Şu n70 sorunundan beni kurtaracak yok mu lütfen .. :(

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
speedydancer

speedydancer

Üye
    Konu Sahibi
Şu n70 sorunundan beni kurtaracak yok mu lütfen .. :(
Arkadaşlar arama yapınca ya da internete girince 4,0 tuşlarına kendi kendine basıyor ve kısayol tuşuna da basıyor. ayrıca arama yapılırken hoparlörü açıp aramayı sonlandırıyor... Yardım lüütfennn.... virüsle alakası yok kesinlikle diyorlar..:ağlarım:

Sedaterden55

Üye
Arkadaşlar arama yapınca ya da internete girince 4,0 tuşlarına kendi kendine basıyor ve kısayol tuşuna da basıyor. ayrıca arama yapılırken hoparlörü açıp aramayı sonlandırıyor... Yardım lüütfennn.... virüsle alakası yok kesinlikle diyorlar..:ağlarım:
aynı sorun benimde basıma geldi. Sorun kesinlikle yazılımsal deil. Tuş takımının degismesi lazım. Ben elimdeki hurda n70 in tus takımını takınca düzeldi

speedydancer

speedydancer

Üye
    Konu Sahibi
aynı sorun benimde basıma geldi. Sorun kesinlikle yazılımsal deil. Tuş takımının degismesi lazım. Ben elimdeki hurda n70 in tus takımını takınca düzeldi
kardeşim çok saol .. tuş takımı bahsettiğin şey bastığımız tuşlar değil de ana karttaki tuş takımı dimi :hmmm

speedydancer

speedydancer

Üye
    Konu Sahibi
ya nasıl bisedir telin kabini değiştirdim sorun düzeldi :D

yetmeez

Üye
eski kabın orjinal değildi heralde ondan dolayı olabilir

speedydancer

speedydancer

Üye
    Konu Sahibi
alakası yok orjinaldi hatta bilerek değiştirmemiştim.. Yan sanayi aldım sorun düzeldi :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt