En ucuz Android ve wifi li telefon

Sponsorlu Bağlantılar

blackaid

blackaid

Üye
    Konu Sahibi
En ucuz Android ve wifi li telefon
en ucuz wifi li anroid işletim sistemi olan telefon önerebilirmisiniz

61semih

61semih

Üye
alınabılecek olanı 500tl galaxy mını modelıdır.bunun altındakı modellerı kımseye tavsıye etmem:pro:

• Beğen
Tepkiler: .BlueTR

hüseyinyalcin

Üye
aynen:naughty:

ricardo45

ricardo45

Üye
alınabılecek olanı 500tl galaxy mını modelıdır.bunun altındakı modellerı kımseye tavsıye etmem:pro:
katılıyorum,android gereksinimi donanımdan dolayı 61semih üstad haklı

technoblue

technoblue

Üye
400-450 tl arasında satışta olan lg optimus me öneririm. o fiyata alınabilecek en iyi smartphone'lardan biri. 600 mhz işlemci ve android 2.2 işletim sistemine sahip. 3mp kamerası, wifi ve gps desteği mevcut. ayrıca lg satış sonrası hizmetlerde de oldukça başarılı.

61semih

61semih

Üye
katılıyorum ama fiyatta yanlışlık var 450 lira civarında çoğu yerde :oke:

evet haklısın dostum fıyatı dusmus ılk cıktıgı zamanlar bakmıstım fıyatına sanırım dusmus 450 tl cıvarında,lg optimus ta bır alternatif olabilir technowar arkadaşımızın dediği gibi

buket2

buket2

Üye
400-450 tl arasında satışta olan lg optimus me öneririm. o fiyata alınabilecek en iyi smartphone'lardan biri. 600 mhz işlemci ve android 2.2 işletim sistemine sahip. 3mp kamerası, wifi ve gps desteği mevcut. ayrıca lg satış sonrası hizmetlerde de oldukça başarılı.

evet optimus me gerçekten güzel ve kaliteli bir telefon... ayrıca eski tlf TİM lerde 50 tl ye sayıyorlar telefon yaklasık 350 tl ye denk geliyor. o fiyata alabileceğin tasarımı hoş gayet kullanışlı bir telefon...

Ocean258

Ocean258

Üye
LG optimus me. Android 2.2 işlemci,3 MP kamera,Wifi,600 Mhz işlemci.. smartphone almak istiyorsan düşünülebilecek bi tercih. Tasarım olarakta güzel fiyatıda diğer telefonlara gore cok daha uygun.

.yaRasa.

.yaRasa.

Üye
Wi-Fi'siz androidmi var :D

cCc Maxcı cCc

cCc Maxcı cCc

Üye
Galaxy mını derim 2 eksisi var bana göre kamera alt yada orta seviye çekiyor,kamerada flash yok birde bana göre görünüşü dandik:oke: :bye2:

Ocean258

Ocean258

Üye