Aziz Yıldırım'a öyle bir cevap verdi ki

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Aziz Yıldırım'a öyle bir cevap verdi ki
Ali Dürüst, Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım'a öyle bir cevap verdi ki; "Burası Galatasaray, burada sahip yoktur"

14 Mayıs'ta yapılacak olan seçimlere Ünal Aysal'ın listesinden girecek olan Ali Dürüst, bir televizyon kanalında yayınlanan spor programında Aziz Yıldırım'a tokat gibi bir cevap verdi. Haftasonu yapılan Fenerbahçe Mali Genel Kurulu'nda "Burası Galatasaray değil" ifadelerini kullanan Aziz Yıldırım'a mesajlar gönderen Dürüst, "Galatasaray'da sahip yoktur." dedi.

Aziz Yıldırım'ın yaklaşımlarını talihsiz olarak değerlendiren Dürüst, "İki takım arasındaki durumlar çok farklı. G.Saray'da sahip yoktur. Sahibi genel kuruldur. Dolayısıyla bir başkana üyelerin hayır demesi büyüklüğünü gösterir. Bu konuda F.Bahçe'den farklıyız. Hepimiz emanetçiyiz. Başkanımız da biz de kazanırsak emanetçiyiz. Biz demokratiğiz. Sportif tarafına gelince... Son 10 senede 3 defa şampiyon olduk. Toplam şampiyonlukta fark var mı?" dedi.

Fenerbahçe ile Galatasaray arasında herhangi bir fark bulunmadığını bir fark bulunsa bile bunun Galatasaray lehine olacağını belirten Dürüst, "Avrupa'daki başarıya bakacak olursak fark var mı? Başkanın dediğine saygı duyuyorum. 100 senelik kesitlere istatistik olarak bakalım. Evet Fener bizi daha çok yenmiştir. Ben daha çok Avrupa'daki başarılarla iftihar etmeye bakıyorum. Fener'i yendiğimiz zaman sevinirim ama iftihar etmem. Şampiyonluğa giderken Fener'i yenmek isterim. Mali kongredeki yapımız bizim demokratik yapımız var." ifadelerini kullandı.

ca_sus

Üye
bunların hepsi aynı boşversene lafa geldikleri zaman konuşurlar hepsi fasa fiso :)

----------Eklendi @ 13:38:51 ---------- Yazıldı @ 13:37:06 ----------

oda feneri yanemedikleri için çırpınıyordur da sığınacak liman olarak avrupayı gösteriyor :)

ALPARS™

ALPARS™

Üye
Helal olsun:oke:

Samsun55''

Samsun55''

Üye
:islik:islik

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
aha fenerli :d:

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Şaka maka tam ..... olmuş. Bizim başkan sakın ola böyle konuşmasın ona da ....... olur :cool

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
Konu Başlıgındaki Ortam Gerici Bölüm Değiştirildi Arkadaşlar bu Şekilde Kullanılan Kelimeler Ortamı geriyor Aynı Şekilde cevaplandıgı Zaman gerginlik Oluyor

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Konu Başlıgındaki Ortam Gerici Bölüm Değiştirildi Arkadaşlar bu Şekilde Kullanılan Kelimeler Ortamı geriyor Aynı Şekilde cevaplandıgı Zaman gerginlik Oluyor

tamamdır moderatör abim :d:

Atakan

Atakan

Üye
Bu konuda beni geren mesajlar var. Spor bölümünde editlenmedik mesaj kalmaması lazım bu mantığa göre.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt