nokıa nın yeni palavrası

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
blackbird48

blackbird48

Üye
    Konu Sahibi
nokıa nın yeni palavrası
arkadaşlar bugün nokıa müşteri hizmetlerini aradım hani sözüm ona müşteri hizmetleri ama inanın bizler bu forumda onlardan çok daha iyi bilgilere sahibiz ve daha yakından takip ediyoruz bir çok konuyu müşteri hizmetlerine şimdiye kadar nokıa nın vermiş oldukları boş vaadleri sordum ve verdim veriştirdim onlarda kılasik olarak ''sizi biraz bekletelim sisteme bi bakalım '' dediler ve sonuç yeni bi palavra nokıa n8 ve c7 için anna yı x7 cihazın piyasaya girmesiyle beraber yayınlıycaklarmış

Uruloki

Uruloki

Üye
X7 çıktı çıkıcak zaten ön sipariş alıyor şu an Nokia

uMTOku

Üye
O doğru bilgi

catdog136

catdog136

Üye
x7 ile anna'nın çıkması çok mantıklı.. Annayı önceden çıkartmayarak x7 için hem yeni bir telefon, hemde yeni bir symbian arayüzü ile satışları arttırmaya çalışıyorlar..

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3

OğuzcanAbi

Üye

hiç güzel değil :beğenmedim: :D

rapman

rapman

Üye
Anladığım kadarıyla Nokia düşmanısınız. Bunu her konuda belli ediyorsunuz. Ama Anna'nın X7 ile aynı zamanda çıkacak olmasının neresi palavra, neresi babalara getirilme ? Anlamış değilim. Satış politikası gayet mantıklı. Arkadaşında dediği gibi X7 ile Anna'yı aynı anda çıkartıp yeni bir telefon, yeni bir arayüz havası verilmeye çalışılacak ve bu gayet normal bir durum..

ganster86

Üye
nokia androidi örnek almaya baslamıs aferim nokiayaya güncellemere isim koyuyor android gibi:ehe:ehe:ehe

projectmaximo

projectmaximo

Üye
bence olabilitesi yüksek:) hadi inşallah artık rüyamda görüyorum ya:)

karasahinemre

Üye
şu sınavlar başlamadan geleydi iyiydi .d

synergy11

synergy11

Üye
valla ya hadi gelsin çıksın bir an önce sabredemicem :aha:

ultrayer6

ultrayer6

Üye
cepten giriyom resim ufak görünüyo kusura bakma...

accman

accman

Üye
arkadas gelsin artik yaa yatiyorum guncelleme kalkiyorum guncelleme..daha ne kadar kalmistir ki tahmini??

blackbird48

blackbird48

Üye
    Konu Sahibi
Anladığım kadarıyla Nokia düşmanısınız. Bunu her konuda belli ediyorsunuz. Ama Anna'nın X7 ile aynı zamanda çıkacak olmasının neresi palavra, neresi babalara getirilme ? Anlamış değilim. Satış politikası gayet mantıklı. Arkadaşında dediği gibi X7 ile Anna'yı aynı anda çıkartıp yeni bir telefon, yeni bir arayüz havası verilmeye çalışılacak ve bu gayet normal bir durum..
yorumun için teşekkürler ama ben nokıa ya asla düşman değilim ama haksızlığıda sevmem şunuda dipnot olarak belirteyim ben nokıa nın çıkardığı her modeli ilk çıktığı hafta alan değerli müşterisiyim ve asla 1 yıldan fazla aynı modeli kullanmam bunu maddiyat olarak değerlendrmeyin sadece takıntı yani sonuç nokıa benden mükemmel paralar kazandı kazanıyorda ama şuda bir gerçek nokıa da ıphone zırvası gibi palavralarla bizleri keklemeye başladı

ahmetdemircim

Üye
bende öyle tahmin etmiştim. x7'yi çıkarmadan annayı bize vermezler diye.... zira verseler x7'yi zor satarlar.

J_JoKeR_R

J_JoKeR_R

Üye
belle çıkacağı zaman annayı yükleyebiliriz anca anca ozaman gelir .

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
kesin x7 ile gelecek...
ya bu arada ben N8'imi biraz biraz yine ilk günkü gibi sevmeye başladım:d:

SilentOne

SilentOne

Üye
bnce x7yi çıkar pazara sürülür aradan 1 ay geçer satacaqı kadr annalı x7 flen satar sonra n8 c7 ye gelir:pro::pro::pro::pro::pro:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...