C7 Theme Effect-New MoD [Mükemmel]

Sponsorlu Bağlantılar

ModderFurkan

Üye
    Konu Sahibi
C7 Theme Effect-New MoD [Mükemmel]

[video=youtube;lzHTYpnYnd4]http://www.youtube.com/watch?v=lzHTYpnYnd4&feature=player_embedded[/video]
C7 Tema Effectlerini birisi modlamış..
İyi de olmuş..
Tam CFW'lik

• Beğen
Tepkiler: xman34132, byibo, 'Şeref' ve 3 diğerleri

Quantanium

Quantanium

Üye
Harika bişi bu :D dün attim FW ye cidden cok harika :D ama biraz yavas olsun görselligi harika :D

D€nizhaN

D€nizhaN

Üye
teşekkürler :bigstar::bigstar::bigstar::bigstar::bigstar:

karizma2501

Üye
teşekkürler süpermiş yükledim okadarda yavaş değil normal

alper0642

Üye
evet güzel bir efekt olmuş, denildiği gibi biraz yavaş hareket ettiriyor, ancak en nihayetinde telefonun işlemcisi ve Ram'i belli. efekt isteniyorsa biraz yavaşlama olayı kaçınılmazdır 5800'larda. Hem süper efekt olsun, hemde hiç kasmasın sanırım biraz fazla şey istemiş oluruz. Güzel ve uçuk kaçık olmayan bir efekt. ekleyenin eline koluna sağlık. Tavsiye edermiyim - evet kesinlikle öneririm.

~ angLr ^^

~ angLr ^^

Üye
:oke:

kartal1000

kartal1000

Üye
Hocam ekran dönüşleri videodaki gibi değil bir bakarmısınız arkadaslar

EfeBeY

Üye
hocam bu dosyaları nereye atıyoruz?

NeO_Revolution

Üye
teşekkür ederim c7 ye oluyormu

Bluetooth3

Üye
Arkaşlar indirdiğimiz dosyayı nasıl kuruyoruz?

NeO_Revolution

Üye
bende anlamadım bi yardımcı olsaydı arkadaş:hmmm

ylmz.fatih

ylmz.fatih

Üye
Orjinal FW 5800'da çalışıyor. Telefon hackli ise Open4All ve C2Z'yi aktifleştirip otomatiğe alın dosyalaır effects isimli bir klasöre atıp o klasörü C'deki Resource klasörünün içine atın telefonu yeniden başladın tema efeklerini açıksa kapatıp tekrar açın. C2Z Patchi buglu olanlar için (Yani otomatik başlamayanlar için) : Telefonu yeniden başlattıktan sonra C2Z'yi aktifleştirin ardından tema efeklerini kapatıp tekrar açın.

karizma2501

Üye
teşekkürler

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
evet güzel bir efekt olmuş, denildiği gibi biraz yavaş hareket ettiriyor, ancak en nihayetinde telefonun işlemcisi ve Ram'i belli. efekt isteniyorsa biraz yavaşlama olayı kaçınılmazdır 5800'larda. Hem süper efekt olsun, hemde hiç kasmasın sanırım biraz fazla şey istemiş oluruz.

Hayır, Gagan1491'in paylaştığı tema efekti hem hızlı hemde kasmıyor. Ram de çok az yiyor. Tabii görselliği sade ama sonuçta hissettiriyor. Orjinal efektler gibi değil.

bluee_06

Üye
c6 da denedim olmadı nası yapıcam c6 navfrimden indirilmiş orj. sistem dosyalarına nası yerleştiricem ? :/

Şehr-i Hüzün™

Şehr-i Hüzün™

Üye
Bunu arıyodum teşekkürler. Hızlı ve sade bir efekt. :oke:

oktay_5757

Üye
bu dosyayı tlfona nasıl yükleyeceğiz.ne yapmamız gerekiyor ?

ka2000dir

ka2000dir

Üye
c6ya olurmu

Üst Alt