Palringo - Nimbuzz - Ebuddy den anlayanlar bi el atsn :D

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

klambery

Üye
    Konu Sahibi
Palringo - Nimbuzz - Ebuddy den anlayanlar bi el atsn :D
arkadaslar oncelikle Palringo nun ve ebuddy nin wave 2 s8530 icin olan son surumlerini arıyorum link werebilecek yada upload edebilecek warmı we de bu programlar sadece wi-fi ile calısıor ben istiorum ki dısarıda wifi siz alanlarda 2g we 3g ile de baglanılsın ayarları warmı smdiden saygılar tesekkurler

silver021

silver021

Üye
herhangi bir ayari yok google a yaz ebuddyi indir at telefonuna. wifide olur 3g de olur her kosulda bağlanir.

maxirabit

maxirabit

Üye
Telefonuna her hangi bir yolla internet bağlantısı olması lazım,zaten öyle bağlanırsın.
Ebuddy için'de adresini telefonundan açıp turuncu yerde download diyip telefonunu ve modelini seçince telefonuna iner.
Parlringo'nun son sürümü için'de www.palringo.com sayfasını açıp download yapman lazım yeniden,öylelikle yeni sürüm geliyor ben'de aynı şekilde yaptım.

klambery

Üye
    Konu Sahibi
wap ile gprs ile 3g ile kısacası wifi dısında hic bi sekilde baglanmıyor bu programlar ayar oldum canımı sıktı ya :D

----------Eklendi @ 14:57:18 ---------- Yazıldı @ 14:53:34 ----------

Telefonuna her hangi bir yolla internet bağlantısı olması lazım,zaten öyle bağlanırsın.
Ebuddy için'de adresini telefonundan açıp turuncu yerde download diyip telefonunu ve modelini seçince telefonuna iner.
Parlringo'nun son sürümü için'de www.palringo.com sayfasını açıp download yapman lazım yeniden,öylelikle yeni sürüm geliyor ben'de aynı şekilde yaptım.

ebuddy den turuncu yere tkladım samsung u sectim lakin samsung un altnda benm telefonun markası yok :S s8530 yada gt-s8530 wave 2 tarzı bsey yazmıo :D

maxirabit

maxirabit

Üye
sgh i900 olanını seç telefonuna yüklenir oyunlar'da açarsın.

----------Eklendi @ 15:07:27 ---------- Yazıldı @ 15:03:01 ----------

Bu arada ebuddy'e üye olman gerekir.
Hangi hesabınla üye olucksan o üye hesabının uzantısındaki mail hesabın yada facebook hesabın kullanılır.
İyi günler.

klambery

Üye
    Konu Sahibi
ebuddy nimbuzz ws java uygulamalarina wifisiz ortamlarda giremiorum xs diyorki telefonunuzun jawa uygulamalari ile ilgili internet ayarlarini yapiniz dio

maxirabit

maxirabit

Üye
telefonun normal bir sayfaya girdiğin'de açmıyorsa onlarda açılmaz.

klambery

Üye
    Konu Sahibi
giriyo normal wifisiz ortamlarda girebiliorum gprs wap isp ws ws servislerle google youtube cart curt giriliyo ama nimbuzz we ebuddy girmio wifisiz :S

kendal_47

kendal_47

Üye
neden girmiyo söyliyim büyük ihtimal erişm noktasından dolayı oluyor erişim noktasını vodafone live turkcell wap falan seçmeyeceksin erişim noktası turkcell internet veya vodafone internet avea ise yine aynı şekilde olacak böyle bağlanabilirsin arkadaşlar diğerleri için link vermiş bende nimbuzz için link vereyim buraya girip tel. Modelini girip indiriyorsun yoksa telefonunla aynı ekran ölçülerine sahip başka bi samsung seçersin olur ama büyük ihtimal vardır wave için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt