Symbian anna ikonlu program ve oyunlar

Sponsorlu Bağlantılar

hitafnalsa

Üye
    Konu Sahibi
Symbian anna ikonlu program ve oyunlar
Symbian anna ikonlu kendim yapmış olduğum birkaç program ve oyun var, bunları sizinle paylaşmak istedim.

programların bazıları:

smart movie-ebuddy-youtube-xpresscut-winrar-windowslive-videocuts-uninstallking-tweets60-nimbuzz
opera 10-11 -better radio-facebook-uygulama şifreleme-pso office-netqin mobile security
google maps...ve toplam 42 program.

oyunların birkaçı:

texas holdem poker
doodle jump
angry birds
solitaire
bounce
blockgo.... (toplam 16 oyun)

bunlarda telefonumdan birkaç önizleme:)

oyunların linki:

karışık programların linki:

ayrıca kendiniz de düzenleyebilmeniz için mif in içine gömülecek svg formatlı resimlerin linki:

svg leri mif e gömmede kullanabileceğiniz siscontents programı ve svgb to svg programlarının linki:

son olarak svg formatındaki resimleri google chrome veya firefox ile açabilirsiniz. bunlarda düzenleme yapmak içinde gimp isimli programı kullanabilirsiniz.
Umarım hoşunuza gider:)

• Beğen
Tepkiler: Dede, nereharme, Andulin ve 1 kişi daha

KayraBey

KayraBey

Üye
Eline sağlık güzel çalışma.

merkem

Üye
özürdileyerek sormak istiyorum benim bir problemim var kardeşim, benim ev ekranım senin telefonundaki gibi olmuyor telefonum nokia 5250 çok uğraştım olmadı temaları yüklüyorum fakat olmuyor aynısı nasıl yapabilirim. teşekkür ederim şimdiden.:heyo::heyo::heyo:

hitafnalsa

Üye
    Konu Sahibi
özürdileyerek sormak istiyorum benim bir problemim var kardeşim, benim ev ekranım senin telefonundaki gibi olmuyor telefonum nokia 5250 çok uğraştım olmadı temaları yüklüyorum fakat olmuyor aynısı nasıl yapabilirim. teşekkür ederim şimdiden.:heyo::heyo::heyo:
Kardeşim ev ekranı için c6 fw si atman lazım telefona. Bende vendetta c6 v.20.0.42 fw si var.

Εthnic

Εthnic

Üye
anna iconlu bir tema kullandiginiz zaman tema iconlari butun programlari kapsamiyor ve bazi olmazsa olmaz program iconlari arada siritiyor.. bu yuzden cok faydali bir konu olmus... ve kendimde zamaninda boyle seylerle ilgilendigim icin ne kadar zahmetli bir calisma oldugunu biliyorum.. emegine saglik..

hitafnalsa

Üye
    Konu Sahibi
Εthnic;3446039' Alıntı:
anna iconlu bir tema kullandiginiz zaman tema iconlari butun programlari kapsamiyor ve bazi olmazsa olmaz program iconlari arada siritiyor.. bu yuzden cok faydali bir konu olmus... ve kendimde zamaninda boyle seylerle ilgilendigim icin ne kadar zahmetli bir calisma oldugunu biliyorum.. emegine saglik..

Teşekkür ederim baya bi uğraştım yalnız racing thunder oynunda maskeyi hatalı attığım için onda beyaz tema kullanılırsa kenarlarında siyah artıklar görünyor bunu da bu arada belirteyim:)

Εthnic

Εthnic

Üye
Teşekkür ederim baya bi uğraştım yalnız racing thunder oynunda maskeyi hatalı attığım için onda beyaz tema kullanılırsa kenarlarında siyah artıklar görünyor bunu da bu arada belirteyim:)

okadarida olur.. bende kullandigim anna iconlu temaya uygun olmayan siseditor simartsis mifeditor singsis virtual keyboard ve daha hatilayamadigim bir kac programi anna iconlu yapmistim.. telefonu degistirince onlarida sildim.. simdi yanimda bulunsaydi onlarida eklerdim..

sevimlibrad

sevimlibrad

Üye
bunlar ind190 pop icon paket sanırım ind yapmış anna ikonları :D

hitafnalsa

Üye
    Konu Sahibi
valla ind190 pop icon falandan haberim yok benim:D forumda svgb formatında iconlar vardı bunları svg formatına çevirip mif dosyalarına gömdüm teker teker ...:evet:
bunlar ind190 pop icon paket sanırım ind yapmış anna ikonları :D

mellihyurdemi

mellihyurdemi

Üye
dostum öncelikle teşekkürler... ben svg ikonları indirdim siscontenti açıp uygulamayı içine atıyorum daha sonra mif'i bulup içindeki Entry01in yerine yeni ikonu svg ikonu atıyorum. programı tele atıp yüklüyorum. ama simge kayboluyo tamamen... yardım edebilir misin???

hitafnalsa

Üye
    Konu Sahibi
mif i açıp içindeki entry01 i önce silip sonra add image diyip yeni svg yi ekleyip close de sonra file>save as diyip kaydetip telefona kurduğunda olması lazım. birde bazı programlar svg yerine bmp image kullanıyor mbm klasöründe iconlar gömülü oluyor. Son olarak kullandığın fw den de olabilir bende bazen c6 fw de bazı programların ikonları görünmüyor sebebini araştırmadım ama fw den de kaynaklanıyor olabilir.:allalla:
dostum öncelikle teşekkürler... ben svg ikonları indirdim siscontenti açıp uygulamayı içine atıyorum daha sonra mif'i bulup içindeki Entry01in yerine yeni ikonu svg ikonu atıyorum. programı tele atıp yüklüyorum. ama simge kayboluyo tamamen... yardım edebilir misin???

katates

katates

Üye
PNG dosyalarını svg ye çeviriyor musun yoksa direk svg üstünde mi çalışıyorsun acaba bunun programı var mı?

ntquartex

ntquartex

Üye
Tam da bunları arıyordum.teşekkürler.tüm ikonları düzenledim fakat telefonun sağ üst köşesindeki touchmenu altındaki ikonları bulamadım siscontentsle açtığım temaların içinde,bu menü ikonlarını nasıl bulacağız bilen var mı?

bymetx

Üye
dostum linkler ölmüş galiba

halittosun

Üye
Üstat Linkler Mefta Olmuş Ya Linkleri Yenile Ya da Konuyu Kapat Lütfen