symbian^3 için androit emulatör

Sponsorlu Bağlantılar

emincik46

emincik46

Üye
    Konu Sahibi
symbian^3 için androit emulatör
symbian 3 için android emulatörü çıkacakmş zamanla :aha:aynı oyunları açması için bi forumda okumuştum sizce böle bişey olması normalmi:allalla::allalla: symbian bu kadarı yapabilirmi ?|-)|-):d:

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
antroit :ehe android dcektn galba:D bnce onlar cikarmali s^3 oyun emulatru diye :oke:

• Beğen
Tepkiler: .S.W.A.T.
emincik46

emincik46

Üye
    Konu Sahibi
adamin bri yapckms galiba ANDROID emulatòr :)

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
ypmasin yaa kalmadik onlarn oyununa :D

uribaju

uribaju

Üye
antroit :ehe android dcektn galba:D bnce onlar cikarmali s^3 oyun emulatru diye :oke:
Arkadaşım herşeyi doğru anladın da bir tek androidi androit yazmasına mı takıldın? :kop:Azcık tutarlı yorumlar yapın,bilginiz yoksa yorum yapmayın boşuna forum kirliliği yaratıyosunuz.Ben bu başlıktaki yazım yanlışlarını sana söyleyim de birdaha hata yapma :ehe
emulatör değil emulator dur doğrusu
bişey değil bir şey dir doğrusu.
normalmi değil normal mi diye yazılır.
yapabilirmi değil yapabilir mi diye yazılır. :kop::kop:

• Beğen
Tepkiler: fatih54102, msnhell, furkitare ve 3 diğerleri
sh0ck

sh0ck

Üye
Symbian 90'lı yıllardan beri var. Çıksaydı bu zamana kadar çıkardı.Bende duydum o haberi, 6 Ay önce ilk n8 Aldığım zamanlar okumuştum. Bana göre şehir efsanesinden başka bişey değil.

Kaldı ki; Symbian demek nokia demek. Nokia demek şuanlık amiral gemileri olan N8-E7 Demek. N8-E7 Demek 256 MB Ram demek. 256 MB Ram demek, Android'in uygulamalarını çalıştırmak için yetersiz ram demek.

Symbian'ın kullandığı sistem kaynaklarını saymıyorum bile. Zira 256 MB Ram'in %60'ı Symbian^3 tarafından kullanılıyor şuanlık. Sizede %40 Kalıyor. Zaten %5 boş yer kaldığında RAM Dolu hatalarını almaya başlıyorsunuz. Uygulamaların çoğu kapanmaya başlıyor. Bu da %35'lik bir Ram demek. Artık o %35 ram neye tekabül ediyorsa, yaparsanız ne yapacaksanız.. :bigstar:

Nokia'nın en büyük hatalarından biri de bu.RAM Optimizasyonu..

• Beğen
Tepkiler: dsl_01
ultrayer6

ultrayer6

Üye
sakin olun beyler. Arada boşluk olsa ne olur olmasa ne olur, birbirimizi kırmayalım.

akinorta

Üye
evet bende okudum.
adamın biri androidi heryerde çalıştırırım diyormuş ve bazı yerlerde bazı platformlarda çalıştırmış... ve symbian üzerinde çalışıyor. ayrıca her an çıkması an meselesi artık böyle şeylerin...

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
bravo o adma :)

SilentOne

SilentOne

Üye
kawgaya gerek yok beylerxD

nonamex

Üye
Android'i değilde oyunlarını çalıştırabilecek bir emulatör olsa aslında daha güzel olacak.

serdar84

serdar84

Üye
symbianin andriod a ihtiyaci yokki esas android symbian emulatörü cikarcakmis ayni uygulamalar symbian icinde var hemde fazlasi

mustafakamikaze

mustafakamikaze

Üye
symbianin andriod a ihtiyaci yokki esas android symbian emulatörü cikarcakmis ayni uygulamalar symbian icinde var hemde fazlasi

androiddeki uygulamalar symbianda var mı bu kadar fan olmayalım

serdar84

serdar84

Üye
arayan bulur ayni isimle olmasa bile var tamam gameloftun oyunlari daha yok ama symbiandaki bir cok uygulamada android te yok yalanmi

SilentOne

SilentOne

Üye
symbian için android emütatör zor rem yetmez

nonamex

Üye
Önce 680 mhz'lı işlemcili Symbianların 1 ghz'lı Androidlerden hızlı çalıştığını iddia ettiler. Sonra Android'in web tarayıcısı dışında Symbian'dan kötü olduğunu söylediler. Şimdi de Symbian'da Androidden daha çok uygulama olduğunu söyleyenler görüyorum. Bu Nokia'cılar alem valla :ehe:kop:

mcnpl4

mcnpl4

Üye
Önce 680 mhz'lı işlemcili Symbianların 1 ghz'lı Androidlerden hızlı çalıştığını iddia ettiler. Sonra Android'in web tarayıcısı dışında Symbian'dan kötü olduğunu söylediler. Şimdi de Symbian'da Androidden daha çok uygulama olduğunu söyleyenler görüyorum. Bu Nokia'cılar alem valla :ehe:kop:

unutma sende bi ara nokiacıydın:naughty: siz gelip symbiana laf atınca adamlar napcaanı şaşırıyo:ehe sizde laf atmayın:D