[yardım] rofs2 boyut artırma

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ModderFurkan

Üye
    Konu Sahibi
[yardım] rofs2 boyut artırma
v52 üzerine kurulu birkaç cfw denedim..normalde boyutu 24 mb'larda olan rofs2'nin boyutunu nasıl oluyorda 113'lere kadar çıkarabiliyorlar? lütfen yardımmm

GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
zaten normal bir rotfs2 nin boyutu 113 tür ki 113.01 kb yap fw atamazsın telefona

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
v52 üzerine kurulu birkaç cfw denedim..normalde boyutu 24 mb'larda olan rofs2'nin boyutunu nasıl oluyorda 113'lere kadar çıkarabiliyorlar? lütfen yardımmm

pnht nin işi cor dosyalarındaki uygulamaları rosfa gömüyorlar böylece C00 boş kalıyor rosf ta editlenebildiğine göre istediğin kadar ekleme yapıp çıkarırsın ben orinal yazılımdan 43 mb veri sildim telefon 70 mb ram nin altına inmedi 76 mb ram bile gördüm ama şimdi c6 yazılımı ile uğraşıyorum en fazla 30 mb veri silebilirsin

GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
Arkadaşlar 5800 ların o portladığımız z var ya zaten biz yaptığımız fw leri oraya yazıyoruz işte oranın boyutu 113 mb haaa tama fw 95 mb ta olur olmaz deil içinden sildiğin e gör e o-elbet boyutu düşer ama ne siliyorsun içinden işte o önemli sonra onları güzel temizlemez isen fw attıpta sildiğinden bir şey kurmak istersen telefon a hata alırsın pıps dediğimiz şeyi iyi temizlemek ve silmek gerek :) tek tek elinle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt