N73’ünüz artık 5800 e.m ve daha eğlenceli

Sponsorlu Bağlantılar

mertcank

mertcank

Üye
    Konu Sahibi
N73’ünüz artık 5800 e.m ve daha eğlenceli
YATAY EKSEN PROJESİ İLE N73’ÜNÜZ ARTIK 5800 E.M VE DAHA EĞLENCELİ

ARKADASLAR BU YÖNTEMİ KENDİM ŞAHSEN DENEDİM ÇOK HOŞUMA GİTTİ VE SİZİNLE PAYLAŞMAK İSTEDİM.YÖNTEME YATAY EKSEN İSMİNİ VERDİM İNŞALLAH BEĞENİRSİNİZ.BU YÖNTEMİ KULLANMAK İÇİN TELEFONU KASMAYAN BİRKAÇ PROGRAM YÜKLÜYORSUNUZ VE EĞLENCENİN KEYFİNİ ÇIKARTIYORSUNUZ.İLK OLARAK TELEFONUNUZUN HACK'Lİ OLMASI LAZIM. ŞİMDİ BU YÖNTEMİ BİRAZ AÇIKLAYAYIM. N73’ÜMÜ İLK ALDIGIMDA ÇOK SEVİNMİŞTİM ÇOK GÜZEL ÖZELLİKLER ŞIK BİR TASARIM VE GÜN GEÇTİKCE TEKNOLOJİDE GELİŞTİ YENİ NESİL TELEFONLAR ÇIKTI VE BU ÇIKAN TELEFONLARDA DİKKATİMİ ÇEKENŞEY YATAY MENÜ VE İCONLARI OLDU VE BU DÜZENLEMEYİ TELEFONUMA UYGULAMAK İSTEDİM TABİ BİR KAÇ PROGRAM YARDIMIYLA.KULLANDIGIM PROGRAMLAR;

1)ROTATEME:EKRANI YATAY HALE GETİRMENİZE YARIYOR.KISAYOL TUSU ATAYIP TEK TUSLA YAN EKRAN A
GEÇİŞ YAPABİLİRSİNİZ
2)WİNDOWS 7 TEMASI: 5800 İCONLU ÇOK HOŞ BİR TEMA

3)SMART SETTİNGS: BU PROGRAMI VERMEMİN AMACI BEN TUŞKİLİDİ AÇMA TUŞUNU KAMERA TUSUNUN
YANINDA Kİ
MEDYA TUSUNA AYARLADIM VE 5800 GİBİ TELEFONUN YANINDAN TUS KİLİTİ AÇILIYOR.TABİ HANGİ TUSU
SECECEĞİNİZ SİZİN ZEVKİNİZE KALIYOR.
NORMALDE ETKİN BEKLEME MENÜSÜNDE 6 ADET KISAYOL VARDIR TELEFONUNUZU YATAY EKRANA GEÇİRDİĞİNİZDE KISAYOL SAYISI 7 YE YÜKSELİYOR.

WİNDOWS 7 TEMASI HEM ŞIK BİR GÖRÜNÜM SERGİLİYOR HEMDE BENİM GÖRDÜĞÜM KADARIYLA KASMA YAPMIYOR. İCONLARI 5800 E.M İCONLARI GİBİ OLMASI TEMANIN GÜZELLİĞİNİ SÜSLÜYOR.

BANA GÖRE MÜZİK ÇALAR YATAY MENÜDE DE GÜZEL DURUYOR VE BİR GÖRÜNTÜ BOZUKLUGU TEŞKİL ETMİYOR.

İŞTE LİNK:

http://hotfile.com/dl/123555315/b6e4b29/yan_yrnge_proje.rar.html
Hafifletilmiş rar:
http://hotfile.com/dl/123639576/14dbf61/yan_yrnge_projeM.rar.html

• Beğen
Tepkiler: frk uzn, Okan Ç., 'Şeref' ve 2 diğerleri

dj eşref

Üye
teşekkürler bende böyle 1 şey arıyordum inşallah olur..........

COESTO

COESTO

Üye
valla ben telefonumu yatay hale getirdimmi tanıyamıyom kullanmak istemiyorum onun için hiç yatay lamıyorumm:ehe
genede çok saol

mertcank

mertcank

Üye
    Konu Sahibi
BEğendiysenin çok sevindim yanlız telefonunuz hanck li olmalıdır bu programları yüklemeniz için

OğuzcanAbi

Üye
güzel ama telf s60v3 teması gibi olmuş .s

mertcank

mertcank

Üye
    Konu Sahibi
Yatay ekrana çevirmesen bile tema yı kullan güzel duruyo :)

serecans

serecans

Üye
tesekkurler guzel paylasim

76336796

Üye
kardeşim çok sağol tema çok hoşmuş hakkaten :evet: rotate me üzerinde daha güzel olmuş paylaşımın için teşekkürler :evet:

mertcank

mertcank

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim çok sağol tema çok hoşmuş hakkaten :evet: rotate me üzerinde daha güzel olmuş paylaşımın için teşekkürler :evet:

Ne demek kardeşim beğendiğine sevindim internetimde sıkıntı olmasa diğer programlarımıda açıklayıp paylaşacam ama kısmet :)

76336796

Üye
inşallah gelecekteki paylaşımlarınıda bekleriz şimdiden teşekkürler :evet:

mertcank

mertcank

Üye
    Konu Sahibi

Beğendiyseniz çok sevindim bu akşam bir konu daha açıyorum İnşallah internet kopmaz :)

----------Eklendi @ 23:50:04 ---------- Yazıldı @ 23:25:16 ----------

bunuda bu akşam zar <zor açtım İnşallah beğenirsiniz :)

http://www.maxicep.com/symbian-s60v...bir-paylasim-sizlerle-492684.html#post3419182

----------Eklendi @ 23:52:53 ---------- Yazıldı @ 23:50:04 ----------

bunuda bu akşam zar <zor açtım İnşallah beğenirsiniz :)

http://www.maxicep.com/symbian-s60v...bir-paylasim-sizlerle-492684.html#post3419182

dj eşref

Üye
kardes yukledım ama gene sertıfıka sorunuyla karsılastım benım telde FreeSigner programı var ama oda sertıfıkalandırmıyor nasıl yapacam bana yardım edermısınız sadece temayı yukledı suan o temayı kullanıyorum haaa 1 de sunu soyleyım programı yuklerken su mesaj gelıyor ekrana guncellestırme hatası ne yapmam lazım.........

mertcank

mertcank

Üye
    Konu Sahibi
kardes yukledım ama gene sertıfıka sorunuyla karsılastım benım telde FreeSigner programı var ama oda sertıfıkalandırmıyor nasıl yapacam bana yardım edermısınız sadece temayı yukledı suan o temayı kullanıyorum haaa 1 de sunu soyleyım programı yuklerken su mesaj gelıyor ekrana guncellestırme hatası ne yapmam lazım.........

kardeş ben bu sitede bulduğum bir programla telefonumu hack ledim ve hiç bir sorunla karşılaşmadım program yüklerken akşam eve geçinde internete bağlana bilirsem konu açayım link i bu sayfaya veririm ama beklemek istemezsen benim kullandığım hack in adı secman dı araştır bu sitede var .

----------Eklendi @ 15:28:57 ---------- Yazıldı @ 15:21:11 ----------

Bak kardeş bu senin işine yarıyacaktır arkadaşlar telefon hacklemenin basit yolu buyrun.

http://www.maxicep.com/s60-3rd-sist...-surum-sertifika-sorunu-ve-cozumu-249180.html

dj eşref

Üye
cok tesekkur arkadaslar gercekten ıse yaradı suan telefonumun ekranı yan duruyor 1 tek şunu yukleyemedım Windows 7 by Udeste (v1.02)sis olanı gene guncellestırme hatası dıyor bunada 1 care bulabılırmısınız...............YARDIMLARINIZ ICIN 1 KEZ DAHA TESEKKUR EDERIM

stainless steel

stainless steel

Üye
yatay ekranda bazı programlar çalışmıyor mesela ttpod proğrama girince atıyor

mertcank

mertcank

Üye
    Konu Sahibi
yatay ekranda bazı programlar çalışmıyor mesela ttpod proğrama girince atıyor

BEn yatayda ttpod u kullandım ttpod un menüsünden de yatay ekranı seç sonra telefonu yataya çevir dene bende sıkıntı yok

----------Eklendi @ 21:19:32 ---------- Yazıldı @ 21:16:39 ----------

cok tesekkur arkadaslar gercekten ıse yaradı suan telefonumun ekranı yan duruyor 1 tek şunu yukleyemedım Windows 7 by Udeste (v1.02)sis olanı gene guncellestırme hatası dıyor bunada 1 care bulabılırmısınız...............YARDIMLARINIZ ICIN 1 KEZ DAHA TESEKKUR EDERIM

Yanlış hatırlamıyor isem o rar dosyasının içinde bir kaç tane win7 tema olcak birisi bizim yani os 9.1 fp1 için diğeri fp2 için olması lazım ama usta sen diğer paylaşımımdaki dosyayı indir o tema yatayda daha güzel duruyor. :)

----------Eklendi @ 21:23:14 ---------- Yazıldı @ 21:19:32 ----------

Yanlış hatırlamıyor isem o rar dosyasının içinde bir kaç tane win7 tema olcak birisi bizim yani os 9.1 fp1 için diğeri fp2 için olması lazım ama usta sen diğer paylaşımımdaki dosyayı indir o tema yatayda daha güzel duruyor. :)

nurullahoruc

nurullahoruc

Üye
Konuyu Biraz detaylı anlatırmısın indirdim desteklemiyor N73i serftika geçersiz diyor artı müzik koyup upload etmeniz gereksiz idi

Üst Alt