Smartphone Önerileriniz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

anka__61

Üye
    Konu Sahibi
Smartphone Önerileriniz
Merhaba Arkadaşlar;
Telefonumu değiştirmeyi planlıyorum. Haliyle şu zamanda alacağım telefonun android işletim sistemli bir smartphone olmasını istiyorum fakat android işletim sistemli telefonlar arasında kararsız kaldım.

Benim için telefonda en önemli husus Wi-Fi ve internet. Sorunsuz, pratik ve eğlenceli bir internet kullanımı istiyorum. Bunun yanında Flash içeren siteleri açabilmesi de önemli.

Ayrıca Android işletim sisteminin avantajlarını kullanabileceğim bir telefon da olmalı. Fiyat olarak 700-800 lira gibi olursa iyi olur. En azından 1000 lirayı geçmesin.

Samsung Galaxy Ace'i inceledim, gerek fiyatı gerek özellikleri bakımından benim için çok ideal bir telefon olmasına karşın flash içeren siteleri desteklememesi kanaatimi değiştirdi.

Yardımlarınızı bekliyorum :)

Utku

Utku

Üye
Nokia c7 tasarımını sevmezsen nokia c6-01 android takıntın varsa galaxy ace al bu konu kapansın zaten milletin önereceği bu 3 telefondan biri olacak:hmmm

anka__61

Üye
    Konu Sahibi
Android takıntım olduğu söylenebilir. Ben de Galaxy Ace almayı düşünüyordum fakat flash içerikli siteleri açamadığı için kararımı askıya aldım. Flash içerikli siteleri açabilen Android bir telefon arıyorum...

hoss

hoss

Üye
o zaman paraya biraz daha kiyip , htc desie ,galaxy i9003 , galaxy s , gibi cihazlardan birini alman mantikli olur

silver021

silver021

Üye
yani en azindan galaxy ace i eleyebiliorsan geriye htc desire yada galaxy s kaliorki htc desire daha makul galaxy s le arasinda 150 tp fark var. htc desire 1100tl galaxy s 1250 tl. ama tabikide galaxy s in superamoledi olmasi noktasinda htc desirea bir fsrk atiyor. lakin ekranida bu kadar yüceltmenin bi manasi yok sonucta htc desireinda kamerasinda flash var extradan. sorun ciksin istemiorsan bu telefonlardan birini muhakkak almalisin. 1000 tl demissin ben 1100 koyardim en azindan gider htc desireimi alirdim.

anka__61

Üye
    Konu Sahibi
HTC Desire ve Galaxy Ace arasında kaldım. Fiyat bakımından samsung daha makul, fakat işlevsel olarak HTC beni çok cezbediyor...

Bu telefonları kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını bekliyorum. Sormak istediğim ufak sorular da var..

Utku

Utku

Üye
htc desire al o zaman

pRime.

pRime.

Üye
Htc desire!

KaTLeDeN67

KaTLeDeN67

Üye
htc desire

anka__61

Üye
    Konu Sahibi
Trabzonda HTC Desire bulamadım. Stoklarda kalmadığını söylüyorlar. Oysaki çok içime sinmişti bu telefon...
Google Nexus One düşünüyorum şimdi de. Yorumlarınızı bekliyorum.

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
htc nin sitesinde müşteri hizmetleri var görüş istediğn modeli getirtirsin

cCc Maxcı cCc

cCc Maxcı cCc

Üye
Olsun sende youtubeden izlersin yeter sana:ehe

anka__61

Üye
    Konu Sahibi
htc nin sitesinde müşteri hizmetleri var görüş istediğn modeli getirtirsin

Turkish Türkçe 081-128-800-12 (code: 3115) Pazartesi - Cuma 09:00 - 21:00 (Paz - Cuma) Ucretsiz Hat

Sitesinde böyle yazıyor. Nereyi aramam gerektiğini anlamadım :D

Olsun sende youtubeden izlersin yeter sana:ehe
İzlemediğim video kalmadı. Her videoda yüreğim biraz daha parçalanıyor. Aşk acısını içimde hissetmeye başladım.. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt