ergenlik

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TheeBeLaa

TheeBeLaa

Üye
    Konu Sahibi
ergenlik
arkadaşlar etek traşı içni annemle knouştum macth 3mü neyse ondan aldımda traş köpüğü falan almam gerkeiyomu bide bu traş bucağının jiletleri nasıl çılıyorya dümdüz sürünce hissedilmiyo yardım utanıyom 8-)

rapman

rapman

Üye
NerdenKastamonuÜyelik tarihiApr 2011Yaş26
Dostum 26 Yaşında mı ergenliğe girdin :d:

Neyse, alt kısımlarını ve koltuk altlarını traş etmen için köpüğe gerek yok. Sabun sürsen de olur :oke:

serecans

serecans

Üye
hey allahim muhabbete bak :d: :d:

mangdaşire

mangdaşire

Üye
TheeBeLaa http://www.maxicep.com/konu-disi/ergenlik-kon-usmasi-490392-mesaj3401731.html#post3401731
:S ya benim kankam gi,tmiş babasına şeyim orman gibi oldu jilet ver demiş oda tmm demiş hiç bişey söylememiş babam benimkini görmesin :D göstermem karıma saklıyom
:ehe aynı konudan vardı.bende:
:ehe:D hiç almasın.daha çok çıkar,bu sefer başa çıkamaz :D yorumları okuyunca yarıldım.hiç bu kadar gülmemiştim:zuhaha::kop2::kop:
demiştim.şu anda yeni konu açtıgını görünce yine yarıldım :ehe:D alcaksan jiletle al gitsin :oke:

TheeBeLaa

TheeBeLaa

Üye
    Konu Sahibi
bilmemek değil öğrenmemek ayıp

rsm39

rsm39

Üye
mac3 nerden cıkıyor gencleri yanlıs bilgilendiriyorlar sen mavi jiletten al tek bıcaklı sorunsuz kesersin :)

TheeBeLaa

TheeBeLaa

Üye
    Konu Sahibi
yoo mac3le denedim bence süper oluyor ilkdenemede aşk bu olsa gerek :d:

rapman

rapman

Üye
Boşver jileti direkt dal makineyle :yuru

paradox07

paradox07

Üye
Makine ile alırsan sakal bi dahakine göre jiletle aldığından geç çıkar.sakalların tam çıkmamışsa makineyle almanı tavsiye ederim.şahsen ben öyle yapıyom.yarın bi gün tam çıkarsa jiletle almak zorunda kalcam çünkü.bi de mach3 ile tıraş olmak gerçekten mükkemmel bi şey ya.hiç hissetmiyon gibi oluyo.babamınkini kullanmıştım ordan biliyom :)

Utku

Utku

Üye
arkadaşlar etek traşı içni annemle knouştum macth 3mü neyse ondan aldımda traş köpüğü falan almam gerkeiyomu bide bu traş bucağının jiletleri nasıl çılıyorya dümdüz sürünce hissedilmiyo yardım utanıyom 8-)
Babana sor oğlum.......Get out:aha:

Kingmortall

Kingmortall

Üye
sürekli komedi seviyorum burasını yaw makineyi al eline direk dal :kop:

Nef'i

Nef'i

Üye
Tek bıçak çok kasar pardon çok tıkanır :)
Kaygan yüzeyli bir Jilet blue çift bıçaklı ile rahatça halledersin
sormak istediğin bi şey olursa PM atman yeterli :evet:

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Alet edevatı koparma da..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt