25 mayıs hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yiğitalp

Üye
    Konu Sahibi
25 mayıs hakkında
arkadaşlar bişi sorcam şuan internette araştırdığımda meego 1.1 yüklemek için bazı yöntemler var ama çok kasış acaba bu 25 mayıstaki güncelleme ile daha kolay olcak dimi yani doğru anlamış mıyım =)) çok saçma bi soruysa kusra bakmayın =)

tutas_tee

tutas_tee

Üye
benimde kesin bir bilgim yok ama tahminimce uzerine kurulum sekilde olucak insallahta oyle olur :)

kaan dean

kaan dean

Üye
bence cift isletim sistemi secenegi ile gelicek android secenegi gibi acilista secilicek kanim ca..

saruman_me

saruman_me

Üye
bence cift isletim sistemi secenegi ile gelicek android secenegi gibi acilista secilicek kanim ca..
kaanın dediği gibi çift işletitm sistemi olarak sunucak boot la seçeceğiz ki umaım öle olur bide tam aksi seçenek var yani fiyasko :D

mert_1047

mert_1047

Üye
keşke multi olsa şuan hiçde pratik değil kurlumu birde android kuranlar kurmasın olmuyor yani meego kullanabilmek için şuan cihaz temiz olacak verilenleri yapacaksın birde en az class 6 kart lazımmış ona o da can sıkıcı çünkü öbür türlü sistem yavaş işliyor keşke androidi kurduğumuz gibi meego yuda cihazın dahili hafızasına kurabilseydik:S olmazsa bigün cihazı sıfırlayıp deneyeceğim güzel bi sisteme benziyor

tutas_tee

tutas_tee

Üye
meego 1.2 ciktigi zaman detayli kurulumunu anlatabilirmisisniz acaba.

osmanayman

osmanayman

Üye
Ben biraz beklemeyi düşünüyorum. Android şuan daha cazip geliyor...:evet:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt