C6 yı 5800 a por etmek

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

birfidan

Üye
    Konu Sahibi
C6 yı 5800 a por etmek
Fw ustalarına bir sorum olucak bilen varsa yazarsa şimdiden teşekürler ben normal 5800 v52 orjinal yazılımını editleyebiliyorum ama c6 yazılımı nasıl 5800 a port ediliyo onu bilmiyorum c6 orjinal dosyası indirilip isimleri mi değiştirliyi bilen varsa yazarsa sevinirim şimdiden tşk...

--Usta--

--Usta--

Üye
:d::d::d: heheee kardeş o iş o kadar kolay değil işde (h)

birfidan

Üye
    Konu Sahibi
o zaman biliyosun sen nasıl oluyomuşşş.. kardeşş

--Usta--

--Usta--

Üye
cidden bende bilmiyorum kardeş.ama dediğim gibi bu işin ustaları port işini yapar.ben sadece modderim.:oke:

belco2

belco2

Üye
c6-00 rm612 rm624 c6-01 rm718 hangısın port istiyosun dostum yaz bilelim..............

Utku

Utku

Üye
c6-01 i port edemezsin en basitinden söyle söyleyeyim bütün teknik öz. n8 ile aynı(kamera hariç)

belco2

belco2

Üye
çok yakında pot edilecek şuan üzerinde çalışıyoruz sadece zaman.........

Ricochet

Ricochet

Üye
zaten port edildi her yerde var.ama C6-01 i yani symbian^3 ü port edemez hiçkimse.

~ angLr ^^

~ angLr ^^

Üye
C6-01 5800 a port edılemez Çünkü Symbian 3 işletim sistemi

SilentOne

SilentOne

Üye
öle demeyin eden biri çıkar

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
port olunmaz diye bişey yok ortalıkta o kadar çok 5800 için modlar varki hiç belli olmaz tamam edilmeye bilir ama bütün özellikleri .dll .exe dosyaları 5800 a uygun hale getirilerek yüklenebilir en basiti C7 deki Qwerty port edildi yakında neler çıkacak bak siz göreceksiniz

belco2

belco2

Üye
C6-01 RM-718 cok yakında çekirde ve rofs2 c6-01 için................

Ricochet

Ricochet

Üye
c7 nin klavyesini c6 nın tuş kilidini port etmekle yazılımı port etmiş olmazsınız.Boşuna heveslenmeyin derim,çünkü symbian^3 ün 5800 da çalışması imkansızdır.Bir kere symbian 3 yazılım boyutu 650 mb,5800 yazılım boyutu 250 mb,ayrıca s3 ün çalıştırmak için yeterli ram de yok 5800 da,5800 yazılımı symbian s60 v4,eski c6 nın da yazılımı s60 v4 olduğu için onu port ettiler sadece bolca süslenmiş eski c6 yazılımları ortalıkta geziyor.Zaten symbian^3 ikonları benzetilmiş modlar var olduğu olacağı o dur.

bthn_997

bthn_997

Üye
c7 nin klavyesini c6 nın tuş kilidini port etmekle yazılımı port etmiş olmazsınız.Boşuna heveslenmeyin derim,çünkü symbian^3 ün 5800 da çalışması imkansızdır.Bir kere symbian 3 yazılım boyutu 650 mb,5800 yazılım boyutu 250 mb,ayrıca s3 ün çalıştırmak için yeterli ram de yok 5800 da,5800 yazılımı symbian s60 v4,eski c6 nın da yazılımı s60 v4 olduğu için onu port ettiler sadece bolca süslenmiş eski c6 yazılımları ortalıkta geziyor.Zaten symbian^3 ikonları benzetilmiş modlar var olduğu olacağı o dur.

s60v5 değil mi yav :allalla:

SilentOne

SilentOne

Üye
yanlış yazdı heralde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt