Önce oku sonra resme bak

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tuncay.erol

Tuncay.erol

Üye
    Konu Sahibi
Önce oku sonra resme bak
Arkadaşlar bir arkadaşımızın paylaştığı bir konu vardı "Okduktan sonra resme Bakmayı unutmayın" diye işte o konu

Anne-baba ve 15 yaşindaki çocuktan oluşan bir aile Avusturalyaya tatile gitmiş Tatilde tüple dalmaya karar vermişler. Daha önce orduda olan babanın tüple dalma konusunda deneyimide varmış.Aile beraber dalış yaparken çocuk anne ve babasının fotoğrafını su altı kamerasıyla çekmek istemiş.Fotoğraf çelirken babası çocuğunun paniklediğini farketmiş ve oğluna iyimisin diye işaret vermiş.Küçük çocuk fotoğrafı çektiği gibi hızla tekneye geri dönmüş. Anne ve babası bir sorun olduğunu düşünüp arkasından gitmiş.Neyin var diye sorduklarında çocuk arkalarında bir köpek balığı olduğunu söylemiş. Babası şaka olduğunu sanmış ama tekne kaptanıda çocuğu doğrulamış ve onlara ne kadar büyük olduğunu anlatsa inanmayacaklarını söylemiş.Otele geri dönen aile hemen fotoğrafı dizüstü bilgisayarlarına aktarıp bakmışlar.
Ve o resim

Altarnetif Link :

Ama bu olay bir Photoshopdan ibaret işte size koyduğum resimde görüceksiniz işte gerçek resim bu :

Alternatif Link :

Arkadaş zaten kaynak göstermemişti bu resime biraz photoshopla 2 kişi ekleyip biraz büyültüp güzel bir montajla ortaya o görüntü çıkmış Zaten dünyada bu kadar büyük köpek balığı yok dünyanın en büyük köpek balığı Büyük camgöz'dür zaten o da insan eti yemiyor balıkla besleniyor.Konu tamamen bana aittir. Lütfen saçma sapan yorumlar yapmayın.

serecans

serecans

Üye
Hay gidi photoshop

J_JoKeR_R

J_JoKeR_R

Üye
abi ödüm patladı ya gerçek sandım :D

Sandrake

Sandrake

Üye
photoshop işte naparsın abi.. :D

Adilx05

Adilx05

Üye
Herşey ps oldu artık :ehe

rapman

rapman

Üye
gerçekçi bir photoshoplama olmuş :oke:

maxirabit

maxirabit

Üye
Mobidik falan koysaymış.

uNdeRqr0unD

uNdeRqr0unD

Üye
Photoshop Olduğunu Tahmin Bile Edememiştim. Adamlar Yapıyor Usta :oke:

buketcik

buketcik

Üye
ilginç:bigstar:

By_AkA

By_AkA

Üye
iyi ps:oke:

pelın_

bian gercek sandım ya:):):

LuckyDALT0N

LuckyDALT0N

Üye
Gerçek olsaydı tekneye geri dönmeleri saçma olurdu :ehe

Paranoya

Paranoya

Üye
bende gerçek sandım ilkin hay aklıma :D

Fahrettin.Onay

Fahrettin.Onay

Üye
photoshop fena ya bende neler yapmıştım neler:D

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
bayağı gerçekçi olmuş

55_BeRKaN_55

55_BeRKaN_55

Üye
photoshop...photoshop...photoshop...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...