Facebook ve twitter'dan sms almak artık bedava

Sponsorlu Bağlantılar

djcy

djcy

Üye
    Konu Sahibi
Facebook ve twitter'dan sms almak artık bedava
arkadaşlar vodafonda artk twitter ve facebooku sms üzerinden kullanmak bedava.facebook SMS servisi ile Facebook'taki mesajlarınızı ve bildirimlerinizi cep telefonunuza anında SMS ile herhangi bir ücret ödemeden alabilirsiniz.

Ayrıca SMS göndererek arkadaşlarınızın duvarına yazabilir, onlara özel mesaj gönderebilir ya da durumunuzu güncelleyebilirsiniz. Bu servisi SMS alıp gönderebilen tüm telefonlarda kullanabilirsiniz.

Facebook keyfini cebinizde taşımak için FB yazıp 3223'e gönderin, arkadaşlarınızdan hiç kopmayın.
detaylar:
superinternet.vodafone.com.tr/servisler_sosyalagservisleri_facebooksms.php

----------Eklendi @ 23:38:36 ---------- Yazıldı @ 23:34:20 ----------

Tüm dünyada milyonlarca kullanıcısı olan Twitter'a Vodafone ile bağlanın. Artık her an her yerde Twitter'da takip ettiğiniz kişilerin "tweet"lerini cep telefonuzda görebilir ve SMS göndererek tweet yapabilirsiniz. Böylece, gün boyunca zevkle takip ettiğiniz Twitter'a bağlı kalabilir ve bir SMS kolaylığında kontaklarınızla iletişiminizi sürdürebilirsiniz. Üstelik Twitter SMS servisini kullanmanız için, son teknoloji bir cep telefonuna sahip olmanıza gerek yok. Bu servisi SMS alıp gönderebilen tüm cep telefonlarında kullanılabilirsiniz.

Artık Twitter'a sürekli girmenize gerek kalmadan tüm gelişmeler bir SMS ile cebinizde! Hemen START yazıp, 2444'e gönderin, Twitter keyfi cebinizi gelsin!
DETAYLAR: superinternet.vodafone.com.tr/servisler_sosyalagservisleri_twittersms.php

----------Eklendi @ 23:42:54 ---------- Yazıldı @ 23:38:36 ----------

Benim kullandıklarım:
Cebine göre tarife
Ceparan
Ebuddy bedava msn
Facebook sms
Twitter sms
0.facebook
Heryöne 3000 sms

• Beğen
Tepkiler: Rich4arD

furkan5800

furkan5800

Üye
tşkrler birde mesaj alırken bir ücretlendirme olmuyordemi

'Patron

'Patron

Üye
Oh be sonunda Çıktı.

• Beğen
Tepkiler: OğuzcanAbi
Rich4arD

Rich4arD

Üye
Süper :oke:

1oyun

1oyun

Üye
Vodafonun Farkı işte :ehe Şuan Türkiyeden Sadece Vodafone Destekliyor

catkara

Üye
iptal etmek için ne yapmalıyız?

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Normal SMS Tarifesi Üzerinden Ücretlendiriliyoruz DeğiL Mi ???

lafbaz

Üye
ben fb yazıp 3223 e gönderiyorum ama mesaj gelmiyor

Üst Alt