Samsung s5233w Facebook sorunu...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ForMyPeople

Üye
    Konu Sahibi
Samsung s5233w Facebook sorunu...
Samsung s5233w telefonum var ve aylık 3 tl ye facebook paketi yaptım ancak resimler küçük neden acaba yardım edebilirmisiniz.

ForMyPeople

Üye
    Konu Sahibi
yokmu yardımcı olucak ? :ağlarım:

SamsungGT s5620

SamsungGT s5620

Üye
Samsung s5233w telefonum var ve aylık 3 tl ye facebook paketi yaptım ancak resimler küçük neden acaba yardım edebilirmisiniz.

Daha detaylı bilgi verirseniz yardımcı olmaya çalışırız.
Öncelikli olarak Facebook'a nereden erişiyorsunuz?
Facebook Widgetinden mi ?Yoksa tarayıcısından mı?
Tarayıcıdan erişiyorsanız telefonun kendi tarayıcısı mı ?Yoksa Opera Mini, Bolt Browser, UC vb başka bir tarayıcıdan mı?

Fotoğraflar ekranda küçük görünselerde telefonunuza kaydetmeniz halinde orijinal boyutunda görüntülenebilir.
Facebook sitesine tahminim mobil versiyonu üzerinden eriştiğiniz yönünde.Siteye birde masaüstü versiyonundan erişmeyi deneyin.Masaüstü versiyonu sizin bilgisayardan eriştiğiniz hali oluyor.

ForMyPeople

Üye
    Konu Sahibi
Öncelikle Facebooka menüde Facebook dan giriş yapıyorum yani m.faceboook.com adresinden tarayıcılardan değil.Fotoğraflara bakıyorum arkadaşlarımın mesela ama hepsi kücük görünüyo bunları tek tek yüklemek de zor olur.

ForMyPeople

Üye
    Konu Sahibi
Sorunum devam ediyor yardım !

demirkan_1999

demirkan_1999

Üye
Öncelikle Facebooka menüde Facebook dan giriş yapıyorum yani m.faceboook.com adresinden tarayıcılardan değil.Fotoğraflara bakıyorum arkadaşlarımın mesela ama hepsi kücük görünüyo bunları tek tek yüklemek de zor olur.
tarayıcı ayarlarına bi bak istersen

seytan_avcisi

seytan_avcisi

Üye
bendede aynı sorun var istersen en aşağıdaki telefonuna özel facebook'u indir istersen operayı ikiside kesin çözüm:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...