Yandık artık güneş içinde para alcaklar :D

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tuncay.erol

Tuncay.erol

Üye
    Konu Sahibi
Yandık artık güneş içinde para alcaklar :D
İspanya’da bir kadın Güneş’in sahibinin kendisi olduğunu söyleyerek dünya üzerinde yaşayan herkesten aydınlatma ve ısınma parası istedi
"Güneş benim" diyen kadın!..

(DHA) -- İspanyol El Mundo gazetesinin haberine göre, Galiçya’da yaşayan Angeles Duran adlı 49 yaşındaki İspanyol kadın, notere giderek Güneş’in kendisine ait olduğunu tescil ettirdi

Uluslararası anlaşmalara göre hiçbir ülkenin Güneş ya da diğer yıldız ve gezegenler üzerinde mülkiyet hakkı iddia edemeyeceğini çok iyi bildiğini söyleyen İspanyol kadın, "Ancak anlaşmalar veya yasalar bireylerin bunlar üzerinde hak iddia edemeyeceğini söylemiyor Yasalarım çok iyi biliyorum, değil Güneş’in bana ait olduğunu söylüyorum" dedi

Duran tarafından notere tescil ettirilen metinde “Dünya’dan yaklaşık 149,600,000 kilometre uzaklıkta, Güneş sisteminin merkezinde bulunan, G2 spektral tipi Güneş adlı yıldız baza aittir" yazıyor

Angeles Duran şimdi bu iddiasına dayanarak, dünya üzerinde yaşayan herkesten aydınlatma ve ısınma parası talep ederek, bunun için en kısa zamanda gerekli girişimleri başlatacağını kaydetti

Durani, alacağı paranın yüzde 20’sini İspanyol emeklilik fonuna vereceğini, dünyadaki açlığı sona erdirmek ve bilimsel araştırmalar için yüzde 10’ar fon ayıracağını ve son olarak da kendisine yüzde 10’luk bir pay bırakacağını bildirdi:ehe:ehe:ehe:ehe

kaynak supermeydan.com

55_BeRKaN_55

55_BeRKaN_55

Üye
:aha::aha::aha:

by şarlo

by şarlo

Üye
:):):)

Tuba

Tuba

Üye
ne diyim yaaa :d::d::d:

fireman87

fireman87

Üye
Alsın güneşini başına çalsın o zaman, istemiyoruz hadi kaynetsin. Ne insanlar var anlamıyorum.

nitroux

nitroux

Üye
Allah ıslah etsin :d:

outofdark

outofdark

Üye
tapusunu gösterisin

• Beğen
Tepkiler: yeşil33
'Enver'

'Enver'

Üye
:birak:

• Beğen
bboyQ7

bboyQ7

Üye
Babayı alırsın :)

• Beğen
ultrayer6

ultrayer6

Üye
vermiyoruz parasını lan, sıkıysa parayı vermiyoruz diye kapatsın güneşi!!!!!!!!!!! :D :D

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2149105 ve yeşil33
Fahrettin.Onay

Fahrettin.Onay

Üye
:kop: şizofrenlik kokusu alıyorum :D

mesut1977

mesut1977

Üye
benden ne alacağını iyi bilir :naughty:

pasha14

pasha14

Üye
Adam şaşırmış ya.

pelın_

konu sapıtması var ya beyler

.BlueTR

.BlueTR

Üye
o zaman seninse al güneşini biyerine montele.ne diyim şimdi:D

Masha

Masha

Üye
Sanırım bu kadında erken bunama olmalı :)

KaTLeDeN67

KaTLeDeN67

Üye
bende farklı bi yerden bakıyım konuya. örnekteki kadını silip başka birini koyalım. yardımsever bi türk. adam gitse ve güneşin kendisine ait olduğunu söyleyrek durumu yerinde belli bir miktar para alsa (sonuçta insanlar günümüzde yardım kuruluşlarından çok acayip acayip şeylere para harcıyor) ortaya çıkan mevlayı da alıp fakirlere dağıtsa dünyada yoksulluk kalmazdı değil mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt