NOKIA VE IPHONE Türkçe YAZILIM NASIL YAPILIR

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
buketcik

buketcik

Üye
    Konu Sahibi
NOKIA VE IPHONE Türkçe YAZILIM NASIL YAPILIR
slm arkadaşlar.Yurtdışından gelen tatilci konuklarımız nokıa e 72 medium black ve ıphone 3gs modellerinde 2 adet tel getirmişlerdir.bunların pasaport ile kayıt altına aldırdım fakat bu tellerin dil seçenekleri arasında tr yok. forumda araştırarak nokıa hakkında bişeyler buldum.bir tanıdıktan yardım alarak nokıa olanı tr yapabildik fakat klavye düzeni değişti.z harfi y y harfi z oldu :-))
ıphone yi tr çevirmek için farklı bir bilgisi olan yada nokıa yı düzeltebilecek bir yönteme sahip olan değerli maxi üyelerinden yardım ister şimdiden teşekkürederim.iyi forumlar:heyo:

cehili

cehili

Üye
Bedava mı ? Söyle bir tanede ıphone 4G bana getirsinler:d:
Hayırlı olsun bu arada kullanmadığım için bilgim yok :)

hateing238

hateing238

Üye
slm arkadaşlar.Yurtdışından gelen tatilci konuklarımız nokıa e 72 medium black ve ıphone 3gs modellerinde 2 adet tel getirmişlerdir.bunların pasaport ile kayıt altına aldırdım fakat bu tellerin dil seçenekleri arasında tr yok. forumda araştırarak nokıa hakkında bişeyler buldum.bir tanıdıktan yardım alarak nokıa olanı tr yapabildik fakat klavye düzeni değişti.z harfi y y harfi z oldu :-))
ıphone yi tr çevirmek için farklı bir bilgisi olan yada nokıa yı düzeltebilecek bir yönteme sahip olan değerli maxi üyelerinden yardım ister şimdiden teşekkürederim.iyi forumlar:heyo:

e72'yi türkçe yapabilmen için navifirm programını indirip ordan e72'yi bulup versiyonunu seçiceksin.daha sonra euro turkey falan yazar yada turkey. ordan birini seç. sol tarafta 6-7 dosya çıkıcak. eğer işaretliyseler direk download de işaretsizler varsa bişey olmaz işaretleme onları ama hiçbiri işaretli değilse hepsini seç indir de. masaüstüne RM-xxx yani RM kodu kaçsa onu yaz inmesini bekle. sonra phoenix programını kurup flash atıcaksın. biraz araştır bulursun. rm kodunu pilin altından öğrenebilirsin

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
avrupa için üretilen bütün modellerde türkçe var avrupadan gelmemiştir o zaman nokia için üst konuda var iphone için "nadir" adlı moderatöre sor o iphoncu

buketcik

buketcik

Üye
    Konu Sahibi
Bedava mı ? Söyle bir tanede ıphone 4G bana getirsinler:d:
Hayırlı olsun bu arada kullanmadığım için bilgim yok :)
benim tel var zaten.gelen turistler hersene getirirler fakat tr çevirmek hiç aklıma gelmedi.ingilizce daha kolayıma geldiğinden alıştım.bu sene yapalım istedimonuda beceremedik.bedava bedavaa:d:

----------Eklendi @ 10:19:11 ---------- Yazıldı @ 10:17:33 ----------

avrupa için üretilen bütün modellerde türkçe var avrupadan gelmemiştir o zaman nokia için üst konuda var iphone için "nadir" adlı moderatöre sor o iphoncu
use çıkışlı tr yok baktım bulamadım.yoktu.ıphone zaten başlı başına dert hiç bişey yok.

----------Eklendi @ 10:22:12 ---------- Yazıldı @ 10:19:11 ----------

e72'yi türkçe yapabilmen için navifirm programını indirip ordan e72'yi bulup versiyonunu seçiceksin.daha sonra euro turkey falan yazar yada turkey. ordan birini seç. sol tarafta 6-7 dosya çıkıcak. eğer işaretliyseler direk download de işaretsizler varsa bişey olmaz işaretleme onları ama hiçbiri işaretli değilse hepsini seç indir de. masaüstüne RM-xxx yani RM kodu kaçsa onu yaz inmesini bekle. sonra phoenix programını kurup flash atıcaksın. biraz araştır bulursun. rm kodunu pilin altından öğrenebilirsin
nokıa için denilenleri bir arkadaş yardımı ile yaptık zaten.sorun yok.fakat en son versiyonda tr seçeneği olmadığı için euro germany yazılımını yükledi.onda tr var fakat klavye tuşları yerleri değişti y''ileZ yer değişti buna çözüm aramaktayım.:bigstar:

----------Eklendi @ 10:24:16 ---------- Yazıldı @ 10:22:12 ----------

alanya küçük bir yer ve bu tür işlerden tam anlayan birinin olduğunu düşünmüyorum.bu nedenle telefon servisine vermedim

buketcik

buketcik

Üye
    Konu Sahibi
ya arkadaşlar yok mu bir bilen.hazır müsaitken yapalım istedim.:oke:

buketcik

buketcik

Üye
    Konu Sahibi
anlaşıldı sanırım kimse bilemiyor.saolun arkadaşlar:evet:

cehili

cehili

Üye
Bu n72 için içinde tr yüklü olan bir yazılımı flashlasan sorun çözülürde. Iphone için fikrim yok. En iyisi sen ver onu bana .d.d

buketcik

buketcik

Üye
    Konu Sahibi
Bu n72 için içinde tr yüklü olan bir yazılımı flashlasan sorun çözülürde. Iphone için fikrim yok. En iyisi sen ver onu bana .d.d

ufuk orjinal klavyedede harfler bendeki ile aynı.sanırım yazılımsal bir hata var.değiştirmem bişey ifade etmicek.yinede yardımların için teşekkürederim.

cehili

cehili

Üye
Rica ederim buket.

buketcik

buketcik

Üye
    Konu Sahibi
ben halen yapamadım

Utku

Utku

Üye
satackmısın ki telefonu

buketcik

buketcik

Üye
    Konu Sahibi
:ehehiç telefon satmadım bu zamana kadar.ama bayağ birikti elimde .kullanılmış telefonlar satılırmı yahu.sıfır olan var onları satıyım.:ehe

• Beğen
Tepkiler: -efşan ve Kingmortall
Kingmortall

Kingmortall

Üye
:ehehiç telefon satmadım bu zamana kadar.ama bayağ birikti elimde .kullanılmış telefonlar satılırmı yahu.sıfır olan var onları satıyım.:ehe

toptan fiyatına indirim yap alayım hepsini :ehe

• Beğen
Tepkiler: buketcik
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt