HTC ne malı arkadaşlar...

Sponsorlu Bağlantılar

hüseyinyalcin

Üye
    Konu Sahibi
HTC ne malı arkadaşlar...
arkadaşım htc almak için biraz tedirgin..htc hangi ülkede üretiliyor ve kalitelimi yardımcı olursanız sevinirim

silver021

silver021

Üye
htc tayvan malı.
ben daha bu derece sağlam malzemeden yapılmış bir alet görmedim.
tüm ürünleri tasarım harikası. benim elime çok geçiyor htc ler ve sağlamlıkta çok iyi.
müşteri memnuniyeti en üst düzeyde. bu arada alıcakken hangi modelini almayı düşünüyorsun.
desiremı wildfiremı ?

HTC Firmasının İlk'leri [değiştir]

İlk renkli avuç içi boyutlu PC (1999)
İlk Microsoft PocketPC (2000)
İlk Microsoft kablosuz PocketPC (2002)
İlk Microsoft yüklü Smartphone (2002)
İlk Microsoft Smart Music Phone (2004)
İlk Microsoft 3G Phone (2005)
İlk Microsoft Windows Mobile 5.0 Platform Phone (2005)
İlk Microsoft Windows Mobile platformunda tri-band UMTS 3G cihazı (2006)
İlk Microsoft Windows 5.0 Smartphone (2006)
Parmak ucuyla gezintiyi sağlayan ilk sezgisel dokunmatik ekran (Haziran 2007)

hüseyinyalcin

Üye
    Konu Sahibi
ilklerde imzası var diyosun :hmmm

----------Eklendi @ 02:45:35 ---------- Yazıldı @ 02:41:09 ----------

de tayvan diyosunya o biraz tedirginleştiriyo insanı....

61semih

61semih

Üye
yok kardesım cok az arastırma yap htc nın kalıtesını gorursun zaten 3 boyutlu cıplak gozle hemde goruntu saglayabılen telefonu bıle var ayrıca 3d vıdeo da cekebılınıyor modelse htc evo 3d :D alacaksan dusunme bıle alt segment modelı zaten yok sanırım 1 2 tane var orta ve ust segment telefonlar cıkarıyor nokıa nın aksıne.sağlamlık ve malzeme kalıtesı olarak dunyada ılk 3 te bence

silver021

silver021

Üye
ilklerde imzası var diyosun :hmmm

----------Eklendi @ 02:45:35 ---------- Yazıldı @ 02:41:09 ----------

de tayvan diyosunya o biraz tedirginleştiriyo insanı....

senin şu anda kalite dediğin markaların hepsinin üretimi çinde yapılıyor. dünya devi şirket politikası neresi ucuzsa oraya kapaklanır. neresi olduğu önemli değil. tayvan teknolojide ileri bi ülke sanıldığının aksine htc global piyasada ilk 3 te büyüme hızıyla. Ayrıca benim elime çok geçti bu htc telefonları hepsinide kullanma şansım oldu çelik kasaları tatmin ediyor insanı sağlamlık konusunda. içerikleri çok eğlenceli. telefonu nere çeksen ora gidiyor. istediğin şekle bürünüyor. ayrıca google firmasının aldığı bir karara göre htc nin tüm modelleri android destekleyecek bundan sonra. windows mobile phoneları androide kolaylıkla geçilebilir bi hale geldi. sadece portlama meselesi. çok özgür bırakıyor bu konuda htc kullanıcılarını.

61semih

61semih

Üye
bunlara ek olarak dunya markalarının cınde uretım yapması işcilik maliyetlerınde cok avantajlı oldugu ve malıyetı boyle dusurduklerı ıcın.aslında ürünün ana yapısını olusturan parçaların kalıtesı aynı yanı kalıtelıyse zaten kalıtelı tel degısen sey işçilik oluyor.malum işçilik giderleri hammaddeden sonra mamulun malıyetındekı en buyuk etken

Uruloki

Uruloki

Üye
ikisininde dedikleri doğru maliyeti düşürdükleri için çin tercih ediliyor ulaşım kolay, işçi parası çok az yani istenilen her şey süper şu an nokia avrupada üretime devam ediyor o kadar yani o da çinde üretiyor fakat o kadar değil oraya yoğunlaşırsa daha da ucuzlayacak cihazları keşke bizim ülkemizede böyle yatırım yapılmış olsaydı

ricardo45

ricardo45

Üye
senin şu anda kalite dediğin markaların hepsinin üretimi çinde yapılıyor. dünya devi şirket politikası neresi ucuzsa oraya kapaklanır. neresi olduğu önemli değil. tayvan teknolojide ileri bi ülke sanıldığının aksine htc global piyasada ilk 3 te büyüme hızıyla. Ayrıca benim elime çok geçti bu htc telefonları hepsinide kullanma şansım oldu çelik kasaları tatmin ediyor insanı sağlamlık konusunda. içerikleri çok eğlenceli. telefonu nere çeksen ora gidiyor. istediğin şekle bürünüyor. ayrıca google firmasının aldığı bir karara göre htc nin tüm modelleri android destekleyecek bundan sonra. windows mobile phoneları androide kolaylıkla geçilebilir bi hale geldi. sadece portlama meselesi. çok özgür bırakıyor bu konuda htc kullanıcılarını.
gözü kapalı alabilirsin,htcnin tek sıkıntısı şarj

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
çok kaliteli bir tayvan malı :oke:

hüseyinyalcin

Üye
    Konu Sahibi
Yok kardeş bn e7 nin hastasıydım onu aldım arkadaş için alcaz tedirgin biraz ikna edebilirsem onu düşünüyorum
yok kardesım cok az arastırma yap htc nın kalıtesını gorursun zaten 3 boyutlu cıplak gozle hemde goruntu saglayabılen telefonu bıle var ayrıca 3d vıdeo da cekebılınıyor modelse htc evo 3d :d alacaksan dusunme bıle alt segment modelı zaten yok sanırım 1 2 tane var orta ve ust segment telefonlar cıkarıyor nokıa nın aksıne.sağlamlık ve malzeme kalıtesı olarak dunyada ılk 3 te bence

ricardo45

ricardo45

Üye
yok yok,çok iyidir çevremdekilerin telefonlarında tek sorun var o da şarjı en çok 2 gün gidiyo normal kullanımda.ama telefon telefon değil herşey,valla ona sarılıp uyursun öyle süper.arkadaşın bi araştırsın,görecek süper firma olduğunu

61semih

61semih

Üye
şarj sorunu derken bazı modellerde var bu mesela htc desire de 1ghz ıslemcıye o batarya yetmemıs ama ben htc touch2 kullanıyorum gunde 2 3 saat arası konusmayla 3 gun gıdıyor bana

Uruloki

Uruloki

Üye
iştr bunu akıl edememişler yani o işlemci yemiyor tabii ne olcaktı ki ama kesinlikle güzel cihazlar

ricardo45

ricardo45

Üye
şarj sorunu derken bazı modellerde var bu mesela htc desire de 1ghz ıslemcıye o batarya yetmemıs ama ben htc touch2 kullanıyorum gunde 2 3 saat arası konusmayla 3 gun gıdıyor bana

katılıyorum,yeni modelleri için geçerli söylediğim.

phasan

phasan

Üye
htc çok güzel bir telefon ben tavsiye ederim

cCc Maxcı cCc

cCc Maxcı cCc

Üye
Reis al eline aldığındaki çekiciliği olsun malzemesi olsun sistemi olsun görünüşü olsun etkileyecek sorun çıkmaz ben garanti veriyorum:yuru

eaagent

eaagent

Üye
Kli malı :D :d: :hmmm

mahir3737

Üye
ben htc yi duymamıştım ama foruma konu açtım hani teli alıyım diye htc desire z teklif edildi aldım kesinlikle süper bi telefon

----------Eklendi @ 09:14:34 ---------- Yazıldı @ 09:13:56 ----------

ama arkadaşların dediği gibi sarj az gidio ama androıd oyunlarda sarıyo aga :)

FK5896

FK5896

Üye
Tayvan (Çince: 臺灣 ya da 台灣, pinyin: táiwān), Doğu Asya'da Çin'in ve Japonya'nın güneyinde, Filipinler'in kuzeyinde bir adadır. Günümüzde Tayvan adı, Tayvan (Formoza) adasıyla birlikte Büyük Okyanus'undaki Lanyu ve Lüdao adaları, Tayvan Boğazı'ndaki Penghu, Matzu ve Kinmen adaları gibi Çin Cumhuriyeti yönetimi altındaki topraklara işaret etmektedir. yani htc bir çin üretmi mi ? ..:S