sesı az çıkan androıd kullananlar ses yukseltme programı hemde turkçe

Sponsorlu Bağlantılar

sanal-dahi

sanal-dahi

Üye
    Konu Sahibi
sesı az çıkan androıd kullananlar ses yukseltme programı hemde turkçe

NOT:ozellıkle vodafone 945 kullananlar ıçın sesı az çıkıyor çunku bırde mutlaka eskı ayarlarıonı bır yere not edın gerı donmek ıstersenız ona bakarsınız

arkadaslar kendı upluadımdır rapıtten yaptım herkese kolayca ındırebılır:

• Beğen
Tepkiler: MeTeHaN 19, 64burak, Amaru Shady ve 3 diğerleri

fthakan

fthakan

Üye
ses konusunda sorun yasayanların işine yarar eline sağlık.

delikanli006

delikanli006

Üye
yav rapidden bir benmi, indiremiyorum NO RAPİD yardım plise

xinsurer

xinsurer

Üye
Güzel paylaşım.. bunu telefona kod girerek te yapabiliyoruz (programsız) ama telefonun kiesten güncellenmemiş olması gerekir tabi..

matrax89

matrax89

Üye
programı telefona yükledim ama programın basında ''onaylıyorum''u tusladıktan sonra program kendi kendine kapanıyor yani bir işe yaramıyor.Bu arada Telefonumun modeli vodofone 945

boyabatlı

boyabatlı

Üye
programı telefona yükledim ama programın basında ''onaylıyorum''u tusladıktan sonra program kendi kendine kapanıyor yani bir işe yaramıyor.Bu arada Telefonumun modeli vodofone 945

aynen bendede öyle

cosi

cosi

Üye
teşekkürler :oke:

cmsx73

Üye
bendede çalışmıyor yokmu bi çözen :((

ararat04

Üye
ellerine sağlik
:alkis

fthakan

fthakan

Üye
arkadaşlar ben galaxy s 9000 de denedim root gerekiyor dedi sanırım diğer cihazlada çalışmama sebebi root edilmemiş olması.

enenengin

Üye
bende galaxy fit var umarım işe yarar.
Fit mini gio ace aynı seri telefonlarından. bakalım neler olacak. 5800 kullandığımdan sesi ona göre biraz az çıkmakta.

ENENENgin

dagci

Üye
cihazın rotlu olması lazım diyo

aliorhan

aliorhan

Üye
Bu proğramı kullanabilmeniz için cihazınız rootlu olması gerekiyor.Konuyu açan arkadaş bunu başta yazması gerekiyordu ama sanırım unutmuş..

alperatan

Üye
arkadaşım ben bu sorunu yaşıyorum kod girerek yapabiliyoruz demişsin . bana karşıdan gelen ses çok az üstelik benim sesim karıyada çok az gidiyor . o kodları göndere bilirmisin. şimdiden teşekkürler

dj-61

dj-61

Üye
evet bu tür sistem ayarlarını etkiliyen uygulamalar root yetkisi verilmemişse calışmam bunu asla unutmayın, root yetkisi vermek demek tam kullnım yetkisi vermek demekdir yapılacak herşey kalıcı olur. bu şekilde yapılan paylaşımlarda lütfen arkadaşların dikkatine bu bilgiler verilsin böylece formda boşuna yorumlar oluşmasınıda önlemiş oluruz.. saygılar..

handsomeismail1982

handsomeismail1982

Üye
Güzel paylaşım.. bunu telefona kod girerek te yapabiliyoruz (programsız) ama telefonun kiesten güncellenmemiş olması gerekir tabi..

Nasıl ben daha yeni andirod kullanıcısıyım acıklama yapar mısın

benvarya

Üye
yorumlar olumsuz indirmekten vaz geçtim

gold_star

Üye
Telefonum rootlu fakat çalışmadı. Telefon x10

Üst Alt