkadasım :ehe
Katılıyorum :ehe

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
güzel gözüküyor. Ama telefonu kullanmadım o yüzden bir şey diyemem.

tugay91

tugay91

Üye
Arkadaşlar telefonla fotğraf çektiğimde çoğu zaman doduno yada işlem başarısısz diyip fotoğrafı kaydetmiyo. Ayrıca gece video çekimi yaptığımda flaş açılmıyo yani videodayken flaş açma özelliği yokmuş telefonda. Telefonun versiyonunu 6 ya yükseltmeden önce youtube den video izleyebiliyodum , Şimdi ise izleyemiyorum videoları açmıyo !. Telefonda bir metni kopyalama ve yapıştırma özelliğide yok !

Ocean258

Ocean258

Üye
nokianın benzer okadar modeli varken ne amacla piyasaya sürüldüğü bılınmeyen saçma ve TİPSİZ telefonu :ehe

61semih

61semih

Üye
nokianın benzer okadar modeli varken ne amacla piyasaya sürüldüğü bılınmeyen saçma ve TİPSİZ telefonu :ehe

aynı telefonun birisi 3 mp kamera dıgerınde 3.2 mp tek fark bu alıstık artık nokıa ya :)

muhammetgumus

muhammetgumus

Üye
ben türkcell den almayı düşünüyorum c3-01 i iyi özellikleri tipi bence güzel ama oyun oynayabitirmiyiz birde dokunmatik arayüzü ne demek oyun sanırsam o ile oynanıyormuş

----------Eklendi @ 22:40:00 ---------- Yazıldı @ 22:38:24 ----------

Arkadaşlar telefonla fotğraf çektiğimde çoğu zaman doduno yada işlem başarısısz diyip fotoğrafı kaydetmiyo. Ayrıca gece video çekimi yaptığımda flaş açılmıyo yani videodayken flaş açma özelliği yokmuş telefonda. Telefonun versiyonunu 6 ya yükseltmeden önce youtube den video izleyebiliyodum , Şimdi ise izleyemiyorum videoları açmıyo !. Telefonda bir metni kopyalama ve yapıştırma özelliğide yok ! video izlemem ama kpylama lazım olur :hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...