S60v5 Tüm Online Oyun Linkleri,Tartışmalar/Yardımlaşmalar

Sponsorlu Bağlantılar

'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
S60v5 Tüm Online Oyun Linkleri,Tartışmalar/Yardımlaşmalar
Arkadaşlar bu konu altında tüm online oyunların linkini vererek sizin için bir kolaylık yapmak istiyorum.Üst konu yapılırsa online oyun arayanlar için çok kolaylık olur.Ayrıca bu başlık altında bu oyunlarla ilgili tartışmalarda/yardımlaşmalarda bulunabilirsiniz.

TibiaME:Benımde oynadığım guzel bir oyun.Silah değişikliği yapılabilen pot içme vs bulunduran bir oyun
Link:TibiaME

Warspear:18.04.2011'den itibaren ücretsiz olan bir oyun.İster okcu ister ister kılıçlı ister büyücü olabilirsiniz.
Link:Warspear

Anrufen:Bu diğerlerinden daha guzel bir online oyun.Daha realistic :)
Link:Anrufen

Uniwar:Yine güzel bir online oyun.
Link:Uniwar

Ben Tibiame oynuyorum.World 1de Warriorum Level 10um :)

• Beğen
Tepkiler: Shadow Nightmare, aziz953, BoSS_JoKeR ve 9 diğerleri

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
teşekkürler

Kingmortall

Kingmortall

Üye
teşekkürler kardeşim

• Beğen
Tepkiler: senbensiz5927
'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim :)

tatula38

tatula38

Üye
warspear da büyücü oldum 2 tane skill im var ikisi de lwl 5 oldu ama daha fazla olmuyo 5 de kaldı.:off::ağlarım: ne yapmam gerek bilen varmı. :hmmm

HalfEvil333

Üye
anrufen online dokunmatik telefonlara göre değil ki s60 v3 yazıyo neden burda paylaştınız bnde c6-00 var yükledim çalışıyo ama tuşlara basılmıyo dknmtk telefonlara göre olanı var mı resmi sitesinde arastırdım yok ...

'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
anrufen online dokunmatik telefonlara göre değil ki s60 v3 yazıyo neden burda paylaştınız bnde c6-00 var yükledim çalışıyo ama tuşlara basılmıyo dknmtk telefonlara göre olanı var mı resmi sitesinde arastırdım yok ...
Haklısın ama virtual klavye programıyla oynanailiyor s60v5 te.

AbdulkadirAvan

AbdulkadirAvan

Üye
teşekkürler

SilentOne

SilentOne

Üye
bn tibiame oynuyodum lvl 6 ama hala çözemedim oyunu

y10

y10

Üye
oyunların ss'lerini de eklersen daha iyi olur kardeş

_K@YIP_

_K@YIP_

Üye
Teşekkürler

ONER-1997

ONER-1997

Üye
ben sınırli internet kullanıyorum da fazla kota yermi (Anrufen)

• Beğen
Tepkiler: 'Patron
'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
cepnet yap enguzeli :D

u287ur

Üye
brain champion diye bir oyun var. N8 için olanını bulamadım. yardımcı olabilirmisiniz? Şimdiden teşekkürler...

'PESIMIST'

'PESIMIST'

Üye
....5800 ONLINE OKEY TAVLA SATRANC DAMA BANKO.... .....HEMDE TAM EKRAN.... Işte arkadaşlar size online okey hem grafikler müthiş hemde tam ekran.. Öncelikle size yapılması gerekenleri anlatacağım arkadaşlar... Öncelikle e üye oluyoruz... Sonra cep.gamyun.net e gidiyoruz... Oradan cep oyun yükleme diyoruz.. Sonra okey oyununu tıklıyoruz ve indirme işlemi bitiyor.. Oyunumuz yüklenmiştir arkadaşlar.. Sonra oyunu açıyoruz bağlantı ayarlarından rumuz ve şifreyi giriyoruz.. Sonra salon diyoruz oradan istediğimiz bir salona girip oyunu oynuyoruz.. Ben yükleyeli 2 gün oldu arkadaşlar oyun harika.. Hem özelden hemde masa içi konuşma özelliği de var.. Bunun için internet bağlantısı gerekiyor tabi online olduğu için.. Yardımcı oldum ise bir teşekkürü çok görmeyin arkadaşlar... Emeğe saygı lütfen...:-)

----------Eklendi @ 10:18:50 ---------- Yazıldı @ 10:16:52 ----------

eğer yüklemeden önce telefon modelini sorar ise modeli oradan seçiyoruz arkadaşlar... 5800 için 5800d yazan yeri tıklıyoruz.. Inşallah faydalı olmuştur arkadaşlar..

'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
....5800 ONLINE OKEY TAVLA SATRANC DAMA BANKO.... .....HEMDE TAM EKRAN.... Işte arkadaşlar size online okey hem grafikler müthiş hemde tam ekran.. Öncelikle size yapılması gerekenleri anlatacağım arkadaşlar... Öncelikle e üye oluyoruz... Sonra cep.gamyun.net e gidiyoruz... Oradan cep oyun yükleme diyoruz.. Sonra okey oyununu tıklıyoruz ve indirme işlemi bitiyor.. Oyunumuz yüklenmiştir arkadaşlar.. Sonra oyunu açıyoruz bağlantı ayarlarından rumuz ve şifreyi giriyoruz.. Sonra salon diyoruz oradan istediğimiz bir salona girip oyunu oynuyoruz.. Ben yükleyeli 2 gün oldu arkadaşlar oyun harika.. Hem özelden hemde masa içi konuşma özelliği de var.. Bunun için internet bağlantısı gerekiyor tabi online olduğu için.. Yardımcı oldum ise bir teşekkürü çok görmeyin arkadaşlar... Emeğe saygı lütfen...:-)

----------Eklendi @ 10:18:50 ---------- Yazıldı @ 10:16:52 ----------

eğer yüklemeden önce telefon modelini sorar ise modeli oradan seçiyoruz arkadaşlar... 5800 için 5800d yazan yeri tıklıyoruz.. Inşallah faydalı olmuştur arkadaşlar..
Biliyoruz sitede var boşuna uğraşmışsınız :):tşk: