N97, PC deki java oyunu telefonda çalıstırmak

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bora

Bora

Üye
    Konu Sahibi
N97, PC deki java oyunu telefonda çalıstırmak
Merhaba arkadaşlar.
Linkteki Java oyunu bilgisayarda 1-2 aydır oynuyorum. Bağımlılık yaptı başından ayrılamıyorum :) Şimdi 3 aylıgına evden uzaklasacağım ve Laptobum yok.
Bu oyunu telefonumda oynamak istiyorum. N97 java desteklemesine rağmen bu oyunu telefona attığımda gecersiz jar dosyası uyarısını alıyorum.

Adamlar windows 98 bile çalıştırmışlar emulatör ile. Bence bu da yapılabilir. :oke:
Telefonumda calıştırmayı başarana 20TL hediye edeceğim.
1 hafta sonra gidiyorum. 1 hafta zamanımız var :)

Ekli dosyalar

cehili

cehili

Üye
Arkadaşım uyumlu versiyonu olmayabilir telefonuna.

мαχ ραуηє

мαχ ραуηє

Üye
Para İçin Kimsenin Yardım Edeceğini Sanmam Fakat Çözüm Üretmek Amacı İle Yardım Edilebilir. Başlığı Değişmelisin Ayıp Olmuş. :evet:

• Beğen
Tepkiler: maxicici
ultrayer6

ultrayer6

Üye
harbi başlık ayıp olmuş şimdi.

Bora

Bora

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar bende 4 yildir forumcuyum. Hatta burada 5 ay kadar moderatorlukte yaptim zamaninda. Kimsenin emegi para ile satin alinmaz biliyorum. Yanlis anlasilmasin, Sizleri sevklendirmek acisindan boyle bir hediye sundum. Isteyen yardimci olur yok kardesim benim parami siteye bagisla der. Bende Ozan'a yollarim. Veya yok kardesim paran sende dursunda diyebilir... Parayi sikinti yapmayalim.

Utku

Utku

Üye
çözünürlüğü azalt belki çalışır o zaman:aha:

Bora

Bora

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar java dosyalari uzerinde oynama yapabilecegimiz programlar yok mu?
Belki onlarla ugrasirsam biseyler yapabilirim. Bize java programlama dili bilen uzmanlarlazim sanirim:D

zatenosman

Üye
java dili :) bu konuyu soneday A aç

ultrayer6

ultrayer6

Üye
ne soneday'mış be arkadaş :D

zatenosman

Üye
ne soneday'mış be arkadaş :D

symbian konsuunda en bilgili arkadaşımız ama bence javayla çok fazla alakası yok symbianda çalısmamasının başka bi sebebi var oyunu oynamadım için bilmiyorum tabi :D

SilentOne

SilentOne

Üye
aynen java dili sen soneday a soyle o javadan iyi anlıyor bi oa danış deri

Del Rey

Del Rey

Üye
Bunun yapılabilmesi için çözünürlüğün ve bilgisayara olabilecek şeylerin düzeltilmesi, telefonda gerekli olan API bağlarının eklenmesi ve daha bir sürü şey gerekir.

Ayrıca, insanların başına kakarmış gibi sadaka vermek şeklinde bir davet veya sevk (her ne derseniz artık) hiçbir insana güzel görünmez. İkincisi emretmek yerine rica da edilebilirdi. "1 Hafta sonra şuraya gidiyorum, hemen masamda görücem" gibi sözler tıpkı Spider-Man filmindeki Huysuz 'un sözlerine benziyor ^^

мαχ ραуηє

мαχ ραуηє

Üye
Bora İlk Sayfadaki Yorumumu Okumadın Sanırım:evet:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt