bada flash destegi

Sponsorlu Bağlantılar

&&BERKAY&&

&&BERKAY&&

Üye
bada flash destegi
bugun yani su saatlerde telwfondan maxicep e girdim muzah eglence bolumune oradaki konuda youtube videosu gordum ve karsilastigim durum garibime gitti pc deki gibiydi ayni

az1986

az1986

Üye
evet arkadasim bu benim telefondada oluyor. Yalniz benim anladigim bu flashlight 3 samsung wave ve wave 2 flash desteyi var yalniz flashlight 4 yok. oda bada 2 ile gelecek galiba. Yani hangi site adobe flash 10 la bir yerde flashlight-a destwk verirse o videonu telde izleye bilirsin.

maxirabit

maxirabit

Üye
Her video'da olmuyor ama bazı videoları açıyor.

cedric2323

cedric2323

Üye
evet arkadasim bu benim telefondada oluyor. Yalniz benim anladigim bu flashlight 3 samsung wave ve wave 2 flash desteyi var yalniz flashlight 4 yok. oda bada 2 ile gelecek galiba. Yani hangi site adobe flash 10 la bir yerde flashlight-a destwk verirse o videonu telde izleye bilirsin.

arkadaşım flshlight demek flaş ışığı senin dediğim flashlite

clonexcell

clonexcell

Üye
dostlar youtube html5 kodlarını destekliyor, yakında youtube üzerindeki tüm videolar html5 uyumlu olacak, samsungun dolfin internet tarayıcısı html5 i destekliyor, <video>sadasd</video> gibi anlatmak istedigim flash degil youtube daki videoyu html5 ile calıstırıyorsunuz.

burakburti

burakburti

Üye
yani sonuç olarak ?

baymanken07

Üye
evet tskler

marowak

Üye
telefon için adobe flash player varmı..internette bazı sitelerde flash player yükleme istiyor

Üst Alt