S8500, S8530, Ace, C7, C6, veya?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sereye

sereye

Üye
    Konu Sahibi
S8500, S8530, Ace, C7, C6, veya?
Benzer fiat aralıklarında olan;

Samsung Wave (S8500),
Samsung Wave2 (S8539),
Samsung ACE,
NOKİA C7,
NOKİA C6,
VEYA,
Kişilerin beklentileri, kullanım alışkanlıkları değişik olmasına rağmen;
Fiyat performans olarak hangisini tercih eder ya da önerirsiniz?

.:ÇAĞLAR:.

.:ÇAĞLAR:.

Üye
wave 2

gadruno

Üye
yakın zamanda aynı boğazdan ace ile çıktım.
wave2 kulanmadım ekranı nasıldır ?neden SCL kullandısamsung wave de superamoled kullanmışken ??

Starsley

Neden olduğu bilinmez ama super clear sadece parmak izi bırakmamaya yarar. Lcd'nin faydaları var. Ama LED her zaman daha iyidir.. Wave artık üretimden kalktı. Ace bu tel. arasına bile giremez. Ben C7 diyorum. Ama wave2'de gerçekten güzel telefon. İkisininde ekstra kendine özgü özellikleri var..

silver021

silver021

Üye
rebel benim diyeceklerimi demis. wave 2 ve c7 yi biz onerdik sana. simdi sira gidip bunlari bayilirde yada youtubeda ozelliklerini ac bak incele gor. hangisi aklina yattiysa onu alirsin. galaxy ace inde tek bir arti tarafi var oda isletim sistemi. android sana buyuk avantaj sagliyacaktir ama ace in donanimi bana gore bi android icin yeterli degil. tabi burda karar yinede senin.

Utku

Utku

Üye
wawe 2 yada c7-c6-01

Kingmortall

Kingmortall

Üye
wave 2 veya sony ericsson xperia x10 mini derim

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Fiyat/Performans dendiği için C6-01 diyorum.

missing_88

missing_88

Üye
Eğer oyun oynamayı seviyorsan kesinlikle wave8500 almalısın. Çok hızlı çalışan donma sorunu olmayan bi telefon. Ayrıca telefonu eline alıp kullanmaya başladığında superamoledin parlaklığını ve canlılıgını göreceksin. Youtubeden bikaç videoya bak daha iyi anlarsın ne demek istediğimi.
Hani fiyat performans demişsin ya o listedeki bazı telefonlardan pahalı olsada parasının hakkını sonuna kadar veren bi telefon bence wave. Kullanınca bana hak vereceksin :oke:

ganster86

Üye
wave 2 veya c7 al

eaagent

eaagent

Üye
Neden olduğu bilinmez ama super clear sadece parmak izi bırakmamaya yarar. Lcd'nin faydaları var. Ama LED her zaman daha iyidir.. Wave artık üretimden kalktı. Ace bu tel. arasına bile giremez. Ben C7 diyorum. Ama wave2'de gerçekten güzel telefon. İkisininde ekstra kendine özgü özellikleri var..
<br />
<br />www.youtube.com/watch?nomobile=1&v=mY8kLDWLD-0
selam olsun...

Starsley

Bak arkadaşım istediğin kadar video göster.. Senin dual core olyaı gibi bu... :D LED her zaman daha iyidir.... LCD 'den super celar deme o sadece ve sadece parmak izi bırakmamaya yarar.. BU da show tv'de teknotrend programında soylenmısıtr.... LED HER TURLU DAHA IYIDIR... Tartısmaya gerek yok.... Hatta bunu sizden olan mavirick bile demiştir... :D Yani harbi saçma be eagent :D

eaagent

eaagent

Üye
Bak arkadaşım istediğin kadar video göster.. Senin dual core olyaı gibi bu... :D LED her zaman daha iyidir.... LCD 'den super celar deme o sadece ve sadece parmak izi bırakmamaya yarar.. BU da show tv'de teknotrend programında soylenmısıtr.... LED HER TURLU DAHA IYIDIR... Tartısmaya gerek yok.... Hatta bunu sizden olan mavirick bile demiştir... :D Yani harbi saçma be eagent :D

manyakmsn olm led tabi daha iyi :D :aha: ben super clearın sadee parmak izi olayında olmadığını göstermek istedim :) o dual core olayıda gerçek kant ztn reddeden adamın aklına şaşarım :D

Starsley

He tamam. :D Bi an gaza geldim. :D Ama gerçekten parmak izi bırakmaz. Teknotrendin yalancısıyım. :D

eaagent

eaagent

Üye
Parmak izi brakmıo zatende :D Ekstrasıda var yani videoda görüldüğü gibi :D

pasha14

pasha14

Üye
C7 al kardes. Ben C7 kullanıcısıyım tek bı problem bıle yasamadım.

yarbay58

Üye
c7 c7

Diego Pablo Soe

Üye
kesinlikle c-7 ;D :oke:

sereye

sereye

Üye
    Konu Sahibi
Donanım haberde bile bu kadar çok cevap gelmedi. Çok teşekkürler ediyorum.

Ace aldım 3 taksitle.
Tam kurcalamaya başlarken en küçük oğlum çok beğendiğini yani gözü kalmışlığını belli ederken, temiz 2. el wave satan birinden teklif ettiğim fiat haberi gelince, bataktaki 300 liram geliyor haberini duyunca, üstüne biraz daha eklemek zor olmadı "Kul istedi bir göz, Allah verdi iki göz" misali oldu.
Tavsiyeler, gelişen olaylar ve gönlümdekiler sonucu, şimdi Wave ve Ace var. Sırada büyük, küçük çocuklarım yetmediği gibi bir de hanım var. :hmmm

Göçtüm ben göçtüm. :ehe

Başlık arşiv niteliği taşımıyorsa kilitlenebilir.

61semih

61semih

Üye
ace ve wave2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...